Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Mēs neesam dzimtcilvēki!

Viedais Manels
20.10.2021.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Kariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.

Līdz šim injekcijas pret kroņa vīrusu (IMHO – slēptu nomušīšanu) uzspieda ar diskriminācijas palīdzību, liedzot nepotētajiem darbu, ieeju veikalos un ēstuvēs, medicīnisko aprūpi, iestāžu apmeklēšanu, kultūras pasākumus utt.

Taču premjers, kā īstens civilizācijas atiestatītāju Latvijas muižkungs, pārspļāva visus, rosinot noteikt 50 gadus sasniegušiem cilvēkiem obligātu vakcināciju. Laikam grib seniorus kā lieko balastu, pēc iespējas ātrāk guldīt zem velēnām. Man tā vairs nebūs segregācija, bet jau GENOCĪDS, jo vecumu es izmainīt nevaru.

Ar pilnu atbildību brīdinu: es pa labam potētājiem rokās nedošos. “Cipariņiem” formās un dūrējiem, kas nāks pie manām durvīm, ir jārēķinās ar fizisku pretestību.

Aicinu opozīcijas līderus palīdzēt ļaudīm tikties ar jaunā normāluma ieviesējiem aci pret aci. Jūs taču zināt, kur pie varnešiem var aiziet ciemos, kurās izklaides vietās sastapt, lai dvēseliski parunātos. Turklāt kangariem ir jāsaprot, ka izmisumā novesta tauta var viņus arī saplosīt.

Tiesa, ceru, ka pagaidām līdz piespiedu potēšanai nenonāks. Domāju, ka drīzāk nepotētajiem uzliks kaut kādus meslus. Līdzīgi kā dažās islāma zemēs citticībniekiem ir jāmaksā nodeva par tiesībām ticēt Dievam pa savam. Nosauks to par sodu vai nodokli. Starp citu, pasaulē jau tiek ieviesta šāda prakse.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...