Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

“Taisnība vienmēr atklājas. Labais vienmēr uzvar. Ne uzreiz, bet vienmēr. Kamolītis ir sācis ritināties. To apturēt vairs neizdosies. Arī no Rīgas pils ne. Daži zaudēs amatus. Daži tiks apsūdzēti. Daži sēdēs. Un valsts kļūs nedaudz tīrāka,” – šādi Lato Lapsa sociālajā tīklā Twitter ir komentējis laikraksta Diena publikāciju “Kas un kā “pasūtīja” Lato Lapsu un Jurģi Liepnieku.

Bet vai ir cerība, ka publikācijai jau nekavējoties sekos Valsts ieņēmumu dienesta amatpersonu atstādināšanas un kriminālprocesa sākšana, ņemot vērā publikācijā atklāto, ka “pasūtījuma” atbalstīšanā ir bijusi iesaistīta arī Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme un LR ģenerālprokurors Juris Stukāns? Par to Lato Lapsa plašāk izteicies savā YouTube kanālā: https://www.youtube.com/watch?v=MKFewZ-7dfM

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...