Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets un ārstiem naudas kā vienmēr nepietiek (lai gan šoreiz naudas ir tik daudz kā nekad), visvienkāršākais variants ir šķelt pašus ārstus.

Labi baroti pūces TV studijā pazemo ārsti, kas Latvijas medicīnas sistēmas izmaiņai devusi vairāk kā tonna aparistu, savukārt politiķis, kas joprojām ir arī ārsts, ar visām savām politārsta tiesībām aicina steigšus sašķelties ārstiem divās nometnēs, jo tad, protams, ar viņiem vieglāk būs tikt galā.

Dārgie politiskās virtuves aizgājēji, jums varbūt būs nepatīkams pārsteigums, taču jūsu metodes vairs nestrādā. Taču - neesmu jums to teicis. Ļoti labi, ka jūs joprojām dzīvojat savā burbulī.

Lūdzu, lūdzu, līdz nākamajām vēlēšanām pat nenāciet ārā. Turpiniet uzskatīt, ka valstī viss ir lieliski, ka tauta jūs mīl un ka jūs noteikti valdīsiet mūžīgi. Kā ir patiesībā, lai paliek katra vērotāja paša ziņā.

Kam izvēlamies ticēt - tādiem ārstiem kā dr. Ilze Aizsilniece vai šādiem pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem –, ir izvēle, kas jāizdara katram pašam. Tieši tik vienkārša izvēle - izvēlieties, kam ticat jūs.

Tieši jūs. Katrs pats. Un, ja esat izvēlējušies, kam ticat, veidojiet savu realitāti atbilstīgi saviem uzskatiem.

Vara nevar valdīt, ja tai nav uzticības. Var mēģināt īstermiņā, bet tas nekad nevar izdoties ilgtermiņā. Kā dzīvosim valstī, kurā zudusi uzticēšanās varai un arī pati sabiedrība ir sašķēlusies daudzās nometnēs? Nu, kā saka, dzīvosim, redzēsim...

Pārpublicēts no Facebook

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...