Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Ministram Sprūdžam Satversme nav likums

Aivars Lembergs, Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs
14.11.2012.
Komentāri (41)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Šafranskis > 15.11.2012. 13:54

20.11.2012. 11:21

2012.g.27.aprīlī, Ventspils pilsētas dome apstiprināja konsolidēto 2011.gada pārskatu ar divgadīgu caurumu 12.5 miljonu latu apmērā.
2011.gadā bezatlīdzības lietošanā brīvostai tika nodots pilsētas īpašums vēl par 2 miljoniem latu. Tādējādi kopējā pilsētas īpašuma, kas nodots bezatlīdzības lietošanā brīvostas pārvaldei, pārsniedz 30 miljonus latu. Kāpēc? Acīmredzami, lai osta efektīvi izmantotu pilsētas īpašumu, atstājot pārvaldes ienākumus savā privātajā, no svešām acīm labi noslēptajā kabatā. Šīs pilsētas īpašuma pārvaldes shēmas rezultātā pilsētas budžetam garām gājusi liela nauda, bet brīvostā kāds ir ļoti labi nopelnījis.
Pašu kapitāls samazinājies par 2 miljoniem latu. Rezerves mākslīgi palielinātas par 1.6 miljoniem latu uz „kaut kā” virtuālas pārvērtēšanas rēķina, bet Ventspils pašpārvaldes saimnieciskās darbības rezultāts 2011.gadā bija mīnus 3.5 miljoni latu. Citiem vārdiem, 2011.gadā Ventspils dome iztērējusi par 3.5 miljoniem latu vairāk, nekā nopelnījusi, bet pēdējos divos gados šādā veidā gūtais rezultāts (budžeta deficīts) bija jau mīnus 12.5 miljoni latu. Ja neņemam vērā virtuālo rezervju pārvērtēšanu, tad caurums budžetā divos gados pārsniedz 14 miljonus latu.

Atbildēt

akuna matata

18.11.2012. 22:47

Interesanti sanaak - lembergs nepilda ne tiesu, ne prokuratuuras, ne ministra riikojumus, bet pats strikti pagjeer ministram - atbildi! un fiksi!
Un veel interesantaak, ka NEVIENS nespeej tikt galaa ar PEEC MANAAM DOMAAM ar napoleona un minhauzena sindromiem slimu pamatiigi apzagushos un veel visaadi sakjeeziijushos mazpilseetas meeru... Nu, sorry, Latvija! Kas notiek?

Atbildēt

Skat

18.11.2012. 13:56

Jaa, Aivar, suuti tik Vienotiibai kljauzas par reformistiem, jo vinji (V ) skaidri ir paraadiijushi, ka ir pret koaliicijas partneriem, bet ir par tevi!:)

Atbildēt

Malda

17.11.2012. 23:25

"nestāstiet kas man jādara un es netiekšu kur jums jāiet.." Kādēļ jūs cenšaties man kaut ko norādīt un liekat nez ar ko iepazīties.. man tas neinteresē! Es zinu ko domāju, un man neviens tiesas spriedums neliks domāt par sprīdi garo vīriņu kā par Latvijas mesiju. Es viņam neticu un savas domas mainīt negrasos. Iedomāties, ka viņš ir šīs pasaules naba, var tikai bērnībā smagā nabadzībā turēts cilvēks, kurš ticis pie naudas, zaudē mēra sajūtu..

Atbildēt

> Malda 15.11.2012. 15:06

17.11.2012. 15:07

Ventspilī pašvaldība lemj par vides licenču izsniegšanu un kādām nodokļu atlaidēm (zemes, īapšuma). Licences, ja ir izpildīti visi kritēriji, saņem visi uzņēmumi. Nodokļu atlaides, zinu , ka saņem uzņēmumi, nesasitīti ar lembergu - tātad te arī nav ko pārmest. Tur nevar pārmest kaut kādas personiskas Lemberga intereses. Ja ir pierādījumi, ka kādos iepirkumos, būtu uzvarējuši "Lemberga uzņēmumi" (bija sliktāki par citiem, bet saņēma kādus pasūtījumus)- tādu pierādījumu nav. Teorētiski, protams, ierēdnim nevajadzētu būt uzņēmumiem, bet konkrētajā gadījumā, kad Lembergam inkriminē 'tranzītbiznesa uzņēmumu piederību, nekādas iespējas pašvaldībā ietekmēt šos uzņēmumus neredzu- vides licenču noteikumi ir visiem vienādi, atlaides šiem uzņēmumiem ir saskaņā ar BP lkumu un BP noteikumiem, kas ir publiski un pārbaudāmi.

