Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Marksisma ideoloģijas normalizācijai nav vietas sabiedriskajos medijos!

Viktors Birze, Nacionālā savienība Taisnīgums
14.10.2021.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Ļoti nepatīkamu un lielu sabiedrības daļu aizskarošu pārsteigumu ir sagādājis par valsts budžeta līdzekļiem uzturētais “Radio Naba”.

Tas gatavojas raidīt uz Kārļa Marksa un Frīdriha Engelsa vēstulēm balstītu izklaidējošu raidījumu, tādējādi cilvēciskojot personas, kuru izstrādātās teorijas kļuva par idejisko bāzi slepkavnieciskiem un asiņainiem režīmiem, kas prasīja desmitiem miljonu nevainīgu upuru dzīvību, citējam:

Ikviens klausītājs savā dzīvē ir sastapies ar daudzām no minētajām grūtībām, tāpēc, iespējams, varēs izdzīvot līdz viņu neskaitāmajām likstām.Taču bez uzticama drauga atbalsta nav iespējams žēlojumu žanrs, jo vienmēr ir nepieciešams kāds, kas ir gatavs uzklausīt otru. Par laimi, Markss un Engelss šo plecu spēja viens otram nodrošināt.Tikai pateicoties tam, arī mūsdienās ir iespējams baudīt ''Komunistiskās partijas manifesta'' autoru žēlojumus”pauž iestudējuma veidotāji.”

Atgādinām, ka komunisma cilvēku upuru skaits visā pasaulē lēšams daudzos desmitos miljonu, visi komunistiskie režīmi ir vainojami noziegumos pret cilvēci, un visi, bez izņēmuma, savus asinsdarbus attaisnoja, balstoties uz Marksa idejām. Visu noziedzīgo komunistisko režīmu ideoloģijā Markss un Engelss bija kulta figūras!

Atgādinām, ka arī Latvija un latviešu tauta ir smagi cietusi no komunistiskā režīma. Komunisti iznīcināja Latvijas valsti, fiziski iznīcināja tās politisko, intelektuālo, saimniecisko un militāro eliti, un atšķirīgi domājošos. Daudzi desmiti tūkstoši Latvijas pilsoņu tika ieslodzīti cietumos, deportēti, pakļauti represijām un pazemojumiem, to īpašumi tika nolaupīti. Vairākas paaudzes uzauga nebrīvē, bailēs, un daudzu likteņi tika sakropļoti. Marksisma ideju vārdā!

Un tagad, kad dzīvi palikuši vairs tikai saujiņa politiski represēto, kas smagi cietuši no komunistu noziegumiem, un jau atjaunotajā Latvijā ir izaugusi jauna, pasaules un savas zemes vēsturi vāji zinoša paaudze, masu slepkavību un represiju ideoloģiskie iedvesmotāji atkal tiek celti godā!

Tas ir nepieļaujami valstī, kas tik smagi cietusi no komunisma, kur gadā ir četras(!) valstiski noteiktas piemiņas dienas komunisma upuriem, un mūsu valsts iznīcināšanai! Tā ir mirušo komunisma upuru zaimošana, un nedaudzo izdzīvojušo pazemošana!

Pieprasām atbildīgajiem par Latvijas valsts medijiem apturēt cilvēknīdēju ideoloģijas radītāju humanizēšanu par Latvijas nodokļu maksātāju līdzekļiem uzturētā radio. Nav pieļaujams, ka valsts uzturētā, uz gados jaunu cilvēku auditoriju vērstā medijā gados jauno cilvēku pasaules uzskats tiek deformēts šādā veidā. Markss un Engelss nav nekādi jaukie kungi, bet gan masu slepkavību, terora un arī Latvijas valsts iznīcinātāju garīgie tēvi. Viņus pozitīvi popularizējoši raidījumi ir nepieļaujami.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...