Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

„Linča tiesa” sit augstu vilni

Kristaps Strūbergs, mūziķis
13.05.2021.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Ceru, ka esat gatavi uzklausīt arī mani*. Pirmkārt, ar tīru sirdsapziņu varu viennozīmīgi apgalvot: nekad neesmu ne sitis vai kā citādi fiziski aizskāris ne savu sievu, ne kādu citu sievieti.

Nekad. Protams, tas ir mans vārds pret otras puses vārdu. Taču gan savā, gan līdzcilvēku priekšā man nav, par ko kaunēties. ES TO NEESMU DARĪJIS! Un es nevaru taisnoties vai skaidroties par to, ko neesmu darījis. 

Otrkārt, jā, mūsu ģimenē notiek šķiršanās process, taču tas nav bijis un nav saistīts ar vardarbību. Un mana vislielākā vēlme bija izšķirties mierīgi, civilizēti, bez dusmām, naida un šāda veida paņēmieniem. Mums ir kopīgi bērni, kurus vēlos audzināt arī es. Un patiesībā tieši tas arī ir vissvarīgākais. 

Treškārt, visa šī man ne gribētā, ne arī pelnītā skandāla sakarā esmu pārliecinājies: "linča tiesa" sit augstu vilni, ne iedziļinoties, ne mēģinot noskaidrot, kas un kāpēc īsti ir noticis.

Varu tikai piekrist: "tvitera" tiesai nevajag patiesību, bet vajag vainīgo. Un tagad par to esmu kļuvis es. Jebkas, ko es teikšu, tiks "piedzīts" atbilstoši vajadzībai, jo vainīgais taču jau tāpat zināms. 

Man nekad dzīvē nebūtu varējis ienākt prātā, ka šādā skandālā varētu būt ierauts tieši es. Taču es saprotu, kāpēc manas sievas tviterī publiskotā ziņa ir izraisījusi tādu rezonansi, jo vardarbība ģimenē, vardarbība pret sievietēm ir ārkārtīgi sāpīga, jūtīga un sabiedrībā ļoti apspriesta tēma.

Līdz šim, lasot par to medijos, varēju šausmināties - ak, vai tiešām kaut kur notiek arī tā... Bet tagad jau pats esmu kļuvis par publiski pasludinātu vainīgo. Tomēr ir netaisnīgi uzklausīt tikai vienas puses viedokli un pēc tā gandrīz burtiskā nozīmē "emocionāli sist krustā" cilvēku. Tāpēc uzskatu par pienākumu paust arī savu viedokli.

Šobrīd - ņemot vērā šī skandāla lielo rezonansi - ir jāiet pilnīgi oficiāls ceļš patiesības noskaidrošanai. Un to es arī iešu.

Tāpēc no manas puses vairāk nebūs nekādu publiski skaidrojumu un diskusiju. Savu viedokli šodien esmu paudis. Un paldies tiem, kas tomēr vēlējās uzklausīt arī mani.

* Mūziķa sieva sociālajā tīklā Twitter publicējusi ierakstu, no kura var noprast, ka dzīvesbiedrs viņu ietekmējis fiziski un nesniedz nepieciešamo materiālo atbalstu.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

FotoPēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu palīgu Saeimā, esmu izlēmis, ka tā būs Selma Levrence, un man ir liels prieks, ka viņa ir tam piekritusi.
Lasīt visu...

21

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

FotoLatvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka valsts pārvalde nav pietiekami informējusi sabiedrību, it sevišķi to sabiedrības daļu, kuru reforma skars tieši, ietekmējot tās finansiālo labklājību. Vēl nesen vēstulē vērsāmies pie jums ar bažām un problēmjautājumu uzskaitījumu, lai novērstu reformas negatīvo ietekmi uz mūsu nozari.
Lasīt visu...

21

Viss sākās ar Šleseru!

FotoTvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām, pret kristīgām vērtībām un cilvēkiem, kuriem kristīgās vērtības ir svarīgas, vēršas Re:Baltica!
Lasīt visu...

18

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

FotoPašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā, ir neizplatīt nepatiesu informāciju, pašiem neradīt nepatiesu informāciju un neizplatīt citu radītās “feika” ziņas.
Lasīt visu...