Atbildēt

ventspilnieks

17.11.2012. 13:24

Ja Lembergs ieguldīja savus līdzekļus daudzos Ventspils uzņēmumos ,tas nenozimē,ka viņš ir kādu apzadzis.Drīzāk ir tā ,ka šie uzņēmumi darbojas Venrspilī un Latvijā,dod darba vietas valsts iedzīvotājiem.Ar savu iesaistīšanos viņš acīmredzot ir nogriezus ceļu vairākiem vīriņiem,kuri labprāt pārdotu iegūto ārzemniekiem,kā tas notiek Latvijā ar zemiPortāls pietiek apzināti vairo pret lembergu kampaņu,jo izmanto cilvēku naidu un nenovīdību sava biznesā -cilvēki kāri lasa visu šo ....

Atbildēt

to Malda

16.11.2012. 18:41

Tam, kas Maldai iebilst..
"....visu pašvaldību budžeti veidojas vienādi- no algas nodokļa un zemes, īpašumu..." mans uzsvars tiks likts uz algas nodokli...būtu tikai loģiski, ka visi strādātspējīgie un strādāt gribošie ventspilnieki tiktu nodarbināti Ventspils uzņēmumos..
__________________________________________________
Ja par budžetu, tad nav svarīgi kur cilvēks strādā, svarīgi, kur deklarēts, jo IeIN tiek ieskaitīts deklarētās dzīvesvietas pašvaldības budžetā, ne tās pašvaldības budžetā, kurā atrodas vai reģistrēta darba vieta.
Resp. deklarējies Pampāļos, strādā Rīgā - IeIN saņem Pampāļi>>>>

Atbildēt

to Malda

16.11.2012. 18:35

Man vienmēr šķitis negodīgi šķēli, šleseru un lembergu bāzt vienā maisā. šķēle un šlesers vismaz zaga ne tieši no valsts budžets, bet pastaripnāti, izmantojot likumus. Lembis, nekaunīgi no Ventspils iedzīvotāju makiem, aizmālējot viņiem acis ar gludām ielās un skoptu pilsētu. Ar to naudu, kas apgrozās Ventpils pašvaldības budžetā kā ieņēmumi no uzņēmumu darbības, varētu visas Ventspils mājas pazeltīt, nevis pilsētu ar govīm apstādīt. Bet kas nu kuram labāk patīk: ventspilniekiem tās govis sirdij tuvākas..
__________________________________________________
Drostal, ja ieskatīsies www.kase.gov.lv un pameklēsi, atradīsi arī infu, no kādām naudām (% lielākā daļa visām pašvaldībām tas ir IeIN un tad + mazākās pozīcijas)veidojas pilsētas budžets. Tur 'uz pirkstiem' aprakstīts, pat zoss sapratīs. Un arī to, kur līdzekļi tiek izmantoti...
c:"(to naudu, kas apgrozās Ventpils pašvaldības budžetā kā ieņēmumi no uzņēmumu darbības) - kas ar to domāts? Uzņēmēji maksā nodokļus valstij, ne konkrētai pašvaldībai un algas darbiniekiem.Tur var arī redzēt, kur to naudu izlietos....

Atbildēt

Lāsma

15.11.2012. 21:54

Pēc kāda laika viss kas paliks atmiņā, bija reiz kāds pumpains jampampiņš, kurš skaļi pirž.

