Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Meroni grupējums gūst uzvaru

09.10.2019. 08:37

uzreiz divās tiesās, pārliecinoties, ka tiesas sistēma ir pietiekami stipra un, vienlaikus iesniedzot prasību divās tiesās, pārliecinās, ka nav iespējams tiesas sistēmu sķelt pēc "skaldi un valdi" principa. Ar abu tiesu nolēmumiem Meroni grupējums gūst uzvaru un pamatojumu vienlaikus likvidēt valsts neatbalstošo biznesu, valstij formāli vadoties pēc novecojušiem MK noteikumiem.

Ņemot vērā tiesu nolēmumus, visticamāk, Meroni grupējums radis tiesisku pamatu "naudas atmazgāšanai", uzlabojot produktu pārkraušanā visus apstākļus, ārzemēs iepērkot nesamērīgi dārgas iekārtas, pēc tam rosinot maksātnespēju citu apstākļu dēļ. Meroni grupējums būs apkāsis šo valsti un likvidējis darbvietas, pamatojot ar valsts nelabvēlīgo biznesa vidi. Hahahaha!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

FotoLatvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem valsts budžetā patlaban tiek iegūts mazāks finansējums, nekā sākotnēji plānots, līdz ar to esošo fotoradaru turpmāka darbība un jaunu fotoradaru iegāde esot zem jautājuma zīmes.
Lasīt visu...

21

Modernā banalitāte

FotoBanalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna banalitāte, ja ar vārdiem “moderna banalitāte” apzīmējam kaut ko mūsdienīgu, sava laika prasībām un sasniegumiem atbilstošu, ar ko tiekamies nesen, bet kas jau ir ieguvis banalitātes statusu.  
Lasīt visu...

12

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

FotoJebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida arī šo partiju ministrus, kas iedrošināsies veikt pārmaiņas savās nozarēs.
Lasīt visu...

21

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

FotoNezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks ārzemnieku biznesa projekts. Es saprotu, ka abas augstākās valsts amatpersonas nav ar seju pret Latviju, bet tik atklāti lobēt privātpersonu biznesu...
Lasīt visu...