Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Muļķis

28.01.2016. 08:57

No Stokholmas taču tas Kangeris ar savu vēsturi te ieklīda.

Atbildēt

andris a

27.01.2016. 19:11

Latvijā muslimus=0.00 proc. Pretendentus uz laiku novietojam Abrenes apgabalā, ko Vladimirovičs ir novērtējis ēzeļa ausu.2. cenā, Apmaksātāji ir to atdevushie=Gore jeb Kreituse, Levits...un Godmanis jeb Goldmanis.un co...Lai Ir!:))

Atbildēt

Firsts

25.01.2016. 14:08

Par ķēdi pareizi, jo Maskava pie ķēdes tur visus. Tikai tēlo, ka netur. Tēlo tur un šeit.

Atbildēt

Melnais Fergusonas maidans

23.01.2016. 16:28

»

Edge

"....nerakstīsim savu vēsturi paši, tad to uzrakstīs kādi citi...


latviesiem sodien vajadzetu solidarizeties ar brivibas cinitajiem asv Oregonas stata ! kosovas valsts piederigajiem vajadzetu sakt vakt naudas lidzeklus un sutit humanitaras palidzibas pakas Oregonas brivibas cinitajiem.

Atbildēt

Ramzans Kadirovs

23.01.2016. 16:25

vai latvijas arlietu ministrija un personigi ministrs rinkevics atbalstis asv Oregonas stata brivibas cinitajus? vai ANO noteiks lidojuma aizlieguma zonu virs asv ?

Atbildēt

Edge

23.01.2016. 15:36

»

Edge

"....nerakstīsim savu vēsturi paši, tad to uzrakstīs kādi citi...


"Es [F.Rufs] domāju, ka 1905. gada revolūcijas laiks bija nozīmīgākais periods Latvijas vēsturē, jo tas bija brīdis, kad ideja par Latviju kļuva par realitāti."
====================================================
1905.g. revolūcijas laiks bija nozīmīgs, tāpēc nav brīnums, ka angļu speciālists nepievērš uzmanību notikumiem Krievijas impērijā.

Atbildēt

Edge

23.01.2016. 15:31

"....nerakstīsim savu vēsturi paši, tad to uzrakstīs kādi citi."
LV portālam: GUNTIS ZEMĪTIS, LU Latvijas vēstures institūta direktors.
====================================================
Process sen kā sācies, taču pašmāju vēsturniekiem tikai pašlaik, kad jau "ūdens mutē smeļas", kaut kas sāk "pielekt".
Angļu speciālisti strādā primitīvi, taču neatlaidīgi propagandē savu koncepciju:
"905. gadā latvieši bija vienoti un gribēja vienīgi būt brīvi no Krievijas. Viņi gribēja normālu sabiedrību, kur valdības kritizēšana nebūtu aizliegta un tas sāka dzīvot savu dzīvi. Kas sākās kā vienota cīņa ar protestu pie Dzelzceļa tilta, kur strādnieki vienkārši cīnījās par īsākā darba stundām un lielāku algu, pārtapa nacionālās atbrīvošanās kustībā, kā to sauktu šodien, un nacionālā revolūcijā."
Anarhistu pēddzinis. Intervija ar Filipu Rufu
(Kdiena, 24.08.2012)

Atbildēt

A.P.

23.01.2016. 12:54

»

Eduards Lunis

---Paldies ,Priedīša kungs par atbildi! Pilnībā Jums piekrītu


Banku laupīšana turpinājās Londonā. Taču Petersu nesodīja. Viņš angļiem visu izstāstīja par sava brālēna un citu latviešu laupīšanu. Viņu atbrīvoja, viņš veiksmīgi precējās, ieguva labu darbu. 1917.gadā viņu angļi nosūtīja uz Krieviju, kur tūlīt kļuva liels priekšnieks - čekas otrais cilvēks.Taču tika noķērts un nošauts kā angļu aģents.

