Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vilnis Strauts

23.09.2016. 21:16

Ja visu ko šeit rakstījāt būtu patiesība, tad mūsu Latvijas valstī būtu bīstami dzīvot , tā būtu trešās valsts līmenī. Bet kārtīgi papētot mūsu ikdienas dzīvi dažādos slāņu līmeņos var secināt - mūsu valsts ir normālā attīstības līmenī. Kapēc ? Jebkurš Valsts vadītājs nav viszinoš. Informācijas un zināšanu trūkums var novest Valsti protams pie stagnācijas, bet iedomājies kā tu vadītu Valsti, ja tev to uzticētu. Es domāju netiktu galā ar pienākumiem. Lai palīdzētu cilvēkiem izprast kā pacelt dzīves līmeni Valstī vajaga savas domas publicēt cilvēkiem sasniedzamā informācijas līmenī. Labākais veids jebkurš laikraksts televīzija. Bet ar vienu noteikumu - jebkurai domai jābūt skaidri izteiktai un patiesi kuru lasot zināsi kā pārveidot lai uzlabotu Latvijas iedzīvotāju stāvokli. Ja vari, tad dari.

Atbildēt

D.

16.09.2016. 15:52

»

Mazu lopu kopējs

Autoram par terminiem un jēdzieniem ir "policejiski" "resoriska" uzkazos veidota nojausma...


Latviešu muļķītis ir atgriezies, lai redzētu, vai viņa sūds vēl smird.

Atbildēt

Mazu lopu kopējs

16.09.2016. 14:27

»

Vo

Vispirms raksta autors uzraksta : „Faktiski noziegumu brīvība ir saindējusi ne tikai latviešus, bet arī cittautiešus; respektīvi, visu Latvijas nāciju...


Autoram par terminiem un jēdzieniem ir "policejiski" "resoriska" uzkazos veidota nojausma.

Jebkura definīcija ir mainīga, pielāgojama apstākļiem. Paskatīsimies kaut vai elementārus šķirkļus divās, trijās skaidrojošās vārdnīcās - tie nekad nav identiski.

Vispār kaut kas dīvains te sanācis. Būtu labāk rakstījis par kaut ko taustāmu un ne tik abstraktu, kaut vai par Kardašjanas pupiem.

Atbildēt

Mazu lopu kopējs

16.09.2016. 14:23

Priedīša apgalvojums, ka valodnieks vēlas attīrīt valodu no ..., diemžēl, neiztur nekādu kritiku, jo šāda pieeja ir tikai vienā no divām lielajām lingvistu nometnēm - pūristiem. Otrā nometnē valodu uzskata par dzīvu un līdz ar to mainīgu. Tālāk nelasīju, ja jau sākumā ir tik diskutabls apgalvojums.

Atbildēt

DENISS

15.09.2016. 10:01

No Stikla kalna: "Morālais garants
Morālais garants ir sociāla nepieciešamība un sociālais pamats tautas (sabiedrības) esamībā. Faktiski – obligāta sociālā nepieciešamība. Tautai (sabiedrībai) ir vajadzīgs tāds sociālais institūts, kas nodrošina morālo stabilitāti un morālo tīrību, kā arī pasargā pret amoralitāti. Tāds institūts tautai garantē, ka tauta vienmēr var paļauties uz šī institūta atbalstu un aizsardzību morāles jautājumos un tautas morālajā praksē. Reāli tāds morālais garants (sociālais institūts) ir tautas morālā spēka avots. Tauta zina, ka tās rīcībā ir spēks, kas nekad nepieļaus morālo noslīdējumu. Saskarsmē ar amoralitāti tauta zina, kur griezties un meklēt aizstāvību. Ja tautai nav tāds morālais garants, tad tauta ir spiesta dzīvot bez morālajiem pamatiem un tautas moralitāte nav strukturēta un fokusēta pienācīgā veidā. Tauta bez morālā garanta ir nepilnvērtīga tauta. Ja tauta neizprot morālā garanta nepieciešamību savā eksistencē, tad tāda tauta savā evolūcijā vēl nav sasniegusi vajadzīgo briedumu. Pirmkārt un galvenokārt – morālo briedumu. Tādu tautu var raksturot kā neattīstītu un necivilizētu tautu. Latviešiem pašlaik nav morālais garansts (institūts). Latvieši nevar ne uz ko paļauties morālajā jomā. Latviešu visi sociālie institūti (valsts prezidents, valdība, parlaments, ministrijas, mediji, akadēmiskie centri, baznīca, sabiedriskās organizācijas, politiskās partijas) vairāk vai mazāk nevieš morālo uzticību un praktiski nevar būt morālais garants. Šis bēdīgais fakts ir viena no visuzskatamākajām liecībām latviešu vispārējai neattīstībai, nespējot ne tikai nodrošināt morālo garantu, bet nespējot pat saprast tā obligāto nepieciešamību."

