Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Vladimira Kononova (attēlā) vadītā valsts akciju sabiedrība Latvijas autoceļu uzturētājs gatavojas tērēt līdz pat 50 tūkstošiem eiro no ceļu uzturēšanai paredzētā finansējuma, lai par šo naudu pirktu medijus un ar to palīdzību „veicinātu sabiedrības izpratni par valsts autoceļu uzturēšanas specifiku”.

„Informatīvi izglītojošas kampaņas īstenošana drošas pārvietošanās veicināšanai pa autoceļiem un sabiedrības izpratnes veicināšanai par valsts autoceļu uzturēšanas specifiku” – iepirkums ar šādu nosaukumu ir apstiprināts šīs valsts kapitālsabiedrības iepirkumu komisijas 10. aprīļa sēdē un jau ir izsludināts.

Iepirkuma nolikums rāda, ka „izpratnes veicināšanu” Latvijas autoceļu uzturētājs plāno sasniegt, pērkot publikācijas presē un interneta portālos, turklāt apmaksāto publikāciju veidošanai izmantojot šo mediju žurnālistus.

Pirmā iepirkuma lote paredz „īpašas rubrikas veidošanu 1 vai 2 lpp apjomā (atkarībā no nepieciešamības)” kādā laikrakstā laikā no 2017. gada aprīļa līdz 2017. gada jūnijam (ieskaitot) un „materiālu atspoguļojumu portālos, nodrošinot iespējami lielāku sasniegto auditoriju, t.sk. arī reģionos”.

Paredzēts, ka attiecīgā medija redakcijai par Latvijas autoceļu uzturētāja naudu „jāsagatavo publikācijas kopumā 9 lappušu apmērā laikrakstā un ne mazāk par 9 publikācijām portālos”.

Ir īpaši norādīts, ka valsts kapitālsabiedrības nauda ir jāatstrādā tieši konkrēto mediju žurnālistiem: „Rubrikas veidošanu pilnībā nodrošina laikraksta redakcija, izveidojot īpašu maketu, gatavojot publikācijas, veidot intervijas, sagatavojot fotogrāfijas, veicot maketēšanu (izstrādājot infografikas, ja nepieciešams), nodrošinot korektūru, kā arī nozīmējot atbildīgo projekta vadītāju”.

No iepirkuma nolikuma arī izriet, ka Latvijas autoceļu uzturētājs noteikti vēlas pirkt tieši kādu no lielākajiem Latvijas medijiem. „Laikraksta tirāža: vismaz 30 000. Kopējā lasītāju auditorija: vismaz 115 000. Web auditorija: vismaz 275 000. Piedāvājumā nepieciešams iesniegt auditorijas datus apliecinošus dokumentus,” teikts nolikumā.

Savukārt otrajā lotē uzdevumi ir līdzīgi, bet šeit pretendentiem uz valsts kapitālsabiedrības naudu kritēriji nav tik augsti: „Laikraksta tirāža: vismaz 20 000. Kopējā lasītāju auditorija: vismaz 70 000. Web auditorija: vismaz 200 000. Piedāvājumā nepieciešams iesniegt auditorijas datus apliecinošus dokumentus.”

Jāpiebilst, ka Kononovs pērn atalgojumā Latvijas autoceļu uzturētājā saņēmis vairāk nekā 103,6 tūkstošus eiro.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

VK ziņojums par AS "Sadales tīkls" tarifiem apliecina Ašeradena mazspēju

FotoLatvijas Reģionu apvienība (LRA) vairākkārt uzsvērusi, ka AS "Sadales tīkls" (ST) sadales tarifi ir neadekvāti augsti, turklāt tie nav pamatoti. To, par ko LRA runā jau kopš pagājušā gada, ir apstiprinājusi arī Valsts kontrole (VK) savā ziņojumā. Revīzijā konstatēts, ka, lai gan ST elektroenerģijas sadales sistēmas pakalpojumu tarifi aprēķināti atbilstoši Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas noteiktajai metodikai, nevar apgalvot, ka tarifos ir pilnībā nodrošinātas likumā noteiktās pakalpojuma lietotāju intereses.
Lasīt visu...

15

Tāda ir mana latviskā politiskā humora izjūta

FotoIepriekšējo reizi rakstīju, ka nācijai ir problēmas un nav, par ko balsot. Kā kārtīgs pilsonis atkal esmu mainījis viedokli, jābalso par visām partijām uzreiz!
Lasīt visu...

12

„Anša vērtības" tomēr iekļūst Saeimā

FotoPēc karstākās vasaras Latvijas vēsturē kā sniegs uz galvas uzkrita šī gada 13.septembrī Saeimā iesniegtais „Amnestijas likuma” likumprojekts, kur piedāvāts atbrīvot no kriminālatbildības personas, kuras 2009.gada janvārī, sava „izmisuma” vadītas, veica „revolūciju”, pēc kā „netaisnīgi” sodītas.
Lasīt visu...