Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Tuvojoties pašvaldību vēlēšanām 5. jūnijā, ir pēdējais brīdis noskaidrot, kur un kā nobalsot — jo daudzos gadījumos to varēs izdarīt pat rīdzinieki, kas jau savu domi ievēlēja pagājušajā rudenī.

Daudziem vēlētājiem jau zināms, ka pilsonis var izvēlēties savas balsstiesības izlietot ne tikai tajā pašvaldībā, kurā viņam ir deklarētā adrese, — drīkst balsot arī tur, kur ir nekustamais īpašums. Taču laikus jāizdara sava izvēle, un šobrīd ir pēdējās divas dienas to iesākt.

Tādā veidā tie rīdzinieki, kam pieder jebkāds nekustamais īpašums ārpus Rīgas, bet kuri jau nobalsoja par Rīgas domi pagājušajā rudenī, tagad var balsot vēlreiz, ja vēlētājs dažu minūšu laikā PMLP elektroniskajā vietnē nomaina vēlēšanu apgabalu. To iespējams izdarīt arī tad, ja vēlētājam pašam vēl nav zināms, vai koronavīrusa un citu apstākļu dēļ izdosies aizbraukt uz attiecīgo novadu vai pilsētu nākamnedēļ paredzētajās balsošanas dienās — var tagad piereģistrēties balsošanai un pēc tam lemt, braukt vai nē.

Savukārt ikviens vēlētājs, kurš nav rīdzinieks, zemāk redzamajā saitē var vēlreiz pārliecināties, kurā novadā vai pilsētā viņš balsos — lai, piemēram, Ventspils novada un pilsētas vēlētāji būtu droši par to, tieši kurā pašvaldību vēlēšanu apgabalā viņiem jābalso. Tāpat šī funkcija būs noderīga arī, piemēram, jauno apvienoto novadu vēlētājiem, lai pārliecinātos par reģistrāciju balsošanai savā jaunajā vēlēšanu apgabalā.

https://epak2.pmlp.gov.lv/vrepak/IecNoskaidrosanaUnMaina/Inm00

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

FotoPēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu palīgu Saeimā, esmu izlēmis, ka tā būs Selma Levrence, un man ir liels prieks, ka viņa ir tam piekritusi.
Lasīt visu...

21

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

FotoLatvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka valsts pārvalde nav pietiekami informējusi sabiedrību, it sevišķi to sabiedrības daļu, kuru reforma skars tieši, ietekmējot tās finansiālo labklājību. Vēl nesen vēstulē vērsāmies pie jums ar bažām un problēmjautājumu uzskaitījumu, lai novērstu reformas negatīvo ietekmi uz mūsu nozari.
Lasīt visu...

21

Viss sākās ar Šleseru!

FotoTvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām, pret kristīgām vērtībām un cilvēkiem, kuriem kristīgās vērtības ir svarīgas, vēršas Re:Baltica!
Lasīt visu...

18

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

FotoPašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā, ir neizplatīt nepatiesu informāciju, pašiem neradīt nepatiesu informāciju un neizplatīt citu radītās “feika” ziņas.
Lasīt visu...