Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

alias

25.09.2017. 12:59

»

omg

Vispār interesanti, kā kundzīte līdz šim spējusi noliet ar mēsliem gandrīz jebko un vairākums to klusējot pacietis


Protams, ka Porziņģim ir augstāka autoritāte vairuma iedzīvotāju vidū. Viņš atšķirībā no Veinbergas smagi strādā.
_______________
Citēju Porziņģi: "Neviens negrib braukt uz sūda Latviju!"
Tiešām autoritāte? Jeb pūļa skriešana pakaļ mirkļa izlases panākumam? Latvijas klasika - hokejā veicas, visi fani, neveicas, fanu nav. Noveicās Eirovīzijā, visi fani, neveicas, fanu nav. Noveicās basketbolā, visi fani. Kas būs, ja neveiksies, jau tagad zinām, vai ne?

Atbildēt

Lauku pāķis

25.09.2017. 12:40

Tāds pirdiens vien sanācis ne raksts.... Atceroties ,ko psrs laikā stāstija par kapitalismu izrādās,ka nekas daudz samelots nebija...Lai ari psrs laikā visur pina iekšā pskp propogandu (līdzīgi kā šobrīd rusofobiju) tai laikā pie rakstīšanas masu mēdijos kuru katru pajoliņu nelaida kā tas ir tagad...psrs laikā izaudzināto sprtistu rezerves ir beigušās un palikušas uz roku pirkstiem saskaitāmas slavenības.... futbola izlase reitingos otrā simta vidu, Rīgas Dinamo stabilā pēdējā vietā līgā utt.,, par Porziņģa fakjū attiecībā uz Latviju vairums kkā ātri aizmirsuši...
0

Atbildēt

omg

25.09.2017. 12:21

Vispār interesanti, kā kundzīte līdz šim spējusi noliet ar mēsliem gandrīz jebko un vairākums to klusējot pacietis.

Protams, ka Porziņģim ir augstāka autoritāte vairuma iedzīvotāju vidū. Viņš atšķirībā no Veinbergas smagi strādā.

Atbildēt

patiesībā

25.09.2017. 12:19

»

alias

Ja Jūs uzskatāt, ka Veinbergas kundze Jūs visās jomās māca dzīvot, atvainojiet, tā ir Jūsu uztveres problēma. Manuprāt viņa vienkārši raksta par dažādām tēmām. Un izsaka savu žurnālista viedokli. Pie tam dara to ļoti profesionāli...


C.: "Visur saskatīt Krievijas ietekmi ir nodreijāta paranoja."
--------------

Tieši tā, neapšaubāmi. Un, visnotaļ iespējams, tieši ar šo "hibrīdģeopolitisko" sērgu arī patoloģiski sirgst, visnotaļ iespējams, "netradicionāli orientētais" bedzdzimuma mūdzis "olivers everts" alias s.v.

Atbildēt

omg

25.09.2017. 12:18

»

alias

Ja Jūs uzskatāt, ka Veinbergas kundze Jūs visās jomās māca dzīvot, atvainojiet, tā ir Jūsu uztveres problēma. Manuprāt viņa vienkārši raksta par dažādām tēmām. Un izsaka savu žurnālista viedokli. Pie tam dara to ļoti profesionāli...


Ja viņa tiešām būtu profesionāla žurnāliste, nevis pushistēriska kundzīte, kurai ļoti patīk citus pamācīt, toties argumentētu kritiku pieņemt - nekādā veidā, tad arī būtu daudz maz vienalga, kur viņa agrāk mācījusies.

Droši vien neesiet lasījis Veinbergas vārdus par troļļu armiju, kas tagad aizstāvot Porziņģi. Bet jūsu rakstītais par nodreijātu paranoju ļoti, ļoti attiecas uz Sandru Veinbergu.

Atbildēt

patiesībā

25.09.2017. 12:12

Ir sacīts: "NEKAS nav tā, kā izskatās (un, īpaši jau, subjektīvi tendenciozi šķiet)..."

Atbildēt

alias

25.09.2017. 12:09

»

Pēteris

Katram var būt savs viedoklis. Arī komentu raktītājiem. Tracina, ka Maskavas absolvente, trekni dzīvojot Zviedrijā, regulāri māca mūs dzīvot! Visās jomās Veinberga ir zinoša speciāliste. Unversālā blondīne


Ja Jūs uzskatāt, ka Veinbergas kundze Jūs visās jomās māca dzīvot, atvainojiet, tā ir Jūsu uztveres problēma. Manuprāt viņa vienkārši raksta par dažādām tēmām. Un izsaka savu žurnālista viedokli. Pie tam dara to ļoti profesionāli.
Kāda starpība, kur cilvēks ir mācījies? Visur saskatīt Krievijas ietekmi ir nodreijāta paranoja. Ja cilvēks ir pratis izvaidot sev nodrošinātu ikdienu Zviedrijā, emigrācijā, tas ir lieliski. tas nozīmē, ka cilvēks strādā un par sevi rūpējas, cienījama rīcība.

