Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Rīgas apgabaltiesa trīs tiesnešu sastāvā 15. janvārī atstāja negrozītu pirmās instances tiesas spriedumu, ar kuru es un mana meita Maija tiekam notiesāti par kukuļošanu un tās atbalstīšanu. Savu viedokli par šo politisko pasūtījumu esmu paudis jau vairākkārt.

Pirmās instances notiesājošs spriedums tika pieņemts 2020. gada 12. oktobrī, kad tiesnese Ieva Sladzevska sprieduma motīvu daļā faktiski pārrakstīja prokurora apsūdzības rakstu un piesprieda prokurora Māra Lejas lūgto soda mēru. Ko gan var gaidīt – vīrs arī prokurors!

Vēlāk tik “pareizā” tiesnese Ieva pati divreiz nonāca konfliktā ar likumu, kad, sagaidot jauno 2021. gadu, pārkāpa tobrīd Covid – 19 pandēmijas laikā pieņemtos pulcēšanās ierobežojumus, sagaidot to ar draugiem viesu namā pie Siguldas. Toreiz tiesnese publiski atvainojās, taisnojās priekšniecībai un tiesnešu ētikas komisijai, bez iebildumiem samaksāja piespriesto sodu, taču jau pavasarī atkal tika pieķerta pārkāpjot pulcēšanās ierobežojumus apmeklējot draudzes “Kristus pasaulei” organizēto dievkalpojumu. Tāda, lūk, likumpaklausīga dubultmorāle.

Atceros visu to izmeklēšanas procesu, kad jau iepriekš sagatavotai versijai par katru cenu tika meklēts apstiprinājums. Atceros, kā KNAB izmeklētāja Anda Rumjanceva, pirmo reizi satiekoties pratināšanas telpā, bija gatava nogalināt mani ar skatienu. Labi, ka nedzīvoja un nestrādāja 1940. gadā – esmu pārliecināts, ka ar prieku un entuziasmu pildītu okupācijas varas rīkojumus kā pirmrindniecei pienākas.

Tobrīd kļuva skaidrs, ka viņa ir saņēmusi uzdevumu “no augšas” – izdr...zt mani par katru cenu. Viņa mērķtiecīgi meklēja jebkādu apstiprinājumu uzdevumam, ko saņēma. Anda ir perfekts izpildītājs un šo politisko pasūtījumu izpildīja teicami. Bet lieta ir pievilkta aiz matiem. Fakti un apstākļi izrauti no konteksta un interpretēti neloģiski un nepatiesi. Vai tiešām kāds tic, ka desmitiem miljoniem vērtu objektu var nodot ekspluatācijā par šampanieša pudeli? Vai tiešām pēc tam, kad esmu palīdzējis desmitiem jauniešu studēt ārvalstīs, ir iemesls šaubīties par to, ka mēdzu vienkārši kādam palīdzēt?

Iespējams, juridiski kaut kur esmu kļūdījies. Bet ticēju, ka koleģiāls apgabaltiesas spriedums būs neatkarīgs un objektīvs; ka tiesa pierādījumus vērtēs pēc to būtības nevis apsūdzības sniegtās interpretācijas. Bet nē. Mēs tomēr nedzīvojam tiesiskā valstī. Diemžēl manī nostiprinājās pārliecība, ka mūsu tiesu sistēma ir korumpēta un politizēta.

Apsūdzētā Jūlija Krūmiņa pēdējais vārds 2024. gada 15. janvārī

Augsti godātā tiesa!

Par ko mani šodien tiesā? Par politisku pasūtījumu, kurā nejauši tiku ievilkts, kad tika noklausītas manas telefonsarunas.

Šī pasūtījuma pamatā ir jau kādu laiku politiskā mēslainē aizslaucītā Solvita Āboltiņa, kurai politiskie konkurenti vienmēr traucējuši kā dadzis acī un kuras politisko pasūtījumu jau kuru gadu mēs visi turpinām izpildīt.

