Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kaspars Zlidnis
09.10.2021.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst tik caurredzams un paredzams.

Lai cik sparīgi šie tirgoņi - politiķi, neskaitāmas reklāmas aģentūras, uzpirkti mediji un zāļu ražotāji neorganizētu savu pārdošanas kampaņu, viņu biznesa stratēģija jau pamatos izgāžas un sabrūk to cilvēku priekšā, kas savu dzīvi balsta zināšanās, loģiskajā spriestspējā, veselajā saprātā, spējā pašiem novērot un analizēt reālo dzīvi un sirdsapziņā, kas ļauj intuitīvi just viņu patiesos nodomus un pateikt “nē!”.

Cik tad ilgi var noslēpt acīmredzamas aplamības? Arvien vairāk steigas, panikas, ierobežojumu, haotisku un nekonsekventu lēmumu, biedējošu ziņu, šausminošu pareģojumu, nepamatotu skaitļu, bet nekas no tā neatbilst reālas dzīves norisēm. Cilvēki sāk vērt vaļā acis un redz, ka tirgoņu vadītā propaganda nesaskan ar realitāti.

Mums vienkārši mēģina iepārdot kaut ko tādu, kas pielīdzināms nevajadzīgiem tirgus krāmiem. Cilvēkiem uzspiež to, ko viņi nemaz nav prasījuši, un, kā redzam, pārdevējus neapmierina mūsu atteikums. Viņi vairs nevar izdomāt jaunus veidus, kā piespiest cilvēkus paklausīt, tāpēc ķeras pie pēdējiem salmiņiem - vēl vairāk melu, sankciju un ierobežojumu. Viņi lien no ādas laukā, lai par katru cenu piespiestu visus, jo nepietiek ar tiem, kuri brīvprātīgi iepērkas. Viņiem vajag visus!

Viņi kļūst vāji, jo brīvu cilvēku gara spēks ir nesalaužams! Viņu laiks iet uz beigām, bet mēs nekur nesteidzamies. Viņu izmisums un haoss mūs padara tikai mierīgākus. Jo stabilāki mēs esam, jo vairāk viņi šūpojas, līdz agri vai vēlu kritīs!

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...