Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Jāzeps Baško juniors
27.03.2024.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek ar attiecīgiem noturības solījumiem un liecinieku (eparaksta) klātbūtnē. Paga, nevaru atcerēties, nebija šitāda štelle jau iepriekš izgudrota?

Vai kāds var man paskaidrot, kādi ir jaunie iepazīšanās noteikumi? Un vai man ir jāraksta iesniegums par katru sieviešu pieskārienu? Kā ar izaicinošu apģērbu? Bez hidžāba, es domāju, mēs neiztiksim. Un pievilcīgas sievietes vairāk un mazāk atklājošos apģērbos visai sabiedrībai redzamos augstos amatos? Tas arī ir diezgan vardarbīgi.

Ir jādara tā. Publiski pa vienam tikai vīrieši, bet sievietes vienmēr vīra vai asinsradinieka kompānijā. Vai policista pavadītas, pēc jaunajiem noteikumiem. Bet nu bez plikumiem. Vai arī vīriešiem visiem jāstaigā ar acu aizsējiem. Varbūt ar tām modernajām virtuālās realitātes brillēm? Ā, bet, paga, viņi tajās brillēs kā reiz uz plikumiem vai tad neskatās? Es nesaprotu.

Bet, ja nopietni. Dārgās sievietes! Kamēr mūsu Tieslietu ministrijas blondīne krimināllikuma pantos vēl labo komatus un ievieš pretrunas, lūdzu, turpiniet ar savu seksuālo uzmākšanos. Labi, varbūt ne tā, ka mums visi dienas plāni atceļas, bet nu tā – saprātīgā līmenī. Lai dzīvība kūsā.

Pārpublicēts no jazepsbasko.lv

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...