Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pēdējās pazīmes liecina, ka Kremļa žurkulēns pēc aplauziena Ukrainā mainīs taktiku pēc Alepo un Groznijas parauga - lielākās pilsētas un Kijeva tiks nolīdzinātas līdz ar zemi, nerēķinoties ar civilo upuriem. Ir informācija, ka šim nolūkam tiek pievesti nāvējošākie ieroči, kas ir Kremļa rīcībā. Kijeva, visticamāk, tiks ieņemta, un valdība tiks fiziski likvidēta.

Un tad sāksies partizānu karš, kur iesaistīsies 90% no visiem karotspējīgiem Ukrainas iedzīvotājiem, tas ir no 40 miljoniem, un tad būs vajadzīga bruņojuma piegāde, ko mēģinās nodrošināt Rietumi. Tad sekos kārtējā kodolšantāža no Kremļa puses, un Rietumi atkal piekāpsies.

Nākošās būs Baltijas valstis. Šeit piekāpšanās jau būs problemātiska, un Rietumiem nāksies iesaistīties, bet vai viņi būs gatavi lokālam kodolkaram, kas var pāraugt globālā? Cik tālu sniegsies šī piekāpšanās?

Kremļa žurkai ir viena priekšrocība šajā nervu izturības spēlē - atšķirībā no rietumvalstu politiķiem viņš ar savas valsts pilsoņu dzīvībām nerēķinās un pats ar ģimeni un pietuvinātajiem cer paglābties jau laikus sagatavotos bunkuros.

Nav jābūt gaišreģim, lai saprastu, ka arī lokāls kodolkarš skars ne tikai Baltiju, bet arī tuvākās valstis un Zviedriju jau nu noteikti. Ja kāda sondra vainberga, kurai ažiotāža ap Ukrainu raisa gremošanas traucējums un kura tāpēc cep debilus rakstus šai portāla, cer dzīvot bez bēdu šādos apstākļos, tad man viņa būs jāapbēdina.

Ka jau teicu iepriekš, ukraiņi šodien mirst, izcīnot cīņu par visas civilizētās pasaules nākotni. Un šis ir moments, kad Rietumiem ir jāizrāda stingrība, jo vēlāk var būt par vēlu. Pieņemtās sankcijas ir iedarbīgas, bet, kā redzams, tad Kremļa žurku tas neaptur.

Vajadzīgs vel kaut kas - pilnīgs embargo energoresursu eksportam no Krievijas. Jā, sāpīgi, bet vai kodolkarš nebūs sāpīgāks? Un vēl - lidojumu aizliegums virs Ukrainas. Vai šajā gadījumā žurkulēns būs gatavs pielietot kodolrungu? Ja pielietos, tad dabūs kārtīgi pretī, bet labāk lai tas notiek tagad un nevis sekojošos šeit aprakstītajos etapos.

Un vēl viens būtisks jautājums, atbildi uz kuru es saņemt neceru, - vai ASV rīcībā ir tehniskas iespējas iznīcināt jebkuru bunkuru un jebkurā vietā, ja tas būs nepieciešams?

 * Literārs pseidonīms

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

FotoKā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri.
Lasīt visu...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...