2014. gadā atbalstīju Ingunas Sudrabas partijas centienus tikt ievēlētai 12. Saeimā. Kāpēc es to darīju? Jo uzskatu, Inguna Sudraba bija visgodīgākā politiķe, kura gāja politikā. Astoņus gadus, kuru laikā viņa vadīja Valsts kontroli, viņa redzēja – bija izzagti vairāki simti miljoni eiro nodokļu maksātāju līdzekļu. Dienvidu tilta būvniecībā vien 200 miljoni. Brīvostā – vairāk kā 80 un tā tālāk… Viņa teica, ka esot iesniegusi prokuratūrā vairāk kā 30 ziņojumus ar konkrētiem datiem kriminālprocesu uzsākšanai, taču neviens kriminālprocess netika uzsākts.

S. Āboltiņa tai laikā bija partijas “Vienotība” vadītāja, tādēļ 2014. gada maijā tikos ar viņu pie viņas mājas Ieroču ielā, lai pārrunātu “Vienotības” un “No sirds Latvijai” sadarbības iespējas. Tikšanās laikā Solvita Āboltiņa paziņoja, ka nekāda sadarbība nav iespējama, jo programmas ir līdzīgas, abām partijām ir viens vēlētājs, tādēļ Inguna ir nevēlama konkurence. Uzsveru, ka tas bija 2014. gada maijs.

Krimināllietas materiālos ir izdruka, kur tika atšifrēta mana jūnijā notikusī telefonsaruna ar mākslas zinātnieci Ritu Eglīti, kas notika burtiski mēnesi pēc manas tikšanās ar Solvitu Āboltiņu. Būdama Saeimas priekšsēdētājas amatā, izmantojot savu dienesta stāvokli, viņa organizēja manu telefonsarunu noklausīšanos.

Tāpat 2014. gadā īsi pirms vēlēšanām J. Dombura raidījumā “Kas notiek Latvijā?” tika uzdots jautājums S. Āboltiņai par to, vai ir iespējama koalīcija ar “No sirds Latvijai”. Uz to S. Āboltiņa atbildēja, ka nē – jo Sudraba ar privāto lidmašīnu lido uz Krieviju kaut ko ziņot.

Divas dienas pēc šī raidījuma masu informācijas līdzekļos noplūda video, kur Sudraba bija redzama iekāpjam privātā lidmašīnā ar diviem brāļa bērniem. Kad uzdevu jautājumu par šo lidojumu, viņa paskaidroja, ka labs draugs, uzņēmējs Ivars Strautiņš ar privātu lidmašīnu devās uz Sanktpēterburgu slēgt darījumu par A/S “Rīgas piensaimnieks” pārdošanu un piedāvāja Ingunai braukt līdzi, apvienot patīkamo ar lietderīgo un parādīt brāļa dēliem ziemeļu Venēciju.

Ar to “No sirds Latvijai” politiskais liktenis bija izlemts. Un vēlāk nevienu neinteresēja apstākļi, kādos I. Sudraba nonāca tajā lidmašīnā un ka video ieraksts medijos nonācis S. Āboltiņai ļaunprātīgi izmantojot dienesta stāvokli.

2014. gada rudenī S. Āboltiņa netika ievēlēta 12. Saeimā, taču vietu Saeimā ieguva, kad vēlēšanās augstāku vietu ieguvušais partijas biedrs Jānis Junkurs jau pirmajā jaunā parlamenta darbības dienā atteicās no deputāta mandāta; neatbildēts paliek jautājums – par kādu cenu.

Bet S. Āboltiņas politiskās ambīcijas sniedzās tālāk par Saeimas deputāta krēslu, tādēļ 2015. gada decembrī, kad Laimdota Straujuma (JV) paziņoja par demisiju, sākās S. Āboltiņas netīrā cīņa par premjera krēslu. 2015. gada jūnijā par valsts prezidentu tika ievēlēts Raimonds Vējonis, kas bija ZZS pārstāvis, līdz ar to bija augsta varbūtība, ka tieši ZZS veidos valdību. Uz to brīdi S. Āboltiņa jau divus gadus vadīja Nacionālās drošības komisiju, kas deva viņai iespēju uzdot drošības struktūrām atrast jebkādu kompromatu pret ZZS, jo nopietnākais konkurents uz premjera amatu bija ZZS pārstāvis Māris Kučinskis.