Atbildēt

NIKS FONTS TITULS

15.11.2012. 16:41

Red. piez. Ir, protams, dīvaini, ka Lemberga kungs ar savu milzu pieredzi tiesāšanās lietās pats nezina un arī neviens advokāts viņam nav pateicis priekšā, ka saskaņā ar Iesniegumu likumu – kas ir spēkā kā uz vienkāršiem ļaudīm, tā uz pilsētu mēriem – pienākums atbildēt uz iedzīvotāju iesniegumiem ir nevis konkrētām amatpersonām, bet gan iestādēm, turklāt likumā noteiktā termiņā. Līdz ar to Lemberga kungs var cerēt saņemt atbildi no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, ne no ministra, turklāt tam jānotiek mēneša laikā kopš iesnieguma saņemšanas konkrētajā iestādē. Ņemot vērā pasta darbību, atbilde no ministrijas Lemberga kungam būtu jāsaņem ap 20. novembri, līdz ar ko sūdzēšanās par ministru 14. novembrī ir ne tikai aplama, bet arī krietni pāragra.

==========================================

Nebus korekti - god. redakcija! aPL nosakas precīzi, ka amatpersona ir arī iestāde. APL 1.p.1.d.Bet saņemot atbildi pa pastu, atbilde stājas spēkā septītajā dienā no izsūtīšanas datuma.Iestādei jāpierāda šaubu gadījumā, kad tā atbildi nodevui pastā. Interesanti drīzāk ir kas cits - cik zinu Lembergs VAIRS nepārsūdz Sprūdža lēmumu administratīvajā tiesā, bet lēmuma sakarā vēršas pret ministriju par atbilžu nesniegšanu uz iesniegumiem ministrijai.

Atbildēt

Malda

15.11.2012. 15:06

Tam, kas Maldai iebilst..
"....visu pašvaldību budžeti veidojas vienādi- no algas nodokļa un zemes, īpašumu..." mans uzsvars tiks likts uz algas nodokli...būtu tikai loģiski, ka visi strādātspējīgie un strādāt gribošie ventspilnieki tiktu nodarbināti Ventspils uzņēmumos..
Valsts kontrole nav konstatējusi naudas zagšanu... forši, ka nav... man prieks! Patiesībā tikai normāli, ka pašvaldībā nezog...un ja vēl pašvaldība nepieļautu viena ķeizara interesēm atbilstošu noteikumu pieņemšanu... es pat tās stulbās govis Ventspilī JUms piedotu..

Kad sāk kasīties par sīkumiem (retoriku) tad laikam ir aizskarta patiesība :)

Atbildēt

>ventasbalss 14.11.2012. 19:48

15.11.2012. 14:03

Es a no Ventspils. Klaju nepatiku izrāda daži niki, kuriem, nebrīnītos, būtu viena vai pāris IP adreses.

Atbildēt

> ... 15.11.2012. 00:21

15.11.2012. 14:00

A kā savādāk? Jācer, ka vismaz ārēji tiesiskas valsts statusu gribam saglabāt.

Atbildēt

> Malda 15.11.2012. 12:46

15.11.2012. 13:54

Pirmo reizi dzirdu, ka no Ventspils budžeta būtu pazudusi nauda?!Neviena Valsts Kontrole par to nav ziņojusi! Man pat ir aizdomas, ka mūsu pilsētai vienai no retajām ir bezdeficīta budžets- nav zaudējumu, bet ir pat uzkrājumi. Vēl gribu piebilst- ka Ventspils ir tā vieta, uz kurieni valdība ved visādas citu valstu pašvaldības pieredzes apmaiņā.Turklāt gribu Jūs informēt, ka visu pašvaldību budžeti veidojas vienādi- no algas nodokļa un zemes, īpašumu. Bet nodokļus no uzņēmējadrbības, to Jums apstiprinās jebkurš uzņēmējs, maksā valstij. Tātad atbilstoši Jūsu secinājumam jābūt apzeltītām Latvijas mājām

Atbildēt

He he he te ari redzami kas ir komentaru autori.

