Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Šis būs ļoti atklāts ieraksts. Atklāts un godīgs. Manī ir milzīgs aizvainojums uz manu valsti un cilvēkiem tajā. Ne visiem, bet daudziem. Paskaidrošu. Nav tā, ka tagad sēžu ciešanās un gauži raudu. Nē. Plānoju turpmākās dzīves divus scenārijus, sportoju, dzīvoju, labi izskatos un arī jūtos. Bet par visu pēc kārtas.

Kad 27 gadu vecumā kļuvu par šaurās aprindās plaši pazīstamu juristu, mana dzīve strauji uzplauka. Un tad pirms aptuveni 10 gadiem es izdomāju palīdzēt cilvēkiem. Palīdzēt nesavtīgi. Un to arī darīju. Finālā esmu saņēmis nievas, apvainojumus, konkrētu valsts drāšanu utt.

Es panācu valsts vēsturē, tas ir, simts gados lielākās kompensācijas cilvēkiem Zolitūdē, mani apd…sa un apmeloja. Esmu bez maksas līdzējis Jaunalksnei, Spriņģei un vēl veselam baram konkrētu pērkamu dāmu un kungu. Finālā mani apd…sa, apmeloja un vēl skaitīja manas apakšbikses. Un šausminājās, ka vīrietim 40 gados ir ritenis un botas.

Iegāju politikā. Un esmu turējis ļoti lielu spiedienu. Apd…sts esmu no galvas līdz kājām, izvarots materiāli un izsmiets morāli. Tikai tamdēļ, ka neiekļāvos sistēmā. Un iestājos par cilvēkiem, no kuriem virkne ir super nelojāla, starp citu. Un to visu spēju turēt. Un varu turēt arī tagad.

Tikai tagad es vairs negribu tā. Es neredzu vairs motivāciju bez konkrēta un nozīmīga atbalsta turpināt. Tā “alga” tikt apd…stam un izvarotam morāli un materiāli nav tā vērta. Pateikšu uzreiz - mani visvairāk ir atbalstījuši cilvēki, kuri tieši tāpat kā es ir tikuši apd…sti no galvas līdz kājām. Neviens “pareizais” tas nav bijis. Jo tie, kuri ir “pareizie”, patiesībā ir maska. Tie ir ļaunums.

Esmu nolēmis pārdot savu Baltezera māju, par saņemto nomaksāt man uzliktos sodus. Pārdošu arī visu savu iedzīvi, manta mani nekad īpaši nav saistījusi. Esmu noskatījis vietu mājai citur saviem bērniem. Izdarīšu visu, lai viņiem būtu labi, jo laiks, ko veltīju citiem, tikai atņēma maniem bērniem. Finālā pat paldies par to neviens neteiks. Nu i nafig.

Es uzskatu, ka Latvija mainīsies tikai caur ļoti lielām ciešanām, jo citādi tā nesaprot. Vairumam ir labi dzīvot nabadzībā un tukšumā. Un nevajag piespiest šo vairumu dzīvot citādāk. Es varu piespiest tikai sevi pats dzīvot citādāk. Visu savu megaenerģiju, un tās man ir daudz, pārskatīt, kam veltīt. Nepateicīgajiem to veltīt ir dumji, vai ne? Jūs taču arī neveltītu savu enerģiju tiem, kam to nevajag un kuri ir nepateicīgi un ļauni.

Vienlaikus tīri principa pēc es piedalīšos vēlēšanās. Lai varai būtu, ko pavibrēt. Ja vēlēšanās es neuzvarēšu, bet iekļūšu Saeimā, nolikšu mandātu uzreiz. Mani neinteresē vairs būt opozīcijā. Patiesībā man ir arī jāatrod argumenti, kamdēļ cīnīties par visiem tiem apd…sējiem, sliņķiem un gaidītājiem. Un šis ir brīdis, kad uzdodu sev jautājumu, cik liela būs mana atriebes kāre. Vai es vēlēšos atriebt visiem, kuri man darījuši ļaunu. Tā ir smagākā cīņa ar sevi. Neielaist ļaunumu un naidu sevī. Bet zinu, ka vienu dienu tā iespēja atriebt būs. Dzīve ir apaļa.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Ļoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija nerunā visu žurnālistu vārdā!

FotoĻoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) nerunā visu žurnālistu vārdā!
Lasīt visu...

3

Padomāt, kas tur tāds īpašs – drusciņ pārkāpa likumus un drusciņ atbalstīja Krievijas okupantus un agresorus...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) izsaka nožēlu par Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) lēmumu anulēt apraides licenci telekanālam "Doždj" ("Дождь"/"TV Rain") un uzskata, ka tas ir nesamērīgs iepretim pieļautajiem pārkāpumiem.
Lasīt visu...

21

Pašmērķīgi aizvainot - tā nav ne liela, ne izsmalcināta māksla

FotoMarks Rotko - “klusums ir precīzs, klusums ir tik akurāts”. Vērojot ļoti atšķirīgos viedokļus par provokatīvo mākslas darbu Rotko centrā Daugavpilī, atcerējos paša Rotko slaveno teicienu - “Silence is so accurate”.
Lasīt visu...