Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu palīgu Saeimā, esmu izlēmis, ka tā būs Selma Levrence, un man ir liels prieks, ka viņa ir tam piekritusi.

Pēc manas izstāšanās no partijas “Latvijas Attīstībai” saņēmu atbalstu un palīdzību no ļoti daudziem foršiem, dedzīgiem un godīgiem cilvēkiem. Gan no JKP, gan NA, gan JV partijām, gan no pilnīgi apolitiskiem cilvēkiem. Man par lielu pārsteigumu, visdraudzīgāk pret mani izturējās partija “Progresīvie”, uz ko agrāk raudzījos ļoti skeptiski.

Arī tagad ideoloģiski ar „Progresīvajiem” mums nav saderības – viņi priekš manis ir pārāk kreisi. Partijā es noteikti nestāšos, un vismaz gadu man arī tas nav jādara. Taču, manuprāt, Latvijas politikā ideoloģiskās nesaskaņas tiek izmantotas, lai novērstu uzmanību no galvenās problēmas – ka atsevišķi cilvēki un cilvēku grupējumi negodīgi tirgojot politisko ietekmi, melojot, nozog mums iespēju kopīgi dzīvot labākā Latvijā.

Es ceru, ka pienāks laiks, kad mēs ar Selmu, “Progresīvajiem” vai “Nacionāļiem” varēsim sēdēt galda pretējās pusēs un strīdēties par to, vai nodokļiem ir jābūt lielākiem vai mazākiem, par ideoloģiju, par valsts attīstības iespējamiem virzieniem. Taču diemžēl šobrīd ir laiks, kad pirms balsojumiem acīmredzot tiek pirktas deputātu balsis, lai kārtējo reizi izglābtu azartspēles vai palīdzētu kādam konkrētam “biznesmenim”. Ir laiks, kad valsts ir palikusi tikai par izkārtni, lai kafejnīcās vai partiju birojos sarunātu, kā sadalīt naudu.

Es varbūt neesmu īsts politiķis un esmu pārāk naivs, bet es ceru un ticu, ka tāds laiks pienāks, kad varēsim runāt par politiku un valsti, nevis par “biznesu” un atsevišķiem labuma guvējiem. Visās partijās godīgo cilvēku ir krietni vairāk par negodīgajiem un es ticu, ka, varbūt ne vienā dienā, bet ar laiku Latvijas politika mainīsies.

Ar Selmu strādāju kopā jau Rīgas Domē, kur viņa palīdzēja mums frakcijā. Viņa ir jauna, ļoti gudra, zina daudzas valodas un jau ir pieredzējusi un orientējas politikā. Es vēlēšos, lai viņa man palīdz ar tehniskām lietām, kā arī lai vienmēr atgādina, ja es kādā brīdī sāku iesūnot un piemirst, ka politikā gāju ar domu, ka vēlos, lai tā mainās, nevis lai mainos es.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Robežas plūstošās smiltīs

FotoLemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi - tā secinājusi Satversmes tiesa (ST).
Lasīt visu...

12

Asins upes

FotoKāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir daudz sātanisku apustuļu un brīvprātīgo palīgu, kuri par kalpošanu tam neprasa samaksu, tie pat ir gatavi piemaksāt, lai izplatītu ierēkšanas un ļaunuma vēsti.
Lasīt visu...

21

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

FotoTas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm daži aizliegumi muļķībā var konkurēt ar Turkmenistānas vadoņa garadarbiem (1), nenozīmē, ka mums ar atbildību nav jāizturas pret citiem. Mūsu ģimenē visas potes arī līdz Ķīnas vīrusa izlaišanai bija pašsaprotamas.
Lasīt visu...

21

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

FotoSaistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu esam vērsušies pie Rīgas Domes deputātiem. Mums nav pieņemami, ka Centrāltirgus un tā apkaimes attīstību Rīgas dome vēlas veicināt uz mūsu apkaimju rēķina. Šis ir pilns vēstules teksts, ko nosūtījām Rīgas mēram Mārtiņam Staķim, vicemēram Edvardam Smiltēnam un citiem Rīgas domes deputātiem:
Lasīt visu...

21

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

FotoValsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”.
Lasīt visu...

21

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

FotoStāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās ir augstākais mobinga līmenis pasaulē – bērni ir sabiedrības spogulis. VDR Stasi arhīvus pārņēma VFR drošības dienesti un pieļāva Stasi arhīvu publicēšanu un izpēti, bet Latvijā Atmodu organizēja VDK darbinieki, kuri pat līdz šai dienai ir ar ietekmi mūsu valstī un rīkojas tā, lai VDK lietotās psiholoģiskā terora metodes noklusētu. Patiesībā šīs metodes tika lietotas tieši tāpat kā VDR. Plaši šajās darbībās tika iesaistīti arī VDK aģenti un to tīkli.
Lasīt visu...