Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Šodien Krievijas Youtube kanāls Dozhdj atsūtīja aicinājumu uz interviju. Es ļoti labprāt, pastrīdēties man vienmēr patīk - to visi zina, bet man ir problēma: kara laikā es nedodu intervijas Krievijas propagandas medijiem. Jo Tvrain pozīcija sankciju, vīzu aizliegumu un, kā vakar uzzinājām, arī okupācijas simbolu jautājumos sakrīt ar visu pārējo Putina žurnālistu viedokli.

Es saprotu, ka Tvrain ir pret Putinu, bet tagad mēs arī beidzot uzzinājām un saprotam, ka tas automātiski neatceļ impēriskos kompleksus un krievu šovinismu. No kuriem atvadīties daudziem ir pārāk grūti. Mani arī mulsina viņu tonis un intonācija - it kā pie mums revidents būtu ieradies, kuram tagad atskaitīties un taisnoties. Piemēram, kopš kara sākuma Latvijā ieradušies ap 30 000 ukraiņu bēgļu, un neviens no viņiem nav izdomājis sākt mūs te pamācīt vai dot padomus. Ar tādu attieksmi Tvrain jau ir pazaudējuši tik lielas mūsu sabiedrības daļas cieņu, ka grūti iztēloties, ka tur kaut kas vēl glābjams.

Ja Tvrain pozīcija tik daudzos jautājumos ir pretrunā ar Latvijas interesēm un, pats galvenais, - ar Ukrainas interesēm, tad nekas neatliek, ka jābrauc prom. Iesaku izvēlēties kādu neitrālu valsti, kura nepiedalās šai karā. Mongolija, piemēram, interesanta zeme.

Doždj galvenais redaktors intervijā žurnālam ir teica, ka viņu misija ir apturēt karu. Šos vārdus visu laiku atkārto arī Putina ārlietu ministrs Lavrovs. Bet mums kopā ar Ukrainu ir vispār citi mērķi: sasist Krieviju lupatās, - lai sēž savās robežās, neuzbāžas citiem ar savām slimajām idejām un liek mums beidzot mieru.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...