Pusotru gadu nevienam nebiju interesants. 2015. gada pavasarī “Turaidas kvartāls” tika nodots ekspluatācijā, un tikai 2016. gada 6. oktobrī plkst. 6:00 manā mājā Siguldā iebruka bruņoti vīri maskās, veica kratīšanu, pratināšanu līdz 16:00 un jautāja tikai par ZZS un Truksni tajā skaitā – cik un ko es viņiem devu, nekas cits KNAB operatīvos darbiniekus neinteresēja.

Nekā daudz pret ZZS nebija, tādēļ drošības dienestu redzeslokā nonāca toreizējais Jūrmalas mērs Gatis Truksnis, kurš uz remonta laiku savā dzīvoklī, bija ievācies dzīvot “Turaidas kvartālā”. Šādi es tiku ievilkts politiskajās “zemtepiķu” cīņās. Arī šajā laika periodā bija uzsākti vairāki kriminālprocesi, kuru ietvaros tika atļauta manu telefonsarunu noklausīšanās. Taču rezultātā – tie visi izbeigti bez notiesājošiem spriedumiem.

Savukārt S. Āboltiņa drīz vien tika izslēgta no partijas “Vienotība” “par partijas iekšējās disciplīnas neievērošanu, apzinātu partijas valdes autoritātes graušanu un piedalīšanos aizkulišu sarunās par varas pārdali”. Viņa bija diskreditējusi sevi un grāvusi pārstāvētās partijas reitingu vēlētāja acīs.

Masu informācijas līdzekļos joprojām periodiski parādās ziņas par vienu vai citu politisku pasūtījumu, un man ļoti žēl, ka tiesībsargājošās iestādes joprojām iet negodprātīgu politiķu pavadā. Man patiesi žēl, ka tiesas regulāri tiek noslogotas ar šāda rakstura lietām. Man žēl, ka Jums šodien jātiesā Solvitas Āboltiņas politiskais pasūtījums.

Mana un jo sevišķi manas meitas lietišķā reputācija tika sagrauta. To būs ļoti grūti atjaunot, lai arī Maija ir ļoti godīgs darba devējs un nodokļu maksātājs. Man ir ļoti žēl, ka manis dēļ viņai nācies tik daudz ciest.

Abas šodien tiesas vērtējumā nodotās apsūdzības epizodes saistītas ar objektu, ko jūrmalnieki pērn un šogad atzina par sakoptāko, skaistāko objektu pilsētā; ar objektu, kur pirms diviem gadiem valsts prezidents man pasniedza goda rakstu par ieguldījumu valsts ekonomikā; ar objektu, kura būvniecībā ieguldīti 20 miljoni eiro un kurš savā neilgajā pastāvēšanas laikā ir ienesis miljoniem eiro nodokļu valsts kasē.

Tas, ko es tagad teikšu, nemīkstinās manu sodu, taču taisnīguma labad uzskatu par pareizu to pateikt. Kopš 2021. gada es mēģinu attīstīt kārtējo objektu Jūrmalā – Turaidas ielas turpinājumu jūrā, kā 300 m garu koka molu, līdzīgi kāds ir daudzos Eiropas piejūras pilsētās, tostarp, Palangā. Trešo gadu šī iecere ir “iesaldēta”, jo zeme pieder pašvaldībai, bet jūras ūdeņi valstij un juridiski nav sakārtots šādu objektu būvniecības process. Biju plānojis ieguldīt šī objekta izveidē 5 – 6 miljonus eiro, lai labiekārtotu vidi un piesaistītu tūristus. Man būtu vajadzīgs viens mēnesis, lai to īstenotu, bet jau vairāk kā divus gadus šī iecere paliek tikai iecere.

Esmu pārliecināts, ja nebūtu šīs tiesvedības un es būtu atsevišķām partijām pārskaitījis ziedojumu, juridiskais risinājums būtu jau radīts. Ar šo es tikai gribu parādīt, ka pārvaldes sistēma ir uzbūvēta tā, ka valsts ir pilnīgi korumpēta. Lielākā daļa ierēdņu ir pilnīgi nemotivēti strādāt valsts labā. Un mēs, uzņēmēji, bieži vien nevaram attīstīties, jo valsts pārvaldes aparāts strādā, lai mūs ierobežotu, sodītu vai kaut ko neļautu nevis atbalstītu. Jo tā vienkāršāk. Es savukārt nevienam neko neesmu nozadzis, bet esmu ieguldījis pilsētas attīstībā, maksāju nodokļus un radu prieku Jūrmalas iedzīvotājiem un viesiem.