15.11.2012. 13:36

Plassazinas lidzeklu riciba nonakusi Reformu partijas izpilddirektora Ivo Valdovska vestule ”Sauciens kauja!”, kas tikusi izsutita visiem organizacijas biedriem. Vestule konstatets, ka tiek uzbrukts Reformu partijas ministriem Edmundam, Robertam un Danielam, tapec ”mums sis uzbrukums ir jaatsit par katru cenu, paradot vecajai sistemai tas vietu”. Partijas biedri tiek aicinati rakstit viedoklus medijiem, socialajos tiklos, piedalities NAP sabiedriskaja apspriesana, ka ari rakstit komentarus interneta portalos.

Atbildēt

Malda

15.11.2012. 12:46

Onkam, izskatās nepieciešama profesionāla palīdzība. Ne juridiska, drīzāk psihiatra...
Laikam jau beidzot ir stingri pie "riekstiem" pieķerts, ja šitā nervozē :)

Man vienmēr šķitis negodīgi šķēli, šleseru un lembergu bāzt vienā maisā. šķēle un šlesers vismaz zaga ne tieši no valsts budžets, bet pastaripnāti, izmantojot likumus. Lembis, nekaunīgi no Ventspils iedzīvotāju makiem, aizmālējot viņiem acis ar gludām ielās un skoptu pilsētu. Ar to naudu, kas apgrozās Ventpils pašvaldības budžetā kā ieņēmumi no uzņēmumu darbības, varētu visas Ventspils mājas pazeltīt, nevis pilsētu ar govīm apstādīt. Bet kas nu kuram labāk patīk: ventspilniekiem tās govis sirdij tuvākas..

Atbildēt

Cits

15.11.2012. 11:15

Kas tas par stilu !? Es, es, man, man, pieprasu, nekavējoties, man. A kur paliek pilsētai, kur Ventspilniekiem. Un kādā sakarā te cilvēktiesības, iesniegumus taču raksta amatpersona.

Atbildēt

TT to Cien.Pietiek redakcijai

15.11.2012. 11:04

Pirms nakt publiskaja telpa ar apgalvojumiem, iesaku citigak lasit likuma tekstus, un vajadzibas gadijuma tos parlasit atkartoto, lidz nonaksiet pie apgaismojuma par tiesibu normas saturu.
Proti, lugt mineto APL 48.p. procesuala termina pagarinasanu var tikai APL 47.p.1.d. minetaja gadijuma:

47.pants. Procesuālā termiņa pagarināšana
(1) Iestādes, tiesas vai tiesneša noteikto termiņu var pagarināt pēc administratīvā procesa dalībnieka lūguma.

Ta ka termins 3 dienas paskaidrojuma sniegsanai ir nevis iestades noteikts bet likuma - likuma Par pasvaldibam 93.p.2.d., tad sadu terminu pagarinat nevar.

Tapec VARAMam principa seit ir tiesibas atbildet ka uz iesniegumu 30 dienu laika, noradot ka VARAM nav pienakuma lemt par proc.termina pagarinasanu pec butibas.

Atbildēt

TT to > cien.red.

15.11.2012. 10:54

Imperativo terminu 3 kalendaras dienas paskaidrojumu sniegsanai VARAMam nosaka likums Par pasvaldibam 93.p.2.d. :
www.likumi.lv/doc.php?id=57255#p93

Atbildēt

Eduards

15.11.2012. 10:33

Nu ja saeima ievērotu SATVERSMI, tad VISAI SAEIMAI jau divus gadus atpakaļ esmu iesniedzis prasi'bu -LABPRĀTĪGI STĀTIES TIESAS PRIEKŠĀ>
JO-SATVERSMES 29. PANTS PAREDZ DEPUTĀTA APCIETINĀŠANU NOZIEGUMA VIETĀ! VIŅI AR SAVU DARBI'BU IR PADARĪJUŠI SAEIMU PAR NOZIEGUMA VIETU-TĀTAD IR APCIETINĀMI! PIE TAM VĒL-IESĒDUŠIES TUR PĀRKĀPJOT SATVERSMES 2.9. UC.PANTUS...uN NE TIKAI...

Atbildēt

> cien. red.