Atbildēt

Santa K.

14.09.2016. 13:49

»

jā gan

Griežās ausīs un spiežās smadzenēs tādas kļūdas


"Griežās ausīs" saka tikai cilvēks ar sešām klasēm.

Atbildēt

>>dens

14.09.2016. 07:02

Vai tik traki ar dzeltenās rases latviešiem.......

Atbildēt

Antropos

13.09.2016. 21:23

...resp., atgrIezenisko, protams. :)

Atbildēt

Antropos

13.09.2016. 21:22

Vai Priedīša kungam, pirms ko bilst par valodu, neklātos izskaust elementāras kļūdas savā rakstībā? Tik vispusīgi izglītotam un erudītam cilvēkam konsekventi aplama atgrezenisko darbības vārdu galotņu lietošana nepiestāv vis...

Atbildēt

Dens

13.09.2016. 15:49

»

Feiss

Tik gudrs, tik gudrs! Vai maz šim trollim ir tēmas, kuras tas dziļdziļi nepārvalda


Dārgumiņ Žuli, lieto pampersus pirms mana profesora raksta studēšanas. Tas latviešiem jādara obligāti, jo latviešiem skaudība izsauc čuras bez atļaujas biksēs. To ir izpētījis latviešu izcilais seksologs un latviešu sieviešu apvaislotājs Didzis Dzintars. Latviešiem prāta trūkums esot kompensēts ar čurāšanas pastiprinātu pieeju bez atļaujas tiekoties ar talantu, gudrību, zināšanām, prāta vemšanas nespēju utt.Visu to, kas tev nav Žuli.

Atbildēt

Feiss

13.09.2016. 15:10

Tik gudrs, tik gudrs! Vai maz šim trollim ir tēmas, kuras tas dziļdziļi nepārvalda?

Atbildēt

Arturs Nagliņš

13.09.2016. 14:27

Krievijā, kur tāpat ir milzīgas problēmas ar krievu valodu, pašlaik piedāvāts izveidot lingvistisko policiju. Latvijā tāda jau ir sen - VVC. Bet Latvijā visu dara tagad latvieši, tāpēc katra iniciatīva pārvēršās latviskā smirdoņā, kā to jau pašā sākumā panāca nekaunīgā un trulā Zuicēna un dumjā Hirša ar Valsts valodas centru.

Atbildēt

D.

13.09.2016. 10:53

»

Vo >>> Deniss

Vai tu pats saprati, ko pateici? "Paskatīties pie cilvēkiem ko saka par nāciju"??? Vai tas īstais cilvēks,"pie kura būtu jāpaskatās" ir tavs pasniedzējs? Tātad, ja viņš saka, ka ir Latvijas nācija, tad tāda arī ir un visas jēdzienu definīcijas var uzkārt uz nagliņas? Vai tā...


Tev ir smaga galva. Esi īsts latvietis. Ar to tevi apsveicu un izbeidzu pļāpāšanu ar tevi, jo man nav tik smaga galva kā tev un mēs nevaram komunicēt tāpēc ka tu negribi mācīties un kļūt cilvēks. Es neesmu latvietis, bet puslatvietis un puskrievs.Mani nevar apsveikt kā latvieti, kurus man pasniedzējs iemācīja mīlēt no 100 kādu vienu vai divus.

Atbildēt

DENISS

13.09.2016. 10:50

No Stikla kalna: "Semiosocioloģija
Jēdziena autore ir Tamāra Dridze (1930-2000). Viņa un viņas kolēģi Maskavā šo jēdzienu lieto no 1969.gada. Intensīvi 1969.-1974.g. T.Dridze semiosocioloģiju dēvē par jaunu paradigmu un kompleksu starpdisciplināro zinātnisko virzienu, kas pēta sociālo komunikāciju kā cilvēku un starpkulturālo mijiedarbību, kas ir būtisks faktors sabiedrības psiholoģijas un kultūras formēšanā. Semiosocioloģijas pētījumu priekšmets ir sociālie procesi, kurus izraisa cilvēku, grupu, sabiedrības komunikatīvā mijiedarbība. Komunikatīvās mijiedarbības kvalitātes kritērijs ir sasniegtā savstarpējā saprašanās. Semiosocioloģijas rašanās noteikti ir saistāma ar kulturoloģiskās domas vispārējo attīstības tendenci, kas masveidā sākās XX gs. otrajā pusē un kura ir apskatīta grāmatā „Ievads kulturoloģijā. Kultūras teorija un kultūras vēsture”."

