Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Rīgas lidosta. Latvijas pilsoņi atgriežas savā valstī. Visi ar iepriekš 72 stundu laikā taisītiem negatīviem covid testiem, jo citādāk lidmašīnā nemaz neielaiž. Latvijas valsts ir izdomājusi tomēr vēl pamocīt savējos un likt taisīt vēl vienu testu Rīgas lidostā.

Bērni, pieaugušie, milzīgs daudzums cilvēku no vairākām lidmašīnām vienlaikus tiek turēti rindā uz testu bezgaisa koridorā, saspiesti burtiski kā siļķes mucā. Ventilācijas nav, nekādas 2 metru distances arī nē. Nav pat 50 cm distances, viss kā padomju laiku rindās uz šņabja bodi.

Tas viss it kā cīņai pret covid, bet šādos apstākļos jāpavada vairāk nekā stunda (nelaimīgie rindas beigu galā krietni ilgāk) - ja kādam gadījumā te būtu covid, tad tagad tas pilnīgi noteikti būs visiem.

"Laimīgajiem", kas beidzot tikuši līdz testēšanai, visu acu priekšā bāž degunā kociņus. Kurš šķauda, kurš raud, kurš mēģina pierunāt bērnus. Norobežojumu nav. Pūlis sašutis, šausminās, filmē notiekošo. Kāds sašutis nokliedz: "Kā dzīvnieku fermā, bet mēs neesam dzīvnieki!" Kustība netiek vadīta - kad tests beidzot uztaisīts, lai tiktu ārā no pūļa, tev vārda tiešā nozīmē jānoberzējas gar to, kurš spraucas uz testu.

Izvēles iespēja nav dota - ja gribi lai izlaiž no lidostas, tests obligāts, samaksājot par to 24 eiro. "Mežonīga naudas mašīna, nekas cits,” izmisusi nopūšas blakus stāvoša kundze. Nākas piekrist, jo noteikušo par covid drošu nekādi nenosauksi. Par cilvēka cieņu pazemojošu gan.

Pēc tam lidostas 2. stāvā jāgaida rezultāts aptuveni vēl stundu. Bez iespējas iegādāties ko ēdamu, tiesa, šajā zonā vēlīgi atļauts mazo ūdens pudelīti nopirkt par apaļiem 2 eiro... Interesanti vai kāds no Ministru kabineta, Veselības ministrijas zina, kas notiek starptautiskajā lidostā Rīga, un var paskaidrot, kāpēc Latvija ir vienīgā valsts ES, kur jāveic piespiedu testi tieši lidostā?

Un kurā brīdī īsi pēc valdības lēmuma, ka, atgriežoties Latvijā, noteiktā termiņā jāveic testi tuvākajā testēšanas vietā, lidostā pēkšņi parādījās Egila Gulbja laboratorija kā obligātais un bez izvēles vienīgais pakalpojuma sniedzējs?

Pārpublicēts no Facebook.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

FotoPēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu palīgu Saeimā, esmu izlēmis, ka tā būs Selma Levrence, un man ir liels prieks, ka viņa ir tam piekritusi.
Lasīt visu...

21

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

FotoLatvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka valsts pārvalde nav pietiekami informējusi sabiedrību, it sevišķi to sabiedrības daļu, kuru reforma skars tieši, ietekmējot tās finansiālo labklājību. Vēl nesen vēstulē vērsāmies pie jums ar bažām un problēmjautājumu uzskaitījumu, lai novērstu reformas negatīvo ietekmi uz mūsu nozari.
Lasīt visu...

21

Viss sākās ar Šleseru!

FotoTvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām, pret kristīgām vērtībām un cilvēkiem, kuriem kristīgās vērtības ir svarīgas, vēršas Re:Baltica!
Lasīt visu...

18

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

FotoPašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā, ir neizplatīt nepatiesu informāciju, pašiem neradīt nepatiesu informāciju un neizplatīt citu radītās “feika” ziņas.
Lasīt visu...