Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

xx

18.12.2017. 13:36

»

noteikumu mēķis

Milijoniem stādus Latvija eksportē, jāsāk arī Latvijas mežu īpašniekiem izmantot Latvijas mežu nozares zinātnieku sasniegto. Jaunie MK noteikumi tieši ir uz to vērsti...


Jā jā , un vēl varētu pie viena apspriesties , vai nebūtu lietderīgi nomainīt privatizējamās VAS LVM nosaukumu uz Latvijas kailcirtes corporation limited ? Valsts IKP augtu rūkdams , ne ? Re-branding etc .

Atbildēt

Lasītājs

16.12.2017. 17:18

Nožēlojami, ka valstī valda nevis tirgus ekonomika, bet histērisku bļauru bars, no kura savāktajiem kompromatiem atkarīga valdība.

Atbildēt

Ornitologs

07.12.2017. 17:31

Pareizi. Labs raksts. Jo ja mežā viss ir labi – kā lai ornitolgi saņem miljonus no valsts budžeta? Kur raugās ministrija, kāpēc mums nedod papildus finansējumu? Es uzsveru - lūdzu izkārtojiet mums naudu, tad atbalstīsim gan vēja parkus, gan kaķu pavairošanu Rīgas Domē!

Atbildēt

svilinās! svilinās!

06.12.2017. 12:11

dūklaviņš.. dūklavēns .. dūku-lavis.. !!!

Atbildēt

priedis

05.12.2017. 18:14

»

egle

zaļajiem ir jāiet prom no zzs, citādi vienādi izskatās visi kopā. un vēlēšanas nav aiz kalniem


Bet ir jau arī kopā. Vai tad dzirdamas zaļo runasvīru un sievu publiskās aktivitātes un viedoklis? Aizdomīgs klusums.

Atbildēt

incanti

05.12.2017. 18:12

Šķiet, kaut kā nemana zaļo vides žurnālistu aktivitāti un vides inspektoru publisko uzstāšanos. Par medību tēmu bija liels cepiens,šoreiz klusē. Laikam jau sponsori un projektu piešķiŗēju nebūtu laimīgi par košanu barojošā rokā. Dubultmorāle...

Atbildēt

Kur bija LZP toreiz, kad jautājums bijis valdības dienaskārtībā?

05.12.2017. 10:32

Citā žurnāla “Ir” iepriekš publiskotajā fragmentā ar toreizējo politiķi Šleseru viesnīcā “Rīdzene” Dūklavs lepojies ar to, kā ir pildījis premjera pienākumus Valda Dombrovska (JL) prombūtnē, lemjot par zemes transformāciju Jūrmalā, lai atļautu kāpās izcirst kokus Šlesera mājas būvniecībai. Neraugoties uz sabiedrības protestiem, valdība lēmumu par labu Šleseram pieņēma 2010.gada 2.martā, kad premjera pienākumus pildīja un valdības sēdi vadīja Dūklavs…
..Dūklavs apstiprināja, ka zemes transformācijas jautājums bijis valdības dienaskārtībā un toreiz valdības sēdi viņš vadījis, jo Dombrovskis atradies ārzemēs. Dūklavs gan apgalvoja, ka valdībā izskatāmā jautājuma būtība nebija par priežu izciršanu, bet zemes transformāciju.
“Ir likums un kārtība, kad sagatavo dokumentus uz valdības sēdi, kā tas pienākas un valdības sēdē šis jautājums bija jāizskata. !!!!!!!!!!!
Tas nedeva nekādas tiesības kādam ko cirst,” uzsvēra Dūklavs

Atbildēt

Ozol,

05.12.2017. 09:11

Ja kāds Republikas laukumā 2 turīgāks, tad parasti tas blakus ienākumu dēļ, kas saistīti ar ...

Atbildēt

egle

04.12.2017. 20:28

zaļajiem ir jāiet prom no zzs, citādi vienādi izskatās visi kopā. un vēlēšanas nav aiz kalniem!

Atbildēt

noteikumu mēķis

04.12.2017. 19:46

Milijoniem stādus Latvija eksportē, jāsāk arī Latvijas mežu īpašniekiem izmantot Latvijas mežu nozares zinātnieku sasniegto. Jaunie MK noteikumi tieši ir uz to vērsti
Skaisti meži kas ražo skabekli un nodrošina barības bāzi meža dzīvniekiem, bagāta Valsts un formula kā to sasniegt, tas viss ir MK noteikumos star rindām uzrakstīts

Atbildēt

Aizsargs

04.12.2017. 13:35

Stingri iestāties pret valsts izlaupīšanu vajadzēja pirms gadiem 20, bet tagad lai soļo uz karātavām, kopā ar pārējiem "biedriem".

Atbildēt

Janks

04.12.2017. 11:33

Interesanti, kurā brīdī LZP valde dabūs pa pakaļu no Zemnieku savienības un steidzami atsauks šos viedokli:)))
Esošajā LZP valdē jau nav zaļi domājošo, bet ir tikai uz tirgus ekonomiku tendētie......

Atbildēt

brigmaņa kniebiens LZP

04.12.2017. 11:19

..Arī Zaļā partija, bārdaiņi sandalēs, jaukie, rosīgie surikati, dumjākā partija Latvijā, bieži dēvētie “dolārzaļie” – arvien tikuši pie varas, nenieka nedarīdami, lai valsti nesārņotu ar atkritumiem, neaizbūvētu kāpas un lai utilizētu plastmasenes... LA,29.nov.

Atbildēt

saimnieks

04.12.2017. 10:19

Vai Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS) neplāno demisionēt?