Atbildēt

Vo >>> Deniss

13.09.2016. 10:48

»

Deniss

Ja pasniedzējs tā saka, ka ir Latvijas nācija, vai tev nebija tik daudz prātiņa kā paskatīties pie cilvēkiem ko saka par nāciju, bet ne tikai palikt pie tā, ko latvieši saka par nāciju neparezi? Vajag draugs dzīvot ar galvu, bet nevis tūlīt izrādīt sevi slikti bez galvas. Tas gan ir labi, ka lasi manu...


Vai tu pats saprati, ko pateici? "Paskatīties pie cilvēkiem ko saka par nāciju"??? Vai tas īstais cilvēks,"pie kura būtu jāpaskatās" ir tavs pasniedzējs? Tātad, ja viņš saka, ka ir Latvijas nācija, tad tāda arī ir un visas jēdzienu definīcijas var uzkārt uz nagliņas? Vai tā?
Tad kāpēc šis pats "pasniedzējs" citus nopeļ un apsaukā par patvarīgu un aplamu jēdzienu pielietošanu??! "Kas ir atļauts Jupiteram, tas nav atļauts vērsim" - vai tā?

Atbildēt

paardomas

13.09.2016. 09:35

MeneDžeris , māsterplāns , skrīnings,pilotprojekts....
Ir tauta un ir tautība , kā arī viss tautiskais.
Nacioanāls vai nacionāls?
Jā , un kāda valoda un kultūra ir tām nācijām , kādas saknes?

Atbildēt

.....

13.09.2016. 09:22

Tas stikla kalns ir saplīsis,deniss.....

Atbildēt

Deniss

13.09.2016. 08:55

»

Vo

Vispirms raksta autors uzraksta : „Faktiski noziegumu brīvība ir saindējusi ne tikai latviešus, bet arī cittautiešus; respektīvi, visu Latvijas nāciju...


Ja pasniedzējs tā saka, ka ir Latvijas nācija, vai tev nebija tik daudz prātiņa kā paskatīties pie cilvēkiem ko saka par nāciju, bet ne tikai palikt pie tā, ko latvieši saka par nāciju neparezi? Vajag draugs dzīvot ar galvu, bet nevis tūlīt izrādīt sevi slikti bez galvas. Tas gan ir labi, ka lasi manu pasniedzēju un noteikti tev kaut kas pielec.

Atbildēt

Centis Ciska

13.09.2016. 08:47

»

Vo

Vispirms raksta autors uzraksta : „Faktiski noziegumu brīvība ir saindējusi ne tikai latviešus, bet arī cittautiešus; respektīvi, visu Latvijas nāciju...


Droši var darīt, ka latviešus par normāliem mūsdienīgiem varēs uzskatīt tikai tad, kad viņi pareizi pratīs lietot vismaz divus vārdus - kultūra un nācija. Pagaidām tas nav dzirdams. Vēl atrodas neizglītoti mežoņi katru dienu. Latviešu smagajās galvās var kaut ko ieborēt tikai par zagšanu.

Atbildēt

Vo

13.09.2016. 08:00

Vispirms raksta autors uzraksta : „Faktiski noziegumu brīvība ir saindējusi ne tikai latviešus, bet arī cittautiešus; respektīvi, visu Latvijas nāciju.”
Bet pēc tam raksta: „...noziegums, piemēram, ir ..... nepareiza jēdzienu un terminu lietošana.”
Tad nu pastāsti, gudriniek, kas tā tāda par „Latvijas nāciju”, kurā ietilpst vairākas tautas. Pēc definīcijas par nāciju, sauc tautu, kurai ir sava valsts. Kura tad ir tā nācija, kurai pieder Latvija? Krieviem, ebrejiem, poļiem, vāciešiem, latviešiem....? Tikai nepļāpā par valstsnāciju un nesalīdzini Latviju ar ASV, kur valsts izveidojās no visas pasaules valstu ieceļotājiem, iznīcinot pamatiedzīvotājus. Latvijā vēl pamatiedzīvotāji pilnībā nav iznīcināti.

