Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Saskaņā ar mūsdienīgo Latvijas tiesību piemērošanas praksi vairākas Amerikas un Eiropas very important persons vajadzētu saukt pie kriminālatbildības. Juridiski to izdarīt nav iespējams, bet kāpēc lai nepasapņotu? Esmu sastādījis “melno VIP sarakstu”. Un esmu pacenties maksimāli precīzi atveidot Latvijas prokuratūras pret mani celtās apsūdzības loģiku un stilu.

Donalds Tramps jaunākais (Donald Trump Jr), uzņēmējs, ASV eksprezidenta Donalda Trampa dēls. Vairākkārt izvietojis “Twitter” sociālajā tīklā Ukrainas prezidentu Vladimiru Zelenski pazemojošus tekstus un kolāžas. Vienā kolāžā Zelenskis ir attēlots kā striptīza dejotāja, kurai ASV prezidents Džo Baidens maksā naudu.

Pazemojot Ukrainas prezidentu, Donalds Tramps jaunākais līdz ar to aizvaino ukraiņu nāciju, kas brīvās vēlēšanās ievēlēja Vladimiru Zelenski par savu prezidentu.

Izmantojot vizuālos līdzekļus, Donalds Tramps jaunākais ved savu auditoriju pie secinājuma, ka ukraiņu nācija nav spējīga uz demokrātiju un tai ir nosliece uz korupciju. Kas pilnībā sakrīt ar Krievijas propagandas melīgajiem naratīviem.

Ar savām publikācijām Donalds Tramps jaunākais izraisa naidu arī starp ukraiņiem un amerikāņiem.

Tādējādi ASV pilsonis Donalds Tramps jaunākais ir izdarījis noziegumu, kas paredzēts LR Krimināllikuma 78. pantā: “Nacionālā, etniskā un rasu naida izraisīšana”.

Savos “Twitter” sociālajā tīklā izvietotajos tekstos un kolāžās Donalds Tramps jaunākais vairākkārt apvainojošā formā ir kritizējis ASV finanšu palīdzības piešķiršanu Krievijas agresijai pakļautajai Ukrainai.

Līdz ar to Donalds Tramps jaunākais ir izdarījis noziegumu, kas paredzēts LR Krimināllikuma 74.1 pantā “Genocīda, nozieguma pret cilvēci, nozieguma pret mieru un kara nozieguma attaisnošana”.

Īlons Masks (Elon Musk), uzņēmējs, miljardieris. Nāca klajā ar “miera noregulējuma plānu”, kurā solidarizējās ar Vladimira Putina nostāju.

Saskaņā ar Īlona Maska plānu Krimai būtu jākļūst par Krievijas Federācijas daļu, un ilggadējā Krimas atrašanās Ukrainas sastāvā tiek ciniski nodēvēta par “Hruščova kļūdu”.

Piedevām Masks ierosināja rīkot starptautiskā kontrolē referendumus okupētajās Ukrainas Doneckas, Luhanskas, Zaporižjas un Hersonas apgabalos, kas tika nelikumīgi iekļauti Krievijas Federācijas sastāvā.

"Maska plāns" paredz neitrālu Ukrainas statusu, kas pilnībā atbilst melīgajiem Krievijas propagandas naratīviem.

No iepriekš izklāstītā izriet, ka ASV pilsonis Īlons Masks ir izdarījis noziegumu, kas paredzēts LR Krimināllikuma 74.1 pantā “Genocīda, nozieguma pret cilvēci, nozieguma pret mieru un kara nozieguma attaisnošana”.

Rodžers Voterss (Roger Waters), rokgrupas Pink Floyd dibinātājs un ideologs. Publiski uzstājoties, vairākkārt uzlika atbildību par Ukrainas karu “Rietumu imperiālismam” un “ASV militāri rūpnieciskajam kompleksam”, līdz ar to attaisnojot noziedzīgo Krievijas agresiju.

Uzstājoties ANO Drošības padomes priekšā video formātā, Rodžers Voterss atzina Krievijas iebrukumu par “nelikumīgu”, bet nodēvēja to arī par “izprovocētu”, ar “provokatoriem” domājot NATO dalībvalstis.

Ar savu publisko nostāju, pielīdzinot miermīlīgas valstis agresorvalstij, Rodžers Voterss aizstāv un attaisno galveno un vienīgo kara vaininieku – Krievijas Federāciju.

Līdz ar to Apvienotās Karalistes pilsonis Rodžers Voterss ir izdarījis noziegumu, kas paredzēts LR Krimināllikuma 74.1 pantā “Genocīda, nozieguma pret cilvēci, nozieguma pret mieru un kara nozieguma attaisnošana”.

Silvio Berluskoni (Silvio Berlusconi), bijušais Itālijas premjerministrs, uzņēmējs, miljardieris. Pateica, ka karš nebūtu sācies, ja Ukrainas prezidents Vladimirs Zelenskis būtu pārstājis uzbrukt Donbasam.

Parādot ukraiņus kā vainīgus kara izraisīšanā, Silvio Berluskoni pievienojas melīgajiem Krievijas propagandas naratīviem un attaisno agresorvalsti.

Apsūdzot prezidentu Zelenski par “savas valsts izpostīšanu” un ukraiņu bojāeju, Silvio Berluskoni attaisno KF bruņoto spēku paveiktos noziegumus Ukrainas teritorijā.

