Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Ļoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) nerunā visu žurnālistu vārdā!

Šodien LŽA paziņoja, ka regulatora NEPLP lēmumu par “Doždj” licences anulēšanu LŽA uzskata par nesamērīgu.

Līdz ar to viņi apšauba arī Ukrainas un Lietuvas atbildīgo dienestu tieši tādu pašu lēmumu. Abām valstīm ir neapšaubāmi nopietna pieredze ar Krievijas imperiālisma izpausmēm visās tās izpausmēs. Viņi zina, ko dara.

Līdz ar to LŽA faktiski norobežojas no TV3 žurnālista Edija Boša skaidri paustās pilsonīgās pozīcijas - nekādā gadījumā nedrīkst pieļaut atbalstu slepkavu un izvarotāju zaldātiem.

Ja kāds sāk aicināt atbalstīt teroristu, izvarotāju, masu slepkavu armijas karotājus, tad pat visdemokrātiskajā un iecietīgākajā sabiedrībā šādiem personāžiem ir jāparāda, kur atrodas durvis. Bez "bet". Ārā. Tūlīt pat. Tajā pašā virzienā, kurā devās putlera kara kuģis.

LŽA "iejūtīgā" attieksme ir apkaunojusi godīgas, demokrātiskas un atbildīgas žurnālistikas vārdu.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

FotoStarptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles eksportē firma, kas vainota “Vagner” grupas finansēšanā” svētdien, 15. janvārī skatītājiem piedāvāja Artas Ģigas (attēlā) vadītās producentu grupas  RedDotMedia raidījums “Nekā personīga”.
Lasīt visu...