15.11.2012. 09:49

Nu, tas, ka ministrs ir uz augšu pasists Sisis Vijoļkāja, kas no likumiem neko nejēdz, jau sen skaidrs.
Ar cieņu,
PIETIEK

Atbildēt

cien. red.!

15.11.2012. 08:18

Un ministram ir tiesības 3 dienu laikā pieprasīt?

Atbildēt

zefira

15.11.2012. 01:48

sazadzies viņs ir bezgala daudz, bet visu valsts spici viņs tur īsā pavadā ar informāciju un kompromatiem.Pārāk daudz zina par katru un iedves bailes jebkuram no politiskās elites.Lemberga spiegu tīkls ir varenākais, ko viņs ir izveidojis.Ceru, ka tas nebūs mūžīgs.Laikam Sprūdžs trāpījis zem jostasvietas, ka Lembergs tā muļķīgi spirinās.Ja Vienotiba aizstāvēs Lembergu, tad parakstis sev nāves spriedumu ka politisks spēks. Grūta izvēle!

Atbildēt

garāmejot

15.11.2012. 01:38

Lembergu - par Latvijas prezidentu, cieti. Tas būtu tikai loģisks solis, no uzvārda dēļ ievēlētā, kaut kādas tantiņas (kas vēlāk izrādījās laba ārpolitikā, taču galīgi putrojās pašmājās), kaut kāda zoodārza atradeņa ar apšaubāmu reputāciju nu līdz jau solīdam afēristam. Tikai dabiski, ka pēc šī vidusmēra zaglēna pilī sēdētu jau lielzaglis.

Atbildēt

...

15.11.2012. 00:21

Tā tas mazais čigāns arī visus bombardē ar sūdzībām, protestiem. Gan pats cenšas, gan advokātu armija.

Atbildēt

> redakcijai

14.11.2012. 21:39

P.S. Un jebkurā gadījumā pārkāpējs var būt iestāde - tātad ministrija, nevis kaut kāds tur ministrs.
Ar cieņu,
PIETIEK

Atbildēt

> redakcijai

14.11.2012. 21:38

Vajadzētu jau redzēt pašus iesniegumus, ko Lemberga kungs tālredzīgi tautās vis nelaiž. Cik nu publiski izskanējis, tajos tomēr ir uzdoti puslīdz retoriski jautājumi VARAMam, - un tad tas tomēr iet atbilstoši Iesniegumu likumam vai varbūt Informācijas atklātības likumam, kur atbilžu termiņi tādi paši. Taču esam pieprasījuši VARAMam pilnu saraksti - tad arī varēs droši saprast, kas ir kā.
Ar cieņu,
PIETIEK

Atbildēt

3.14...

14.11.2012. 21:26

Neesmu Lemberga fans, taču juridiskajos jautājumos analfabētisko lumpeņu histēriskā baurošana ir līdz kaklam!

Atbildēt

Cien. Pietiek redakcijai

14.11.2012. 20:25

Sarakste ar VARAM šajā gadījumā notiek Administratīvā procesa likuma ietvaros. Iesniegumos tika lūgts pagarināt paskaidrojuma sniegšanas termiņu (15.oktobrī). Saskaņā ar Administratīvā procesa likuma 48.pantu Procesuālā termiņa pagarināšanas un atjaunošanas kārtība

(1) Motivētu lūgumu par procesuālā termiņa pagarināšanu vai nokavētā termiņa atjaunošanu iesniedz iestādei vai tiesai, attiecībā uz kuru nokavēto darbību vajadzēja izpildīt. Lūgumam par nokavētā termiņa atjaunošanu pievieno pierādījumus, kas apliecina termiņa nokavējuma attaisnojošus iemeslus.

(2) Iestāde vai tiesa (tiesnesis) jautājumu par procesuālā termiņa atjaunošanu vai pagarināšanu izlemj 14 dienu laikā rakstveida procesā.

(3) Ja jautājumu par procesuālā termiņa atjaunošanu vai pagarināšanu izlemj iestāde, tās atteikumu pagarināt vai atjaunot termiņu var apstrīdēt un pārsūdzēt. Tiesa šo jautājumu rakstveida procesā izlemj 14 dienu laikā. Tiesas lēmums nav pārsūdzams.

