Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

„2021. gada 8. aprīlī plkst. 19:58 J. Ādamsons no savā rīcībā esošās e-pasta adreses [email protected] nosūtīja uz G. Silonova rīcībā esošo e-pasta adresi 28 docx. formāta failus ar dažādiem nosaukumiem, kuri liecina par mērķtiecīgu ziņu vākšanu. 10 no minētajiem failiem satur mērķtiecīgi iegūtas un publiski nepieejamas ziņas par [..]Jura Fogelsona saistību ar noziedzību,” šādi Valsts drošības dienests lēmumā par aizdomās turētā statusa noteikšanu apraksta „krievu spiega” Jāņa Ādamsona izsūtītās „neizpaužamās ziņas”. Turpinot publicēt absurdākos un smieklīgākos „Latvijas valsts noslēpumus”, kuru pārsūtīšanas dēļ J. Ādamsons jau kopš jūnija atrodas apcietinājumā, Pietiek šodien publisko vienu nu šiem „noslēpumiem” – faktiski baumu apkopojumu, kura interesantākā sastāvdaļa ir norāde uz politiķa Edgara Jaunupa un uzņēmēja Jura Fogelsona saistību ar organizēto noziedzību:

„2021.gada 23.martā tika saņemtas ziņas, ka uzņēmējs Juris Fogelsons, kurš figurēja Radioaktīvas šķeldas skandālā uzņēmumā “Rīgas siltums” (kurināmo šķeldu ar radioaktīvo piesārņojumu AS “Rīgas siltums” piegādā SIA “R Grupa”, reģistrācijas numurs 50003603631, uz iepirkuma procedūras rezultātā noslēgta līguma pamata. Minētā uzņēmuma patiesa labuma guvējs ir Juris Fogelsons) bija saistīts ar 4 miljonu eiro izkrāpšanu no albāņu uzņēmēja Fali Ramadana (Фали Рамадан) kopā ar Krievijas kriminālo autoritāti Vjačeslavu Šestakovu (iesauka “Sļiva”) un Krievijas pilsoni, V.Šestakova kontaktu Baltijas valstīs Romānu Osipjanu uzmeta Fali Ramadanu uz naudu.

Pēc Kontakta vārdiem J.Fogelsons kopā ar V.Šestakovu, R.Osipjanu un A.Davajanu albānim Ramadani organizēja PVN krāpšanas shēmas un noziedzīgas naudas legalizēšanu un skaidras naudas izsniegšanu (“obnal”). Vienā no tādiem darījumiem augstāk norādītas personas uzmeta Ramadani un piesavināja 4 miljonus eiro. Naudu piesavināja J.Fogelsons un atveda skaidro naudu R.Osipjanam, kurš tālāk naudu “sadalīja”.

Situācija ar albāņa apkrāpšanu attīstījusies Vācijā, iespējams, Brēmenē. Papildus ir zināms, ka PVN krāpšanas shēmas un noziedzīgas naudas legalizēšanu albānim Ramadanim - J.Fogelsons,  R.Osipjans, “Sļiva” un persona uzvārdā Tarasenko organizēja caur Igaunijas uzņēmumu „GFC Good Finance”, kur atvēra kontus.

Par J.Fogelsonu ir zināms, ka viņš ir precējies ar politiķa Kārļa Leiškalna meitu mākslinieci Dārtu Leiškalni. Politiķis Edgars Jaunups, kas tiek “dēvēts par pelēko kardinālu” un daudzu lietu risinātāju spēkā struktūrās, tajā skaitā VDD, ir precēts ar otro K.Leiškalna meitu Katrīnu Leiškalnu. Pēc Kontakta vārdiem ir baumas, ka E.Jaunups caur sievas māsu Dārtu, iespējams, ir nodibinājis lietišķus kontaktus ar Juri Fogelsonu un ar J.Fogelsona kontaktiem - “Sļivu”, Osipjanu, Aru un t.t.”

Turpinājums sekos.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

FotoKā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri.
Lasīt visu...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...