Atbildēt

milda no zz+s

04.12.2017. 10:10

Kārtīgs joks jo zaļajiem nav skaidrs jautājums KURŠ POLITISKAIS SPĒKS IR PIE VARAS UN KAS KOMANDĒ PARĀDI.
Rādās ka tas ir kārtējais "modrais"priekšvēlēšanu triks lai mēģinātu "lumpeņiem" iestāstīt ka zaļie it kā nav koalīcijā un nav pie varas esošais politiskais spēks.
Šāds gājiens liekas ka ir pirmoreiz un iespējams ka drīz būs vēl košāki soļi....
Vai tad sanāk tā ka zaļie un zemnieki valstij svarīgus jautājumus neapspriež savā kopējā politiskajā spēku apvienībā?
KUR KRAUZE UN TAVARS----kuri skaisti runā ka visu izlemj
kopīgi vienojoties un tikai tad īsteno?KURŠ MELO????????????????????

Atbildēt

cits lasītājs

03.12.2017. 19:01

»

Lasītājs

Čakša jau savu izpildījusi, ģimenes ārsti jau māca kā mežā saimniekot. Tagad jāgaida armijas parakstu vākšanas kampaņa. Un kāpēc- partizāņiem labākās vietas izcirtīs


gods un slava ārstiem par pilsonisko stāju! arī skolotāji, policisti, rakstnieki, mūziķi - tie kas arī starptautisku atzinību ieguvuši, aicināti pieslēgties un paust atbalstu mežu saglabāšanai un kategorisku NĒ izciršanas plānam!

Atbildēt

a ko ta nu?

03.12.2017. 18:55

Kādi brīnumi!
Beidzot Zaļā partija pamodusies. Citādi tik vien kā par zoodārza zvēriņiem buldurē...
Nekur un nekad neiejaucas, kad lielzemnieki, mežrūpnieki un pašvaldības iznīcina aizsargājamās dabas vērtības.

Atbildēt

Lasītājs

03.12.2017. 16:01

Čakša jau savu izpildījusi, ģimenes ārsti jau māca kā mežā saimniekot. Tagad jāgaida armijas parakstu vākšanas kampaņa. Un kāpēc- partizāņiem labākās vietas izcirtīs.

Atbildēt

no Jūrmalas

03.12.2017. 15:44

Beidzot cilvēki piespieduši t.s. " zaļos" reaģēt. Citādi klusē kā ūdeni mutē ieņēmuši.
Ko nu teiks Ozols un Ļimončiks, ka nevarēs izdabāt saviem sponsoriem

Atbildēt

nu tak

03.12.2017. 14:24

»

lauķis

Partijnieki lūgs partijniekus


prasti populistiska lumpeņzombēšana priekšvēlēšanu kampaņā par "mazākā ļaunuma izvēli", jo uz nozombēto "lojālpartEJotisko vēlētāju" rēķina nākamgad kārtējo reizi pārdalīs cūklopu rijamvietas pie siles.

Atbildēt

lauķis

03.12.2017. 14:03

Partijnieki lūgs partijniekus...
Humors un satīra , tikai nav kas satīra.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates.
Lasīt visu...

6

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

FotoŅemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā iebrukuma Ukrainā ar Latvijas medijiem ir jākumunicē Latvijas valsts oficiālajā – latviešu – valodā. Arī Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu laikā diskusijām medijos jābūt tikai valsts valodā, tādēļ politisko partiju apvienības Jaunā Vienotība pārstāvji nepiedalīsies priekšvēlēšanu debatēs un raidījumos, kas notiks krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

FotoSaeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā ir iekļauts likumprojekts Grozījumi likumā “Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību” (565/Lp14). Likumprojekts Saeimā iesniegts 2024. gada 17. aprīlī un pirmajā lasījumā izskatīts jau nākamajā dienā. Lai arī likumprojekts skar aptuveni 300 tūkstošus iedzīvotājus, viņu viedoklis tāpat kā vairākos Satversmes tiesas spriedumos izteiktās atziņas un ekspertu brīdinājumi ir ignorēts.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

FotoKomentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un 6. jūnijā ir paredzējusi Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu debates rīkot krievu valodā – Latviešu valodas aģentūra izsaka skaidru nosodījumu, vēršot atbildīgo personu un sabiedrības uzmanību, ka šāda rīcība ir pretrunā gan ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu, gan ar Valsts valodas likumu. Eiropas Savienībā tiek īstenota daudzvalodība – ir 24 oficiālās valodas, tostarp latviešu valoda.
Lasīt visu...

21

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

FotoPar Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā – tās vadītājs Jānis Siksnis) ieceri noturēt sabiedriskajā televīzijā Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

FotoŅemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes preambula nosaka, ka Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem;
Lasīt visu...

21

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

FotoBloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu un bloķētas veikalu ķēdes Spānijā, un visbeidzot – teju 2000 traktoru Latvijas reģionos. Lauksaimnieku protesti Eiropā tika izvērsti iepriekš nepieredzētos apmēros, turklāt, ar katru nākošo protestu tie kļuva aizvien daudzskaitlīgāki un radikālāki. Un tomēr, šīs akcijas, kurām likumsakarīgi bija jānonāk kādā kulminācijas fāzē, pēkšņi gluži vienkārši pazuda.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...

Foto

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? 8 no 10 stabila

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? Es teiktu 8 no 10 stabila, jo…  Jaunā Vienotība (JV) ir atdevusi...

Foto

Jūs smiesieties, bet neko ticamāku mēs nespējām sacerēt

Politisko partiju apvienība Jaunā Vienotība vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (turpmāk KNAB) ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu...

Foto

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

Jampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt...

Foto

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

Vēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju...

Foto

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

Drošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to,...

Foto

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan...

Foto

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

Atsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām,...

Foto

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik...

Foto

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

Publiskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri...

Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...