Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Šī 14. Saeima ir kā traģikomiska mafija. Esmu tur pavisam tuvu, redzu tur notiekošo, to, ko oficiālie mediji un varas kliķe ļoti slēpj un noklusē. Par to jūs tagad informēju savā jaunākajā grāmatā “Melnās Saeimas spīlēs”. Slepenu sarunu, manipulāciju un viltību ir pilna Saeima.

Jau pirmskara Latvijā bijis tāds deputāts Jānis Opicāns. Principiāls, bet tikai vienā jautājumā. Tas, kurš viņu sarunājis uz balsojumiem par pieciem latiem vai aluskausu, to viņš nepiekrāpis, balsojis, kā sarunāts. Pilnīgi pērkams un tikai ar vienu principu: kurš viņu nopirks pirmais. Tas aizgājis vēsturē ar visu tā laika atlaisto Saeimu. Bet mūsdienās viss turpinās – daudz vērienīgāk, rafinētāk, ciniskāk. Nelietīgāk. Tagad par aluskausu deputātu nenopirkt, tagad likmes ir daudz augstākas. Cik mūsdienu ekvivalentā maksā Jūdasa sudraba graši? To varam redzēt savus vēlētājus nodevušo deputātu algu un piemaksu listē.

Katra diena, ko strādā šī 14. Saeima, tautai izmaksā ļoti, ļoti dārgi. Arvien lielāki parādi, arvien tukšāka Latvija no pamattautas un tās iespējām. Un kādas viltīgas spēlītes spēlē mediji: valsts aizņemsies nākamos trīs miljardus, viņi raksta. Nē, ne jau valsts aizņemsies, bet uz visas tautas rēķina aizņemsies pašreizējā varas kliķe ar konkrētiem vārdiem un uzvārdiem. Ekonomiski impotents politkartelis. Kā viņi viltīgi, pēc iepriekš izstrādāta scenārija tautai atņēma referenduma iespējas. Arī par to ir grāmatā.

Šis ir laiks, kad krīt maskas, notek grimi, kad pārvēršas iepriekš tik “pieklājīgie cilvēki”, uzmet savus vēlētājus ne jau tikai “budžeta pieņemšanas naktī”, bet ik dienas.

Tās deputātiem priekšā ir tikai balsošanas podziņas, par vai pret, vai atturas, kamēr Latvijas cilvēkiem tas var nozagt un arī nozog visu turpmāko dzīvi.

“Tā nav Saeima, bet mafija.” Tā pirms dažām dienām Tiktokā uzrakstīja kāda komentētāja, kad ieliku informāciju par savu tikko iznākušo grāmatu “Melnās Saeimas spīlēs”. “Tā ir traģikomiska mafija,” atbildēju viņai. Un tie ir ļaundari, nevis valdošā koalīcija. Valsts un tautas postītāji. “Ekonomiskie slepkavas”, kā trāpīgi par viņiem teica uzņēmējs Raimonds Nipers.

Kā 14. Saeimu ievēlēja? Kādas tur bija kliedzošas mahinācijas, kā ietekmēja un joprojām ietekmē CVK? Kāpēc pēkšņi aizturēja vēlēšanu digitālā nodrošinātāja SOAAR īpašnieku? Kāpēc piedzīvojām lielāko nomelnošanas kampaņu Saeima priekšvēlēšanu vēsturē, kur korumpēti masu mediji, ar valsts atbalstu miljonos, naski tiražēja melus pēc meliem, kamēr tiesībsargājošās iestādes to visu izvairīgi piesedza un turpina piesegt. Arī tas nāk gaismā.

Šis ir lielās nodevības, bet arī noturības laiks, kad ļoti skaidri redz arī konkrētu cīņu par mūsu tautas un valsts pamatvērtībām. Un tos, kas cīnās, nevis tēlo, ka cīnās.

Parlamentārā matemātika ir elementāra un ļoti svarīga. 50 plus viena balss izšķir “tik daudz un visu” un tik bieži. Pārāk bieži. Pāris balsīm ir milzīga nozīme. Un nekad nekāds vēlēšanu boikots nav risinājums.

Visu vērtējiet pēc rezultātiem.

“Latvijā straujākais jaundzimušo skaita kritums pēdējos 100 gados! 100 gados, kuros ietilpst kari un Sibīrija! Kā var uzskatīt, ka Latvijas politika ir pareiza? Tikai, ja uzskata, ka tas ir labi, ka nedzimst bērni. Jo Latvijas politika ir fundamentāli un stratēģiski nepareiza, ja notiek kaut kas tāds! Tāpēc ir ne tikai jāatlaiž Saeima, bet jāatlaiž visa tā politika, kas ir totāli destruktīva Latvijai un latviešu tautai,” 6.11.23. soctīklos trāpīgi ieraksta Sandris Točs.

Un tam klāt vēl lielākais parāds Latvijas vēsturē. Un tās pašas vecās “jaunās – ļaunās” Vienotības kartelis ar saviem satelītiem: progresīvi – regresīvajiem, zilzemniekiem utt. to tikai turpina audzēt. Cik šobrīd Latvijas tautai izmaksā šāda valdība un Saeima?

“Katrā tautā ir tādi čekisti un ir tādi, kuri aizstāv neaizsargātos. Vienmēr. Un tava izvēle ir, kura pusē tu nostāsies un kas tu pats būsi. Šis ir laiks, kad neitralitāte nav iespējama, kad neitralitāte vairo varmācību, naidu un postu. Tepat mūsdienu Latvijā,” atgādinu savā jaunākajā grāmatā “Melnās Saeimas spīlēs”.

Kas tad tur īsti notiek Saeimā un ap Saeimu? To Panorāma jums neparādīs. Bet patiesība nāk no pirmavota, un tā nav noklusējama.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...