Atbildēt

Pēteris

25.09.2017. 11:54

»

alias

Nezinu, cik Jums gadu, Lapsas kungs, kādas paaudzes cilvēks Jūs esat. Varbūt esat bijis oktobrēns, pionieris, komjaunietis? Daudzi mēs esam bijuši, kam šobrīd atbilstošs vecums. Vai tas nozīmē, ka tāpēc mēs esam sliktie? Tikai tāpēc, ka dzīvojām tajā vidē kāda tā bija? Arī Veinbergas kundze dzīvoja ...


Katram var būt savs viedoklis. Arī komentu raktītājiem. Tracina, ka Maskavas absolvente, trekni dzīvojot Zviedrijā, regulāri māca mūs dzīvot! Visās jomās Veinberga ir zinoša speciāliste. Unversālā blondīne.

Atbildēt

bendes meitiņa

25.09.2017. 10:39

SV rakstiņā nekā interesanta neatradu.
No kā Lapsa te cenšas kaut ko izspiest?

Atbildēt

jibiorio

25.09.2017. 10:23

Normāls rakstiņš, tikai pārrakstītājs kaut kāds analfabēts gadījies...

Atbildēt

Urciks

25.09.2017. 09:57

Vai tiešām kādam šķiet, ka šī ir sagadīšanās? Vai sagadīšanās ir tā paša Godmaņpapa uznākšana uz Latvijas politiskās skatuves astoņdesmito gadu beigās/deviņdesmito gadu sākumā...Vai tiešām kāds joprojām ir tik naivs, ka nevienam neraisa aizdomas viņa biogrāfijas fakts, ka "1986 . – 1987. gadā nodzīvojis 9 mēnešus Austrijā, tur ieguvis savu pieredzi un uzkrājis zināšanas par to, kā darbojas kapitālisms un demokrātija, ko izmantoja savā turpmākajā darbā valdībā." (avots: https://biografijas.wordpress.com/ivars-godmanis/). Kādai gan bija jābūt viņa lojalitātei Padomju sistēmai, lai izpelnītos godu un uzticību 9 mēnešus pavadīt pašā kapitālisma perēklī? Un ar mērķi studēt kapitālismu un demokrātiju..Kā vārdā, ar kādu mērķi? Acīmredzot jau tad tika paredzēta PSRS sabrukšana. Un tika gatavoti nacionālie kadri, kuri stāsies jaunās valsts priekšgalā. Un atkal jautājums - kā vārdā un ar kādu mērķi? Ir jau vēl citi darboņi...

Atbildēt

alias

25.09.2017. 09:54

Nezinu, cik Jums gadu, Lapsas kungs, kādas paaudzes cilvēks Jūs esat. Varbūt esat bijis oktobrēns, pionieris, komjaunietis? Daudzi mēs esam bijuši, kam šobrīd atbilstošs vecums. Vai tas nozīmē, ka tāpēc mēs esam sliktie? Tikai tāpēc, ka dzīvojām tajā vidē kāda tā bija? Arī Veinbergas kundze dzīvoja bijušajā PSRS. Un?
Veinbergas kundze atļāvās izteikt savu viedokli, ka neatbalsta sportista miljonāra apdrošināšanas maksājumu no valsts budžeta. Tas ir viņas viedoklis un viņai ir tiesības uz savu viedokli. Vai tāpēc jābrūk virsū cilvēkam, kas neskrien līdzi masu psihozei ar pēkšņajiem basketbola "faniem"? Kā Jums liekas, Lapsas kungs, ja izlase būtu nospēlējusi sliktāk kā nospēlēja, kāda būtu šo pašu cilvēku attieksme pret Veinbergas kundzes viedokli? Cik un kādos portālos un sociālajos tīklos cilvēki ārdītos, ka tika samaksāta TĀDA nauda un jēgas nekādas?

Atbildēt

andreiko

25.09.2017. 09:49

Varbūt kaut ko jaucu, bet Veinberga savu disertāciju ir sarakstījusi par VDR radio? Tajā pašā Moskvā!