Par ko cienījamais prokurors Leja jau astoņus gadus man uztur apsūdzību? Par to, ka gribēju palīdzēt zēnam pēc vidusskolas iestāties koledžā. Par to, ka lūdzu meitai neskopoties un uzdāvināt šampanieti, par ko man nebūtu kauns.

Esmu liecībās vairākkārt norādījis un savā pēdējā vārdā atkārtošu, ka es neko nezināju par Morozovas kundzes amatpersonas vai ierēdņa statusu. Meita vienkārši palūdza pa ceļam no Siguldas uz Jūrmalu, pie VEF tilta uzņemt automašīnā kādu sievieti, ko atvest pie viņas uz Jūrmalu. No lietas materiāliem ir redzams, ka zvanīju Morozovas k-dzei, lūdzot viņu iznākt ārā, jo esmu piebraucis. Aptuveni 15 minūtes vēlāk zvanīju Policijas koledžas direktoram. Pa ceļam aizrunājāmies, viņa bija noraizējusies par sava dēla studiju iespējām pēc vidusskolas. Apsvērām iespējas, aizrunājāmies līdz Policijas koledžai.

Palīdzēt noskaidrot iestāšanās noteikumus Policijas koledžā uzņēmos tādēļ, ka tobrīd pats biju līdzīgā situācijā – vecākais mazdēls nevarēja izšķirties starp vairākām mācību iestādēm, starp kurām bija arī Policijas koledža. Nolēmu visu informāciju iegūt no pirmavota, tādēļ, esot vēl ceļā no Rīgas uz Jūrmalu, zvanīju koledžas direktoram. Viņš nepacēla. Tikai atbraucot uz Jūrmalu, uzzināju, ka Morozovas k-dze ir saistīta ar objekta “Turaidas kvartāls” nodošanu ekspluatācijā un jau vairākus mēnešus konsultē būvniekus, lai nododamais objekts atbilstu visām likuma prasībām.

Nevienā no šodien tiesāšanai nodotajām epizodēm man nav bijis mērķis gūt kaut kādu labumu. Abas epizodes ir ikdienišķi sīkumi un nav samērojami nedz ar 20 miljonus vērtā objekta nodošanu ekspluatācijā, nedz salīdzināmi, piemēram, ar „Rīdzenes” sarunām, kurās oligarhi dalīja ietekmi un amatus, taču cienījamais prokurors Lejas kungs tajā nesaskatīja nozieguma sastāvu. Tādēļ, lūdzu godāto tiesu, ņemt vērā visus augstāk izklāstītos apstākļus un mani attaisnot. Pirms mēneša man palika 80 gadi, attaisnojošs spriedums būtu labākā dāvana jubilejā. Es jau šobrīd 10% no savas dzīves jeb 8 gadus esmu pavadījis noziedznieka statusā.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

21

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

FotoPatiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un sabiedrības uzmanība saasinātāka.
Lasīt visu...

21

Ak, eglīte...

FotoPēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās cirtes vecumam šim mežam bija jāaug vēl vairāk nekā 20 gadus, un, kā liecina Valsts meža dienesta dati, arī galvenās cirtes caurmērs (t.i., koku resnums), kas ļautu mežu nocirst ātrāk, vēl nebija sasniegts. Tātad skaidrs, ka šeit veikta sanitārā cirte[1] vai rekonstruktīvā cirte[2]. Tātad mežs nocirsts tāpēc, ka atzīts par bojātu vai neproduktīvu.
Lasīt visu...

12

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

FotoKatrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti toleranto attieksmi pret resertifikācijas procedūru, kas mūsu "de iure" demokrātiskajā valstī gadiem ilgi nav saprotama ne loģiski, ne tiesiski, var secināt, ka liberālās demokrātijas (vai tomēr maskēta totalitārisma) idejas ir pārņēmušas pat mūsu tautas it kā kritiski domājošo daļu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu sabiedrisko mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...