(4) Ja jautājumu par procesuālā termiņa atjaunošanu izlemj tiesa (tiesnesis), par tiesas (tiesneša) atteikumu pagarināt vai atjaunot termiņu var iesniegt blakus sūdzību.

Tas nozīmē, ka atbildei par VARAM rīcību bija jābūt vēlākais 7.novembrī. Šodien ir 14.novembris. Laikam tomēr pārkāpums ir.

Atbildēt

sagribejies

14.11.2012. 19:57

Ministram personigi nav katram sudam jaatbild.

Atbildēt

ventasbalss-3

14.11.2012. 19:50

dziivoja reiz eerce..maza necila eerce...ne launa ne laba vnk asinis suuca ...suuca un suuca...jo daba taada...kad sho eerci atrod uz sava kermena visiem zinaams cik gruuti to nonemt un kur nu veel ar pierunaashanu...lai dievs dod speeku gaishajiem cilveekiem...process buus loti ilgs...

Atbildēt

ventasbalss-2

14.11.2012. 19:49

..ideāli...salasījies satversmi un nu uzdod ministram steidzami atbildēt uz viņa jautājumiem.
Būtu vispirms devis rīkojumu Ventspils domei atbildēt vispār uz jautājumiem ,kurus uzdod iedzīvotāji nevis iemācījis tā saukto mārketinga nodaļu vienkārši atrakstīties un neatbildēt vispār. Vispār pašvaldības iestādēs ir "mode" neatbildēt uz jautājumu kā tas uzdots, bet kladzināt vienu un to pašu jau iepriekš sagatavoto šablonu uz visiem jautājumiem vienādi.
Nebūtu bijis komjauniešu stukačs, pēc tam komunistu partijas izcils biedrs , veikls privatizētājs utt utt , varētu saukt sevi par dievu Ventspils pilsētā.

Atbildēt

ventasbalss-1

14.11.2012. 19:49

Runājot par Latvijas Republikas Satversmes un Eiropas Cilvēktiesību hartas ievērošanu Lembergs pats rupji pārkāpj tas, neskatoties uz to ka Latvijas tiesībsargs atzina ka Ventspils saistošie noteikumi pārkāpj cilvēka tiesības un pieprasa veikt pilsētas iedzīvotajiem piespīdu darbu jo prasibas ir nesamērīigas (tāda prakse ir aizliegta Eiropā). Viņam ir pamaz ka cilvēki samaksāja nodokli par savu īpašumu, viņš panāca to ka cilvēkiem par saviem līdzekļiem vel jāuztur svešo teritoriju. Kas attiecas uz vēstulēm, Ventspilī ir pietekoši daudz cilvēku uz kuru vēstulēm dome vienkārši neatbild, tagad domnieki ar savu atstādinātu galvu paši pārkāpj 104. Satversmes pantu.

Atbildēt

ventasbalss

14.11.2012. 19:48

Jau sen www.ventasbalss.lv ventspilnieki izrāda klaju nepatiku pret LEMBERGU.
KOMENTĀRI pie ši raksta ventasbalss:

Aivaronkuļam nāksies atgādināt vecā Ulmaņonkuļa devīzi---Es pats nezagšu un citiem to neļaušu darīt. Nu nebija Ulmaņonka liels politiķis ,bet kā saimnieks un cilvēks kuram no bankrota izdevās pacelt valsti līdz valsts uzplaukuma sākumposmam ,jo tālāk diemžēl sākās vissa tā jezga starp Ādolfiņu un Josifu .
Tāpēc pirms piesauc te satversmi labāk pasdaki vienreiz cik likumīgs ir Latvijas bāgātākā cilvēka statuss.
Es neesmu pret privilēģijām pēc pienācīgi ,bet diemžēl daudz maz godīgi pavadītā laika mēra ,minitra ,premjera vai prezidenta postenī.
Tomēr cilvēku skaita samazināšanos Ventspili tai pašā laikā nespēj nosegft ne ar kādu bruģi vai komunikāciju.
Ar jaunu veikalu radīšanu vai pakalpojuma sniegšānu cilvēkiem ir par maz ja pretī nestāv spēcīgas cfilvēku skaita ziņā lielas ražotnes.
Kā es šodien smējos kad man pateica ka Dendrolains garina Arbo vajadzībām dēļus. jefiņi ne biznesmeņi.
Ja Aivaronkuli te intresētu cilvēki tad OF\SORI vai mistiskas brīvostas personigo kabatu nepibaztu ar sertifikātiem vai 250 miljoniem.
Intresanti kur tad ir satversme.
Ja tsatversme toatļautu tad Edmunds Sprūdžs nebūtu licis vienu no Ķeizariem tomēr apstādināt..