Atbildēt

mmz

25.09.2017. 09:36

Tad nu gan sensācija. Attiecīga vecuma cilvēkiem ir atbilstošs dzīves stāsts un darbi.
Lapsa, ņemot vērā viņa vecumu, noteikti paspēja pabūt oktobrēns, pionieris un komjaunietis.

Atbildēt

Edge

25.09.2017. 09:24

»

Marks

Nu jā, šeit arī izskaidrojums, kā viņa tik viegli tika uz ārzemēm


Šeit arī:Nodevības anatomija:"CIP superkurmis VDK:ģenerāļa Oļega Kalugina 35 spiegošanas gadi"/
Анатомия предательства: «Суперкрот» ЦРУ в КГБ: 35 лет шпионажа генерала Олега Калугина.
Sandra savu misiju Latvijā izpildījusi teicami - var braukt atpūsties uz Havaju salām. Tagad gaidiet sagatavoto 100 "superkurmīšus", kurus PIETIEK varēs nākamajos 20 gados atmaskot un atmaskot!

Atbildēt

Profesionālisms!

25.09.2017. 09:21

Lūk, tas ir padomju žurnālistikas doktora profedionālisms! Uzrakstīt rakstu LKP CK orgānam "Cīņa" - un neko pēc būtības nepateikt!!!

Atbildēt

Marks

25.09.2017. 09:14

Nu jā, šeit arī izskaidrojums, kā viņa tik viegli tika uz ārzemēm...

Atbildēt

Šaubas par saprātu

25.09.2017. 09:04

Var taču rakstīt vienkāršāk - Porzinģīti apceļ :-)
Visas avīzes pilnas ar Kambalu, tad Biedriņš, tagad jauns elks. Labs sportists, pasaules pirmajā 100 ir, līdz 10 vēl tālu.

Atbildēt

Sandra Veinberga

25.09.2017. 08:54

Divkose, kas tagad dzīvo buržuāziskajā Zviedrijā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Es visu ko pieprasu un norādu, un lūdzu iedot man varu

FotoLevit, Kariņ, Pavļut, Raivi Dzintar ar saviem prievīšu varavīksnes draugiem un pārējie pie varas esošie ar Rinkēviču ložā. Nākamnedēļ ir jābūt atceltām maskām, 2 metriem, groziņiem un visam pārējam sviestam! Es to nelūdzu, es to pieprasu un norādu Jums, ka tas ir jāizdara nekavējoties. Ja pašiem bail pieņemt lēmumu, piezvaniet uz Briseli vai vēstniecību. Jums dos atļauju. Nākamnedēļ lai būtu lēmums.
Lasīt visu...

21

Ventspils paradokss: vēlētāji nomaina nevis Lembergu, bet gan... domes opozīciju

FotoPašvaldību vēlēšanas Ventspilī beigušās ar zināmu pārsteigumu: ne tajā, ka uzvaru svinēja “Latvijai un Ventspilij”, iegūstot vairāk balsu nekā visi pārējie saraksti kopā, — interesantais šoreiz redzams opozīcijas kampaņošanā un rezultātos.
Lasīt visu...

21

Drošības līdzeklis nedrīkst tikt izvēlēts kā iebiedēšanas vai iepriekšējas sodīšanas paņēmiens

FotoAtbilstīgi Kriminālprocesa likumam tiesībsargājošām instancēm ir pienākums vērtēt drošības līdzekļa piemērošanu saistībā ar cilvēktiesību normām. Personai piemērojams tāds drošības līdzeklis, kas pēc iespējas mazāk aizskar personas pamattiesības un ir samērīgs.
Lasīt visu...

21

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

FotoPēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu palīgu Saeimā, esmu izlēmis, ka tā būs Selma Levrence, un man ir liels prieks, ka viņa ir tam piekritusi.
Lasīt visu...

21

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

FotoLatvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka valsts pārvalde nav pietiekami informējusi sabiedrību, it sevišķi to sabiedrības daļu, kuru reforma skars tieši, ietekmējot tās finansiālo labklājību. Vēl nesen vēstulē vērsāmies pie jums ar bažām un problēmjautājumu uzskaitījumu, lai novērstu reformas negatīvo ietekmi uz mūsu nozari.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Viss sākās ar Šleseru!

Tvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām,...

Foto

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

Pašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā,...

Foto

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks nav saprātīga būtne”)

Nesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam, gan...

Foto

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

Sākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu...

Foto

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

Ralfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs....

Foto

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

Taisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz...

Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par korupciju, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos ministrus. Iekšlietu...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...