Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

„Neko tādu Jūs nekad vēl nebūsiet redzējuši. Godīgi teikšu - es nebiju iedomājies, ka kaut kas tāds ir iespējams,” – šādi Lato Lapsa raksturo savā YouTube kanālā publicēto pusotru stundu garu videoierakstu, ko nosaucis "Briškens un 168 nezinīši – traģikomēdija vienā cēlienā par degradējušos valsts pārvaldi Latvijā”.

„Traģikomēdijas” aprakstā Lato Lapsa raksta: „Šis pusotru stundu garais videoieraksts, ko Satiksmes ministrijas ierēdņi nesekmīgi mēģināja neļaut man veikt, uzskatāmi demonstrē gan to, cik smagi ir degradējusies valsts pārvalde Latvijā, gan to, kādu iemeslu dēļ mums vilcieni ir salūzuši, pasta nodaļas slēdz, autobusi neiet, aviokompānija tūlīt atkal izvilks 200 miljonus eiro no nodokļu maksātāju kabatas, bet Rail Baltica projekts ir kraha priekšvakarā.

Par to visu ir atbildīga Satiksmes ministrija un personiski sarkano progresīvo šļuru pārstāvošais tukšdirsējs un balamute Kaspars Briškens.

Savā, šķiet, apmēram trīsdesmit piecu gadu žurnālista pieredzē man ir gadījies satikt daudz stulbu nekauņu un nekaunīgu stulbeņu, tomēr tas, ko es pieredzēju Satiksmes ministrijā, bija kaut kas līdz šim nepieredzēts.

Būtu smieklīgi, ja tas nenotiktu Latvijas valstī un nodokļu maksātāju nauda netiktu tērēta šādu deģenerātu un šādas sapuvušas valsts varas uzturēšanai.”

Pusotru stundu garā traģikomēdija „Briškens un 168 nezinīši” noskatāma šeit: https://www.youtube.com/watch?v=w98Li3EW7ys&t=3631s

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...