Atbildēt

Eduards Lunis

23.01.2016. 12:42

---Paldies ,Priedīša kungs par atbildi! Pilnībā Jums piekrītu!
Mani tikai mulsina ,,viņa,,sadarbība ar Paulu...?
--Jā ,man ir atmiņā informācija par Pēterburgas Petersu, kuru Cara policija bija apcietinājusi par banku laupīšanām, bet viņu izgla'ba no soda revolūcija...?

Atbildēt

A.P.

23.01.2016. 12:19

»

Eduards Lunis

---Vai ,,mūsu petersam ,,arī ir saistība ,,to petersu,, ? Lūdzu padalieties ar info, Priedīša kungs...


Nezinu! Uzvārds ir ļoti rets, tāpēc kāda saikne var būt. Taču nepārprotama līdzība ir reālās darbības jomā. Abi nodevēji.

Atbildēt

Eduards Lunis

23.01.2016. 11:30

---Vai ,,mūsu petersam ,,arī ir saistība ,,to petersu,, ? Lūdzu padalieties ar info, Priedīša kungs!
Atgādinu!
2016.g. 4.maijā, pl.14-os, Rīgā, pretim Okupācijas muzejam , notiks-
LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE!
SAPULCES MĒRĶIS-NEVARDARBĪGI -TAUTAI ATKLĀTI BALSOJOT-IZTEIKT NEUZTICICĪBU ESOŠAJAI VARAI UN IZVEĻĒT PAGAIDU VALDĪBU!
AICINĀTI PIEDALĪTIES VISI LATVIJĀ DZĪVOJOŠIE !
Latvijas Glābšanas komisija .tel. 65038743

Atbildēt

Nikolaja Starikova 14 gramatas

22.01.2016. 16:46

»

A.P.

Par specdienestu līdzdalību (metodēm) vēstures atspoguļošanā uzskatāmi liecina N.Starikova jaunā grāmata „Власть”. Tās titullapā izdošanas gads ir „2016”. Taču grāmatu dēls man uzdāvināja jau 2015. (!?) gada vasarā. Par N.Starikova lomu specdienestu organizētajā darbībā savu hipotēzi izvirzīju agrāk...


latvija neonacisti un sorositu mediji rupji ignore faktu ,ka ukrainas,,neatkarigas,, centralas bankas ipasnieki nemainijas ne pirms ,ne pec asv organizeta maidana.un to ipasnieku uzvardi ir tikpat slepeni ka ,,latvijas bankas,,ipasnieku uzvardi.

Atbildēt

vakar un sodien

22.01.2016. 16:42

karavadonis vejonis maksliga sirds varstula del un iegutas vajas invaliditates del nevares uzsakt karagajienu pret Krieviju !

Atbildēt

A.P.

22.01.2016. 16:20

Par specdienestu līdzdalību (metodēm) vēstures atspoguļošanā uzskatāmi liecina N.Starikova jaunā grāmata „Власть”. Tās titullapā izdošanas gads ir „2016”. Taču grāmatu dēls man uzdāvināja jau 2015. (!?) gada vasarā. Par N.Starikova lomu specdienestu organizētajā darbībā savu hipotēzi izvirzīju agrāk (skat.:http://www.pietiek.com/raksti/hipoteze_par_ideologijas_inovaciju). Jaunā grāmata hipotēzei sniedz vēl lielāku ticamību. Grāmatā ir unikāls materiāls par PSRS un ārzemju specdienestu darbību. Tajā skaitā plašs un unikāls materiāls par slaveno latviešu čekistu-slepkavu-angļu savervēto aģentu Petersu, ebreju Ļitvinovu nodevīgo dinanstiju. Arī par „perestroikas” slepenajiem mērķiem un paņēmieniem daudz jauna var uzzināt grāmatā dienās, kad naivie un aprobežotie latvieši atkal siekalojās ap „brīvības cīņām” uz barikādēm. Daudzas lappuses veltītas Baltijas valstu „okupācijai” ar pašu baltiešu patriotisko līdzdalību, kā arī pēcpadomju dzīvei amerikāņu saulē, kad latviešu tauta zaudēja burtiski visu, sākot ar elementārajām eksistenciālajām iespējām un beidzot ar rūpniecību, lauksaimniecību, zvejniecību, finansu sistēmu, izglītību, zinātni.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...