Līdz ar to Itālijas pilsonis Silvio Berluskoni ir izdarījis noziegumu, kas paredzēts LR Krimināllikuma 74.1 pantā “Genocīda, nozieguma pret cilvēci, nozieguma pret mieru un kara nozieguma attaisnošana”.

Džefrijs Sakss (Jeffrey David Sachs), Kolumbijas Universitātes profesors, ANO ģenerālsekretāra padomnieks. Savās publikācijās un intervijās vairākkārt apgalvoja, ka Krievijas un Ukrainas kara cēlonis esot nevis diktatora Vladimira Putina neprāts, bet gan “NATO virzīšanās uz Austrumiem”.

Līdz ar to ASV pilsonis Džefrijs Sakss ir izdarījis noziegumu, kas paredzēts LR Krimināllikuma 74.1 pantā “Genocīda, nozieguma pret cilvēci, nozieguma pret mieru un kara nozieguma attaisnošana”.

Piedevām, sekojot Krievijas propagandas naratīvam, Džefrijs Sakss apsūdzēja Ukrainas politiķus, ka viņi neesot gatavi pieņemt etnisko dažādību valstī. Ar šādiem izteicieniem Džefrijs Sakss izraisīja naidu ukraiņu un krievu starpā, kā arī veicināja ukraiņu demonizāciju amerikāņu un citu pasaules tautu acīs.

Šādi rīkojoties, ASV pilsonis Džefrijs Sakss ir izdarījis noziegumu, kas paredzēts LR Krimināllikuma 78. pantā “Nacionālā, etniskā un rasu naida izraisīšana”.

Seimūrs Heršs (Seymour Hersh), žurnālists, Pulicera balvas laureāts. Publicēja uz Krievijas dezinformācijas balstītu rakstu “Kā Amerika iznīcināja gāzesvadu Nord Stream”. Rakstā tiek apgalvots, ka gāzesvadu esot uzspridzinājušas ASV militārpersonas sadarbībā ar Norvēģijas militārpersonām.

Ar savu rakstu Seimūrs Heršs atbalsta Kremļa propagandas izplatīto mītu par apdraudējumu Krievijai no “kolektīvo Rietumu” puses. Un līdz ar to attaisno Krievijas agresiju pret Ukrainu, ļaujot to maldīgi interpretēt kā pašaizsardzības aktu.

Tādējādi ASV pilsonis Seimūrs Heršs ir izdarījis noziegumu, kas paredzēts LR Krimināllikuma 74.1 pantā “Genocīda, nozieguma pret cilvēci, nozieguma pret mieru un kara nozieguma attaisnošana”.

Piedevām ar savu rakstu “Kā Amerika iznīcināja Nord Stream” Seimūrs Heršs izraisa naidu pret amerikāņiem un norvēģiem, piedēvējot šīm miermīlīgajām nācijām tām neraksturīgu agresivitāti. Kā arī sēj naidu starp amerikāņiem un krieviem, starp amerikāņiem un Eiropas nācijām.

No tā izriet, ka Seimūrs Heršs ir izdarījis noziegumu, kas paredzēts LR Krimināllikuma 78. pantā “Nacionālā, etniskā un rasu naida izraisīšana”.

Es varētu turpināt šo sarakstu. Bet kādēļ? Tāpat ir saprotams, ka pasaulē pastāv dažādi viedokļi par Krievijas un Ukrainas konfliktu. Taču ne ASV, ne Lielbritānijā, ne ES valstīs cilvēki, kuru uzskati par konfliktu atšķiras no valdības nostājas, netiek pakļauti kriminālvajāšanai. Tā ir unikāla Latvijas īpatnība, tās know-how jeb zinātība.

Un es nemaz nepārspīlēju. Tieši šāda līmeņa apsūdzības pašlaik tiek celtas pret Latvijas iedzīvotājiem (ieskaitot mani), kas uzdrošinājušies teikt ko “nepareizu” par Krievijas un Ukrainas karu.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

FotoDeklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan tas saskan ar to, ka Ukraina pati joprojām saņem naudu no Krievijas un ļauj Krievijai transportēt gāzi caur Ukrainas teritoriju, bet neviens latvju bāleliņš par to pat nav iepīkstējies ES parlamentā?
Lasīt visu...

21

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

FotoAtsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!" vietnē, informēju, ka saskaņā ar spēkā esošo likumu algu publiskošanas lietā Saeimas deputāti rāda priekšzīmi un Saeima Ģirta Valda Kristovska kā tautas priekšstāvja atlīdzību - tāpat kā visu citu tautas priekšstāvju Saeimā atlīdzības - publicē katru mēnesi internetā.
Lasīt visu...

18

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

FotoĢirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik mēnesi, jo no tā būšot "ieguvums sabiedrībai".
Lasīt visu...

6

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

FotoPubliskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri īstenoti ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu. Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) skaidro kārtību kā notiek projektu apstiprināšana un izlietotā publiskā finansējuma uzraudzība.
Lasīt visu...

21

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

FotoIgaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot no kaimiņiem. Milzīga ažiotāža ap SMR tehnoloģijām un daudz cerību, taču realitāte ir tāda, kāda tā ir.
Lasīt visu...

21

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

FotoValsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola Nr. 4 4. §) izvērtēja Aigas Veckalnes apkopotos ieteikumus “Iekļaujošas valodas ceļvedis” un secināja, ka:
Lasīt visu...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...