Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Levita - Ēlertes branža

Skumjais Bruņinieks
05.05.2021.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums! Bet te pēkšņi viss apgriežās kājām gaisā un garastāvoklis uz nulli, jo pretī nāk Sarmīte Ēlerte.

Mans suns, teikšu uzreiz, ir ļoti gudrs un smalkjūtīgs... viņš sajūt sava saimnieka pēkšņā garastāvokļa maiņas iemeslu.

Un, lai kompensētu kaut mazliet manas sliktās sajūtas, ieraugot šo Vienotības izstrādājuma būtni, mans uzticamais draugs žigli pieskrien klāt Ēlertei un, eleganti paceļot kāju, izdara to... nu, Jūs jau labi saprotat, ko...

Darīšu Jums zināmu... Jūs nesagaidīsiet no manis tradicionāli pieņemto: "Fu, tā nedrīkst!" Es pat neteikšu pierasto: "Atvainojiet, cienītā!" Es piemiegšu savam suņukam ar aci, pieiešu klāt šai nekauņai un iespļaušu tai sejā!

Principā man būtu tiesības izdarīt to pašu, ko izdarīja mans suns, un pat vēl ko smagāku... Kāpēc ne, ja ņem vērā to, ka Ēlertes Vienotība kopā ar pārējām sistēmas partijām visus šos neatkarības 30 gadus ir "taisījusi" man (un ne tikai man, bet visai tautai) virsū no augsta stāva čupu čupām.

Kāpēc lai man nevarētu būt tādas pašas tiesības kā viņiem?

Bet es tomēr būšu lojāls šajā ziņā un pieklājīgs, es neņemšu piemēru no sava četrkājainā drauga.

Reizē paturu sev ekskluzīvas tiesības - ik reizi, kad ieraudzīšu uz ielas ēlertveidīgos Vienotības izstrādājumus Kalnieti, Āboltiņu, Šadurski, Dombrovski un pārējos... pieiet viņiem klāt un iespļaut sejā.

Es apsolos nekur pēc tam nebēgt, lai viņi sūdzas... lai iesūdz mani un dod man tribīni. Un tad es atklāti pateikšu visu, ko par šiem neliešiem domāju.

Interesanti, ka es nespļautu sejā ne Lembergam, ne Šleseram un ne Šķēlem! Un ne jau tāpēc, ka man būtu no viņiem bail... viss ir daudz vienkāršāk - šie oligarhi, zagļi nav nekad mani pievīluši un piekrāpuši. Es viņiem neesmu nekad ticējis un par viņiem pārdzīvojis.

Bet par Vienotību un JL esmu no laika gala naktis negulējis - atbalstījis, balsojis, aģitējis... Viņi bija mani varoņi un cerība, ka beidzot varēsim valsti brīvu no oligarhiem, zagļiem un korumpantiem attīrīt. Viņiem ticēju un uzticējos, jā, dažreiz pat aiztaisīju acis uz pēkšņajiem mazajiem grēciņiem.

Bet tad, redzot, ka viņiem nav alternatīvas, mazie grēciņi kļuva arvien lielāki... kamēr beidzot maskas tika pavisam nomestas un sākās ciniska virsū d...šana!

Un Jūs domājat, ka viņi ir dabūjuši sodu par to? Paskatieties, kādus amatus ieņem "kalnietes" un "dombrovski", kādas algas tiem ir.

Pasakiet vienu iemeslu, kāpēc lai man nebūtu tiesības iespļaut sejā gļēvajam "lācītim" valdim Dombrovskim, kurš kabinetā pie prezidenta Andra Bērziņa noslaucījās ar JL ideāliem un uzd...sa virsū manām cerībām un sapņiem?!

Šai Levita - Ēlertes branžai var droši pieskaitīt arī klāt no siles pagaidām atstumto Lemberga kliķi.

Lai netēlo Lemberga nometne, ka viņiem ar to nav nekāda sakara. Vienotība kopā ar Lembergu un pārējiem oligarhiem ir sagrāvusi mūsu valsti un aizdzinusi trešdaļu valsts iedzīvotāju trimdā.

Mūsu nozagtajā Greizo spoguļu karaļvalstī sods par to viņiem nedraud... atliek vien pašam sodīt un sejā tiem spļaut.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

FotoPēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu palīgu Saeimā, esmu izlēmis, ka tā būs Selma Levrence, un man ir liels prieks, ka viņa ir tam piekritusi.
Lasīt visu...

21

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

FotoLatvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka valsts pārvalde nav pietiekami informējusi sabiedrību, it sevišķi to sabiedrības daļu, kuru reforma skars tieši, ietekmējot tās finansiālo labklājību. Vēl nesen vēstulē vērsāmies pie jums ar bažām un problēmjautājumu uzskaitījumu, lai novērstu reformas negatīvo ietekmi uz mūsu nozari.
Lasīt visu...

21

Viss sākās ar Šleseru!

FotoTvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām, pret kristīgām vērtībām un cilvēkiem, kuriem kristīgās vērtības ir svarīgas, vēršas Re:Baltica!
Lasīt visu...

18

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

FotoPašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā, ir neizplatīt nepatiesu informāciju, pašiem neradīt nepatiesu informāciju un neizplatīt citu radītās “feika” ziņas.
Lasīt visu...