Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Legalizēs raganu medības

Viedais Manels
31.01.2023.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Kad šķiet, ka Latvijas politiķi zemāk krist vairs nevar, izrādās, ka var gan. Saeima izskatīja un teju vienprātīgi nodeva vērtēšanai Saeimas komisijās vairāk nekā 13 000 pilsoņu parakstītu iniciatīvu “Aizliegt ieņemt amatus valsts un pašvaldību institūcijās prokremliski noskaņotām personām”. Patiesībā parlamentāriešiem šādu iesniegumu vispār nevajadzēja izskatīt. Petīcijas autori pat nebija parūpējušies par kaut cik juridisku noformējumu.

Kas ir kremlis? Ja domāts Maskavas kremlis, tad tas ir vēsturisks nocietināts celtņu komplekss jeb arhitektūras objekts. Tātad šādu vēsturisku ēku cienītāji nedrīkstēs ieņemt valstiskus posteņus? Jau gluži vai dzirdu LPSR 2.0, t.i., mūsdienu Eiropas Savienības valsts Latvijas drošībnieku ar policijas priekšnieka divpirkstu intelektu brēcam: netēlo te pārgudrīti, laikam Satversmi esi pārlasījies! Termins esot jāsaprot pārnestā nozīmē, bet amatus liegšot un sēdināšot pa īstam.

Nu, tad iniciatīvas cepēji varēja sevi nepagrūtināt ar liekvārdību. Deputāti tāpat atzītu par labu esam, ja būtu rakstīts “kremlini” vai “vatņiki”. Vai varbūt – “Kremļa prusaki”?! Nē, šo neizskatītu, jo tad priekšlikumu varētu vērtēt kā pret Švāba kantora uzspiesto kukaiņu pārtiku vērstu. Aiz iniciatīvas stāv aktīvisti ar Sorosa “tarakāniem galvā”, kas pērn rīkoja maršu pret pieminekli Uzvaras parkā. Uzvareklis ir nogāzts, taču, kā prognozēju, ļaužu dzīve top aizvien sliktāka, bet sociālā plaisa sabiedrībā – dziļāka.

Jāpiezīmē, ka jau šobrīd ir spēkā likumi, saskaņā ar kuriem var sašņorēt ikvienu, kas vārdiski simpatizē Krievijai pēc tās iebrukuma Ukrainā, nemaz nerunājot par spiegošanu vai taustāmu palīdzību. Pat ģimenē ieteicams nepalaist mēli, jo bērni skolā var izpļāpāt, ko runā vecāki. Pavļika Morozova kults atkal godā celts. Jaunā likuma iniciatīva, visticamāk, tiks vērsta pret tiem, kas kritizē varu, ceļ dienasgaismā negācijas Latvijā, ES vai NATO.

Ir sperts vēl viens solis, lai legalizētu raganu medības un pārvaldītu valsti ar terora palīdzību, iedzenot bailes vēl saprātu saglabājušiem iedzīvotājiem jelkādi protestēt pret savu izdeldēšanu. Tālab jākurina kara histērija, kā arī nacionālais un reliģiskais naids. Vienlaikus tiks iznīcināta jebkāda reāla opozīcija valstī. Praktiski Latvijā veido vienpartijas sistēmu, jo partiju atšķirības kļūs formālas. LPSR 2.0 kā uz delnas.

Turklāt latvju “hunveibini” nevis plāno kaut kādu prokremlisku politiķu izolēšanu, bet gatavo augsni, lai politikā nevarētu atrasties cilvēki, kas iestājas par Latvijas neatkarību un tradicionālajām vērtībām. Jau šodien tādus medijos “ēd bez sāls”. Briseles un Vašingtonas saimniekiem ir vajadzīgi iztapīgi vagari, bet visādus brīvdomātājus jāturpina ravēt tāpat, kā to darīja iepriekšējie kaklakungi.

Starp citu, Saeimā vienīgi frakcijas “Stabilitātei!” deputāti novērtēja iniciatīvu kā sabiedrību šķeļošu. Taču “tautas masas” šamos jau sen ierindojušas aizliedzamajos. Vienlaikus es saprotu opozicionārās LPV deputātu centienus turēt “nacionālo kanti”, lai cik kretīniska un rezultātā suicidāla tā nebūtu. Pieļauju, cerībā, ka tādējādi izdosies visu vērst par labu. Diemžēl pūļa vara tā nestrādā. Tā aprij visus pēc direktīvām no augšas nedomājošos un patiešām spējīgos paveikt kaut ko lietderīgu, pat ja šie tur muti ciet vai cenšas gaudot līdzi vairākumam.

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/iniciativu-liegt-prokremliski-noskanotam-personam-stradat-valsts-un-pasvaldibu-iestades-vertes-saeimas-komisijas.a492352/

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...