Atbildēt

ventspilnieks

14.11.2012. 19:38

Šī valsts iet uz galu.
Nākamā sauksies Lemberga liekņaziste ar Lembergu
likumdevēju, prezidentu un ministruprezidentu vienā personā.

Bet ja nopietni - vājprāts.
Interesanti ko tad draugi no vienotības teiks.
Valdi!
Sprūdžs vai Lembergs?

Atbildēt

pievienojos

14.11.2012. 19:29

zigis 14.11.2012. 18:03
Goda vārds tas Ventspils āksts ir apriebies ...
------
:) tieši tā! ir apnicis!

Atbildēt

MELI

14.11.2012. 19:15

TAS NAV LEMBERGA RAKSTS- NEBIJA VIŅA PERSONAS KODA ;)

Atbildēt

kolks

14.11.2012. 18:57

lebis jau toč varētu pievērties. Aizvainotais nabadziņš.

Atbildēt

omite

14.11.2012. 18:30

Piekrītu ZIGIM,jo tik tiešām izskatās ka,vai visi ir nopirkti vai no viņa baidās,nekādi nevaru saprast,kas te notiek?
p.s.varbūt,ka hūtem vajadzētu apmeklēt psihiatru?

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 14.11.2012. 18:29


MZTV skandāl-šows "Kurš apēdīs (savu) HŪTI?".
( "tekošā momenta atreferējums" = iz "O.M.© arChīva" )

Kad MZ "valstī" diena galā ~
Laiks "skandāl-šowam" Kaķusalā,
Kur SILES sugas biedri tusē,
BET (šoreiz) - katrs savā "pusē":

Sten vienā "ringa" stūrī Hūte:
"Bļin - ka tik' nesalaižu tūtē,
Jau ATLAK savu "pozīciju",
(Ko, Trubu zīžot, iezubrīju)...
BET - turēšos kā... (sū#s uz puļķa):
Dēļ viena "ZOO-blices" muļķa,
Kam ģimnāzista fiška paurī,
Tak' Hūti nespīd iznest cauri!!!..."

Pa otru stūri - streso "zeņķis":
"Ka tik' man "nesaļogās beņķis",
Kur ministrējot... (rumpi) sildu,
Un "reformas" (uz dullo) pildu...
BET - jādragā uz pilnu klapi:
Lai sanāk kaut vai "brāļu kapi",
No kustoņiem, kas pašvaldoņos,
Laiž muļķi, kviecot augstos toņos!!!..."

Par "reglamentu" uzdots gādāt,
(Un "korekti ar viesiem strādāt")
Tiek "moderatoram ar stāju",
Kurš "šowā" pārstāv Kaķumāju ~
Šim "veiktspēja un prasmes" esot,
Gan "koordinēt", gan ringā desot,
Starp "šovmeņiem", kas "milžu cīņās",
Cer pretinieku (...dubļos) mīņāt.

