Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos, plauka 1. Republikas laikā, nedaudz tika paplucināti no Reiha un mierīgi sadzīvoja ar padomju režīmu. Un Jūs varbūt neesat informēts, ka neviens no šiem režīmiem nekad neķērās pie manas tautas eksistences saknēm.

Šīs varas neķērās pie dziļākajiem kultūras kodiem, nemaz nerunājot par mēģinājumiem atstāt tautu bez darba un iztikas līdzekļiem. Bet jaunā Latvijas vara kopš 2000. gadiem ar neoliberālo partiju un NVO ofensīvu šīs tautas saknes mēģina izravēt.

Jūsu darbības pēdējo pāris gadu laikā parāda, ka Jums nav izpratnes par tautu, kuras vidū dzīvojat jau krietnu laiku. Jūs pat nesaprotat, kā mēs domājam! Jūsu šaurās varas biznesa grupiņas vērtību un uzskatu sistēma būtiski atšķiras no mūsējās - un ne jau tāpēc, ka mums pietrūktu tolerances.

Latvieši ir toleranta tauta un atbalsta pat geju laulības, ja tās notiek Kalifornijā. Latvieši atbalsta arī attiecības starp vīrieti un cūku Nīderlandē un piever acis uz pedofiliju Vatikānā un Epšteina salā. Latviešiem nav nekas iebilstams pret afrikāņu migrantiem Vācijā un 50 dažādiem genderiem Zviedrijā.

Bet šeit, Latvijā, mēs neklanīsimies melna recidīvista priekšā un nevajāsim baltus hetero vīriešus tikai par to, ka viņi ir balti un nav impotenti. Mēs savās filmās obligāti neiekļausim citu rasu cilvēkus ar deviantām novirzēm un nepasludināsim slimību par normu. Mēs necenzēsim savu brīvo domu un neapgānīsim savus pieminekļus, gluži kā nedomājam klanīties agresīva un nekaunīga mazākuma priekšā!

Un, visbeidzot, mēs nepieļausim šeit jaunu marksisma invāziju, jo mūsu vēsturiskajā atmiņā šis periods ir saglabājies gana labi - ar cenzūru, citādi domājošo vajāšanu un baznīcas apspiešanu. Un tas viss jau atkal ir šeit un atkal pārbauda mūsu pacietību.

Jums ir jāatkāpjas. Jūs neesat mūsējais. Jūs pat neesat ievēlēts, gluži kā Jūsu kolēģe ar Amerikas universitātēs izskalotajām smadzenēm. Kāpēc Jūs esat tur, kur esat?

Šobrīd Jūs, kas tik skaisti kādreiz runāja par demokrātiju, esat iesaistīts noziegumā pret tautu. Tautu, kura ir aizdzīta līdz savām sarkanajām līnijām, un Jūs esat bīstami tuvu savējām, no kurām vairs nebūs iespējama atpakaļgaita.

Mēs redzam, kādā haosā un neprātā Ameriku ir ierāvusi Demokrātu partija, kas pēdējo vēlēšanu kampaņas organizācijā ir sevi pilnībā atklājusi, pie viena dodot atbildi uz jautājumu, kā pilnīgi konservatīvā valstī pie varas varēja Vienotība un PAR.

Atkāpieties, Kariņa kungs! Atkāpieties ar mieru un dodieties mājās! Mūsu dāsnā tauta ir parūpējusies, lai jums būtu labs drošības spilvens, ar ko pārciest nākošos 4 Trampa prezidentūras gadus.

Latvieši ir mierīga tauta, šodien tā pēta ūdens lielgabalus CSD boksos un komentē, cik ilgā laikā maskas var nomainīt pret balaklavām.

Bet rīt var būt citādāk, jo latvieši pret svešu varu mēdz būt nežēlīgi, neko nepiedod un neaizmirst. Jūs esat uz plāna ledus, kungi! Svešā vara šoreiz esat jūs!

Taupīsim viens otru un meklēsim risinājumus, ja tādi vēl ir mūsu orveliskajā realitātē.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

FotoZāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli, nav ņēmusi vērā ZVA sniegto informāciju un rakstā atspoguļo tikai šodien zināmo un pēc reģistrācijas pieejamo informāciju, nevis ņem vērā tobrīd, pērnā gada novembrī, pieejamo informāciju par Pfizer vakcīnu. Tādēļ Zāļu valsts aģentūra publicē atbildi uz minētajā Re:Baltica rakstā pausto.
Lasīt visu...