Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Nepatīkamu starpgadījumu ar policiju piedzīvojis Siguldas iedzīvotājs Edgars V., kuram nenopirktas transportlīdzekļu obligātās civiltiesiskās atbildības (OCTA) polises dēļ izsists automašīnas logs, pats ar spēku izvilkts no mašīnas un viņam uzlikti rokudzelži. Viss notiekošais ir fiksēts videoierakstā, tādēļ policijai nāksies sniegt paskaidrojumus par savu rīcību, kā arī to, vai tika saņemta policijas vadības atļauja izsist automašīnas logu un pielietot spēku pret autovadītāju.

Autovadītājs ar savu auto, kuram nebija iegādāta OCTA, bija devies uz veikalu. Atceļā viņš pamanīja, ka automašīnai seko policijas spēkrats. Piestājis pie savas mājas, viņš apstājās, un pie viņa pienāca policijas darbinieki. Tā kā viņš atteicās atvērt logu un sadarboties ar policiju, tika izsaukti papildspēki, kuri turpināja pārrunu mēģinājumu ar autovadītāju, piedraudot izsist automašīnas stiklu, ja viņš neatvērs auto logu.

Visu notiekošo filmēja kāda sieviete, kas arī mēģināja uzzināt, kā sauc konkrētos policistus un kas viņiem devis pilnvaru bojāt privātīpašumu un pielietot spēku pret personu.

Kā redzams video, policists izsit automašīnas blakussēdētāja logu, atver automašīnas durvis, tikmēr viņa kolēģis izvelk no mašīnas autovadītāju, uzliek viņam rokudzelžus un nogādā policijas autobusā.

Par policistu rīcību jau iesniegta sūdzība, kurā arī lūgts paskaidrot, vai tika saņemta atļauja izsist automašīnas logu, kā arī aizturēt personu, kas bija izdarījusi administratīvo pārkāpumu, par kuru pienākas naudas sods 50 eiro apmērā.

Pietiek pagaidām nav izdevies no Valsts policijas saņemt nekādus skaidrojumus saistībā ar šo atgadījumu.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Man ir ideja – tagad mums vajag jaunu ārpolitikas stratēģiju

FotoPēc TVNET aptaujas pagaidu rezultātiem tikai 13% neatbalsta TV Rain licences anulēšanu. Starp viņiem ir tādi, kuri bēdājās, ka šis lēmums visizdevīgākais ir tieši putinam un vispār - kanāla aizliegšana esot viņu specoperācija.
Lasīt visu...

18

Ļoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija nerunā visu žurnālistu vārdā!

FotoĻoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) nerunā visu žurnālistu vārdā!
Lasīt visu...

3

Padomāt, kas tur tāds īpašs – drusciņ pārkāpa likumus un drusciņ atbalstīja Krievijas okupantus un agresorus...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) izsaka nožēlu par Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) lēmumu anulēt apraides licenci telekanālam "Doždj" ("Дождь"/"TV Rain") un uzskata, ka tas ir nesamērīgs iepretim pieļautajiem pārkāpumiem.
Lasīt visu...

21

Pašmērķīgi aizvainot - tā nav ne liela, ne izsmalcināta māksla

FotoMarks Rotko - “klusums ir precīzs, klusums ir tik akurāts”. Vērojot ļoti atšķirīgos viedokļus par provokatīvo mākslas darbu Rotko centrā Daugavpilī, atcerējos paša Rotko slaveno teicienu - “Silence is so accurate”.
Lasīt visu...