Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Egils Levits ir apņēmies sagatvot likumprojektu, lai atņemtu valsts naudu KPVLV, jo tā ir izjukusi. Es piedāvāju citu risinājumu - IZBEIGT PARTIJU FINANSĒŠANU NO VALSTS BUDŽETA UN ATJAUNOT GODĪGAS VĒLĒŠANAS! Jau ir izzagti vairāk nekā 10 miljoni tautas naudas, kas ir iepludināti partiju kasēs! Pietiek zagt valsts naudu!

Atstāsim vēl atlikušos 4 miljonus vajadzīgākām lietām! 16 miljoni - tā ir summa, ko Saeimā ievēlētās partijas paņem savām vajadzībām! Šādu likumu partijām ir uzdāvinājis Levits!

Neviena partija pirms vēlēšanām nesolīja, ka paņems tautas naudu no valsts budžeta šādā veidā! Tā ir tautas naudas piesavināšanās tīrā veidā, kas ir likvidējusi godīgas vēlēšanas Latvijā!

GODĪGAS VĒLĒŠANAS VAJAG ATJAUNOT! Nevar būt godīgas vēlēšanas, ja vienas partijas saņem miljonus, bet citas nulli! Nevar būt godīga konkurence, ja vienai partijai no valsts budžeta piešķir milzīgu naudu, par ko pirkt reklāmu un medijus, bet otrai nav nekā! Vēl vairāk - tās finansēšana no privātiem līdzekļiem ir maksimāli ierobežota tā, ka nekādu kampaņai nozīmīgu naudu savākt nevar.

Pie varas esošā VARAVĪKSNES KOALĪCIJA ar šo negodīgo partiju finansēšanas likumu ir izdarījusi visu, lai PIE VARAS PALIKTU MŪŽĪGI, sev piešķirot valsts naudu, bet jaunajām partijām finansējumu liedzot! Par godīgu politisko konkurenci šādā sistēmā nevar būt runa!

Tāpēc BEIDZIET ZAGT VALSTS NAUDU, LEVITA KUNGS, UN ATJAUNOJIET GODĪGAS VĒLĒŠANAS LATVIJĀ! Tāds ir mans priekšlikums.

Pašvaldību vēlēšanās Latvijā piedalījās 34% iedzīvotāju! VARAVĪKSNES KOALĪCIJA GRIB, LAI SAEIMAS VĒLĒŠANĀS PIEDALĀS PĒC IESPĒJAS MAZĀK CILVĒKU! VARAVĪKŠŅAINIE GRIB, LAI AR 51% no 34% TIEK VADĪTA VALSTS!

TĀTAD 18% VĒLĒTĀJI VAR IEVĒLĒT SAEIMAS VAIRĀKUMU, KURŠ IEVĒLĒS NĀKAMO VALDĪBU UN PREZIDENTU! TĀ IR VALSTS NOZAGŠANA! Tas ir jāapstādina! Latvijas Prezidents ir jāvēl Tautai!

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Robežas plūstošās smiltīs

FotoLemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi - tā secinājusi Satversmes tiesa (ST).
Lasīt visu...

12

Asins upes

FotoKāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir daudz sātanisku apustuļu un brīvprātīgo palīgu, kuri par kalpošanu tam neprasa samaksu, tie pat ir gatavi piemaksāt, lai izplatītu ierēkšanas un ļaunuma vēsti.
Lasīt visu...

21

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

FotoTas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm daži aizliegumi muļķībā var konkurēt ar Turkmenistānas vadoņa garadarbiem (1), nenozīmē, ka mums ar atbildību nav jāizturas pret citiem. Mūsu ģimenē visas potes arī līdz Ķīnas vīrusa izlaišanai bija pašsaprotamas.
Lasīt visu...

21

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

FotoSaistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu esam vērsušies pie Rīgas Domes deputātiem. Mums nav pieņemami, ka Centrāltirgus un tā apkaimes attīstību Rīgas dome vēlas veicināt uz mūsu apkaimju rēķina. Šis ir pilns vēstules teksts, ko nosūtījām Rīgas mēram Mārtiņam Staķim, vicemēram Edvardam Smiltēnam un citiem Rīgas domes deputātiem:
Lasīt visu...

21

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

FotoValsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”.
Lasīt visu...

21

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

FotoStāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās ir augstākais mobinga līmenis pasaulē – bērni ir sabiedrības spogulis. VDR Stasi arhīvus pārņēma VFR drošības dienesti un pieļāva Stasi arhīvu publicēšanu un izpēti, bet Latvijā Atmodu organizēja VDK darbinieki, kuri pat līdz šai dienai ir ar ietekmi mūsu valstī un rīkojas tā, lai VDK lietotās psiholoģiskā terora metodes noklusētu. Patiesībā šīs metodes tika lietotas tieši tāpat kā VDR. Plaši šajās darbībās tika iesaistīti arī VDK aģenti un to tīkli.
Lasīt visu...