Skan gongs - brien "varoņi" uz placi,
Lai censtos izrakstīt pa aci,
Un bietē iedot "konkurentam" ~
Par prieku TV "kontingentam",
Kas, "sastrēdzis" pie aparātiem
(Par "kredītiem uz mūžu" grābtiem),
Ķer ikdienišķo ZOMBĒJUMU,
Caur masmēdekļa 'pienesumu':

"A HUĻI man, kā Trubaskrānam,
Un Lemburģijas banģugānam,
Brauc "Sisis Vijoļkāja" virsū ~
Mož, cer, ka bučošu šim ...(roku)?!?
Var "puišel's" nelaist slienu velti ~
Caur "ofšōrkontiem" atslaukt "gelti",
Un SILES "valsti" zīst no pupa,
Ļauj "ilgtspējīga" fanu grupa!!!..."
...
"Man krutās reformas briest (NAP'ā),
Kas pašvaldoņus iedzīs ...(kapā) ~
Tur Trubaskrāniņš rūsēt varēs,
Jo - HUĻI mani piečakarēs:
Pēc "lēmumiem", ko proponēju,
Kā puņķains spļāviens brīvs (pret vēju),
Var planēt "boss" no Lemburģijas ~
Prasts "simtlatnieks" BEZ "stipendijas"!!!..."

Bet "skandāl-šows" - var iekāst piķi:
"Hei!!! - "nobalso" par "politiķi",
Kas muļķi laiž bez jēgas "kreizī",
Ar desmit sančukiem (par reizi) ~
Dēļ "reitingiem" (par naudu pirktiem),
Briest stimuls "klauniem" frīkot spirgtiem,
Un atraktīv(ĀK)iem šai CIRKĀ ~
Līdz špakteļslānis sviedros mirka!..."
...
Pie TV-kastēm - "tautas masas",
Par "milžiem" fano, kuri kasās,
Kā ...(dubļiem) apskretušas cūkas,
Pie SILES putra(im)gaņģa lūkas:
"Pēc "simtlatnieku" vergu klaušām,
Priekš palūrēt uz "viediem" aušām,
Kas TV "skandāl-šowā" gorās ~
Tas "relaxējot smadzeņporas"..."
...
Rīt? ATKAL "valstī" ies kā gājis:
Kurš vakar SILES biedru jājis,
Jau šodien klapēs šim uz pleca:
"Eu, neķer kreņķi - "shēma" vecā!
Kā ierasts - "glupos baurus" drāžam,
Un "spoguļus" šiem feisos bāžam,
Bet Latv(ĀN)ijas "leiputrijā" ~
Pēc ...(SILES) smird un tumšs kā rijā!..."

'ANNO' ~ 24.10.2012.

=====

oriģinālversijas = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv

u.c.

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

zigis

14.11.2012. 18:03

Goda vārds tas Ventspils āksts ir apriebies līdz kaklam . Vai tiešām viņš ir sazadzies tik DAUDZ naudas , ka varējis nopirkt KNAB , Prokuratūru , Kriminālpoliciju , Saeimu , Valdību , Prezidentu .

Nu visi šie tautas kalpi mierīgi noskatās , kā šis prātu izkūkojušais āksts ņirgājas par visu valsti . Klusībā , protams , novēlot Sprūdžam lauzt kaklu , jo citādi pienāks jauni laiki un naudai vairs varas nebūs un priekš kam tad valdības amati , par kuriem izliets tik daudz sviedru

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

21

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

FotoPatiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un sabiedrības uzmanība saasinātāka.
Lasīt visu...

21

Ak, eglīte...

FotoPēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās cirtes vecumam šim mežam bija jāaug vēl vairāk nekā 20 gadus, un, kā liecina Valsts meža dienesta dati, arī galvenās cirtes caurmērs (t.i., koku resnums), kas ļautu mežu nocirst ātrāk, vēl nebija sasniegts. Tātad skaidrs, ka šeit veikta sanitārā cirte[1] vai rekonstruktīvā cirte[2]. Tātad mežs nocirsts tāpēc, ka atzīts par bojātu vai neproduktīvu.
Lasīt visu...

12

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

FotoKatrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti toleranto attieksmi pret resertifikācijas procedūru, kas mūsu "de iure" demokrātiskajā valstī gadiem ilgi nav saprotama ne loģiski, ne tiesiski, var secināt, ka liberālās demokrātijas (vai tomēr maskēta totalitārisma) idejas ir pārņēmušas pat mūsu tautas it kā kritiski domājošo daļu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu sabiedrisko mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...