Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Kamēr “sabiedriskie” un pārējie “plašstraumes” mediji, kas lielā mērā pārtiek no “Vienotības” nodrošināta pārdalītas nodokļu maksātāju naudas finansējuma, neuzdrīkstas pat pieminēt Lato Lapsas jaunajās grāmatās „Hiēnu banda” un „Hiēnu biznesa projekts” aprakstītos maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus „gadsimta slepkavības” apstākļus, „melnās naudas” dalīšanu, safabricēto apsūdzību un policijas, prokuratūras un organizētās noziedzības pārstāvju saaugšanu vienotā „patieso labuma guvēju” kompānijā, „Neatkarīgā” ir kļuvusi par pirmo „plašstraumes” mediju, kas ir lauzusi šo iebiedēto klusēšanu.

„Neatkarīgās” sadaļā „nra.lv sarunas” ir publicēta izdevuma galvenā redaktora Rituma Rozenberga saruna ar Lato Lapsu, kurš ne tikai stāsta par abām jaunajām grāmatām, bet arī piemin pašreizējo korupto ģenerālprokuroru Juri Stukānu un apraksta, kā organizētā noziedzība iespraukusies par Nacionālās drošības padomes sēdēs. Intervija ir noskatāma šeit: https://www.youtube.com/watch?v=40m7IAGfdkg

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...