Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Godājamā Ieva Brante! Es Jūs personīgi nepazīstu! Zinu, ka Jūs mākat piesaistīt sev uzmanību caur dažādiem PR pasākumiem. Atceros, ka Jūs ziemā ārā, mežā frizējāt savus kuplos matus, kas Jums nodrošināja labu publicitāti. Saprotu, ka Jums atkal ir pietrūkusi sabiedrības uzmanība, tāpēc mēģināt atkal pievērst uzmanību savai kuplajai frizūrai!

Piesaucot Šleseru, Jūs atkal esat nonākusi uzmanības centrā. Un man nav žēl! Kas attiecas uz Jūsu apgalvojumu, ka “Šleseru nerūp Jūsu bērni”, atļaušos nokomentēt Jūsu teikto.

Man pašam ģimenē ir pieci bērni, no kuriem trīs ir skolnieki. Arī mana ģimene ir izbaudījusi visus Kariņa valdības absurdos lēmumus, attiecībā uz situāciju Latvijas skolās. Arī mani bērni bija spiesti sēdēt mājās pie datora katru dienu un neiet uz skolu, jo vairāk kā gadu mācības notika attālināti. Uzskatu, ka daudzi valdības lēmumi bija absurdi! Diemžēl, nekas joprojām nav mainījies un viss turpinās!

Kariņa valdības lēmums sākt vakcinēt bērnus no piecu gadu vecuma ir absurds! Kariņa valdības lēmums, atlaist no darba visus skolotājus, ārstus, policistus…, ja viņi nav vakcinējušies, ir absurds! Ir pārāk daudzi absurdi lēmumi pieņemti mūsu valstī. Tāpēc arī tauta iziet ielās!

Nevajag vainot pie visām šīm problēmām Šleseru. Es neesmu bijis politikā jau 10 gadus! Tāpēc piesaukt Šleseru, sakot ka viņš ir vainīgs pie tā, ka cilvēki iziet ielās, ir kārtējais absurds!

Cilvēki iziet ielās, tāpēc ka Kariņa-Levita režīms neieklausās tautas viedoklī. Šis režīms ir sašķēlis Latvijas sabiedrību! Šis režīms liek justies kā noziedzniekiem tiem cilvēkiem, kuri negrib vakcinēties!

Tāpēc vainojiet savu partiju un sevi, jo Jūs esat daļa no esošās varas! Pateicoties Jums, valsti pārvalda Kariņa-Levita režīms!

Kas attiecas uz 18.augusta protestiem, kuros es arī piedalījos, paskaidrošu Jums – es satiku ļoti daudzus cilvēkus, kuri atnāca uz šo protestu, jo viņi nav apmierināti ar daudzām lietām, kuras notiek Latvijā!

Absurdie Kariņa-Levita lēmumi par bērnu vakcināciju un masveida cilvēku atlaišanu no darba ir bijuši galvenais katalizators cilvēku iziešanai Rīgas ielās!

Godājamā Ieva Brante, man rūp, kas notiek Latvijā! Man rūp, kas notiek ar Latvijas bērniem! Jo arī manus bērnus skar Kariņa-Levita absurdie lēmumi!

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...