Atbildēt

Gaidis

13.09.2016. 07:31

Noziegumu brīvību gan pasīvi, gan aktīvi atbalsta gandrīz visi Latvijas mediji, jo negrib riskēt ar savu potenciālā pasūtītāja (to kurš naudu ieguvis apzogot citus) labvēlību. Vienīgo funkciju - pasūtījuma noriešanas akcijas mediji veic ļoti precīzi: norej tikai tos, kas nevarēs pretoties vai riešanai ir tvaika nolaišanas funkcijas par labu honorāru. Pagaidām nezinu, kuri preses izdevumi vai portāli drosmīgi uzņemtos pilnīgu, publisku un kompleksu noziedzības atšifrēšanu (faktiski atšķirībā no Jurčas citiem ir sen zinām kas ir kas). Jā protams, ir runas par "astoņkājiem" un citām mafijām, bet nav vēl īstie vārdi un fakti, kas izgaismotu ieligušās nesodāmības paradīzes - Latvijas patieso noziedznieka seju.

Atbildēt

tev

12.09.2016. 23:42

»

motōrhead

visu to murgu gan neizlasīju, bet priekšpēdējā rindkopā ir 11 kļudas. Idiots


tas Idiots ir vārds vai uzvārds? Vai varbūt tā ir tava stukača palama?

Atbildēt

motōrhead

12.09.2016. 22:06

visu to murgu gan neizlasīju, bet priekšpēdējā rindkopā ir 11 kļudas. Idiots.

Atbildēt

kāds

12.09.2016. 21:56

Uhh, galva sareiba. :D

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Draud Kariņa un Bordāna ostu apvērsums

FotoJau pirms Saeimas vēlēšanām Jaunā Konservatīvā partija solīja, ka visas trīs Latvijas lielās ostas ir jāpaliek zem valsts jumta, tādēļ ASV sankcijas pret Aivaru Lembergu un vairākām juridiskajām personām ir uzlūkojamas kā politisko solījumu pildīšana un vienlaikus politiskās varas pārvēršana ekonomiskajā.
Lasīt visu...

21

No LNT ziņām atvadoties

FotoDecembra pašā sākumā apcerīgi un mazliet skumīgās noskaņās atvadījāmies no LNT ziņām. Arī man bija tāda kā savāda sajūta – nu kā var beigties kaut kas tāds, kas šķities vienmēr klātesošs? Nozīmīgās pārmaiņas Latvijas mediju telpā gan bija izziņotas jau kādu brīdi iepriekš ar sekojošo neizbēgamo ņemšanos par to, kā tā drīkst, vai vispār drīkst un kur skatās policija NEPLP!
Lasīt visu...

21

Mēs, Rīgas līga, atbalstām lēmumu par Rīgas domes atlaišanu

Foto6. decembrī VARAM ministrs paziņoja, ka ir lēmis rosināt Rīgas domes atlaišanu. Šo lēmumu, visticamāk, atbalstīs arī Saeima. Iznākums šādā gadījumā būs Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas jau nākamā gada sākumā.
Lasīt visu...

6

Spriņģes idejas sasaucas ar Gēbelsa propagandu par rases tīrību

Foto17. novembrī, diskutējot sociālajā tīklā Twitter, žurnāliste Inga Spriņģe izteicās, ka iedzīvotāji, kuri parakstās par Saeimas atlaišanu ir “stulbeņi” (stupid people) un “idioti”, turklāt piebilda, ka šādi cilvēki “nav spējīgi uz pašorganizēšanos, un viņus parasti kāds vada”.
Lasīt visu...

6

Rīgas dome bija atlaižama jau šā gada sākumā līdz ar Gerharda iesniegto likumprojektu

FotoRīgas domes atlaišana tika iniciēta jau šā gada sākumā, kad Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju vadīja Kaspars Gerhards. Likumprojekts tika precizētā redakcijā iesniegts tā laika premjerministram lemšanai par dokumenta tālāko virzību. Diemžēl nekādas tālākās darbības nesekoja, līdz ar to secināms, ka Rīgas domes atlaišanas likumprojekts vēl pat šodien guļ kādā valdības mājas plauktā vai atvilktnē.
Lasīt visu...

21

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD) atlaišanu. Jaunās RD vēlēšanu datums likumprojektā noteikts 2020.gada 29.februārī, bet atkarībā no Saeimas lēmuma tas var tikt precizēts. Līdz jaunā domes sasaukuma pirmajai sēdei likumprojekts paredz RD iecelt pagaidu administrāciju.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Svētā inkvizīcija

Attieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka...

Foto

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

Šķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā...

Foto

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

Uz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu,...

Foto

Ticība rituāla spēkam

«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un...

Foto

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas...

Foto

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

Rietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu...

Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....