Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Valsts prezidenta Egila Levita reitings jau četrus mēnešus ir negatīvs, un, apzinoties to, ka mūslaiku Latvijas vēsturē tikai Raimonds Vējonis un arī tikai uz vienu mēnesi ir izpelnījies tādu sabiedrības nepatiku, pašlaik Valsts prezidenta kancelejā tiek meklēti „inovatīvi risinājumi”, lai E. Levits atkal „iepatiktos” sabiedrībai. Viens no tiem varētu būt bijis dāsnais Triju Zvaigžņu ordeņu birums žurnālistiem.

„Gaisā paceļas Valsts prezidenta helikopters un kaisa ordeņus žurnālistiem. Apsveicu visus, kas ir pelnījuši! Prezidentam jau četrus mēnešus ir negatīvs reitings. Līdz šim vienu mēnesi tāds bija Vējonim pēc starpgadījuma Dziesmu svētkos. Neviens cits no prezidentiem nebija nonācis mīnusos,” – šādi socioloģijas uzņēmuma Latvijas fakti vadītājs Aigars Freimanis sociālajā tīklā Twitter aprakstījis valsts prezidenta reitinga nebijušo kritumu.

Ar šo ierakstu sociologs ne tikai sasaistījis valsts prezidenta reitinga nebijušo katastrofu, bet arī netieši apliecinājis Pietiek avotu sniegto neoficiālo informāciju par to, ka Valsts prezidenta kancelejā, piesaistot „ekspertus” no malas, jau pāris mēnešus tiek intensīvi spriests, ar kādu „inovatīvu risinājumu” palīdzību būtu iespējams panākt, lai E. Levits atkal „iepatiktos” pietiekami lielai sabiedrības daļai.

Tiesa, pagaidām „inovatīvākais” risinājums ir bijis ordeņu piešķiršana žurnālistiem, - Pietiek avoti norāda, ka šīs idejas autori varētu būt bijušais padomju tiesnesis, tagadējais Valsts prezidenta kancelejas priekšnieks Andris Teikmanis un bijušā komuniste, tagadējā valsts prezidenta padomniece Sarmīte Ēlerte. Savukārt par citiem iespējamiem risinājumiem diskusijas ne pie kāda lēmuma novedušas.

Pietiek šodien publicē Latvijas faktu jaunākā pētījuma lappuses, kas rāda, kādā Latvijas prezidentiem – kuru reitingu vienmēr ir veicinājusi sabiedrības cieņa pret valsts prezidenta amatu – nebijušā situācijā ir nonācis E. Levits.

Dokumenti.10052021a+

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

FotoPēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu palīgu Saeimā, esmu izlēmis, ka tā būs Selma Levrence, un man ir liels prieks, ka viņa ir tam piekritusi.
Lasīt visu...

21

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

FotoLatvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka valsts pārvalde nav pietiekami informējusi sabiedrību, it sevišķi to sabiedrības daļu, kuru reforma skars tieši, ietekmējot tās finansiālo labklājību. Vēl nesen vēstulē vērsāmies pie jums ar bažām un problēmjautājumu uzskaitījumu, lai novērstu reformas negatīvo ietekmi uz mūsu nozari.
Lasīt visu...

21

Viss sākās ar Šleseru!

FotoTvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām, pret kristīgām vērtībām un cilvēkiem, kuriem kristīgās vērtības ir svarīgas, vēršas Re:Baltica!
Lasīt visu...

18

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

FotoPašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā, ir neizplatīt nepatiesu informāciju, pašiem neradīt nepatiesu informāciju un neizplatīt citu radītās “feika” ziņas.
Lasīt visu...