Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Nepatīkamu starpgadījumu ar policiju piedzīvojis Siguldas iedzīvotājs Edgars V., kuram nenopirktas transportlīdzekļu obligātās civiltiesiskās atbildības (OCTA) polises dēļ izsists automašīnas logs, pats ar spēku izvilkts no mašīnas un viņam uzlikti rokudzelži. Viss notiekošais ir fiksēts videoierakstā, tādēļ policijai nāksies sniegt paskaidrojumus par savu rīcību, kā arī to, vai tika saņemta policijas vadības atļauja izsist automašīnas logu un pielietot spēku pret autovadītāju.

Autovadītājs ar savu auto, kuram nebija iegādāta OCTA, bija devies uz veikalu. Atceļā viņš pamanīja, ka automašīnai seko policijas spēkrats. Piestājis pie savas mājas, viņš apstājās, un pie viņa pienāca policijas darbinieki. Tā kā viņš atteicās atvērt logu un sadarboties ar policiju, tika izsaukti papildspēki, kuri turpināja pārrunu mēģinājumu ar autovadītāju, piedraudot izsist automašīnas stiklu, ja viņš neatvērs auto logu.

Visu notiekošo filmēja kāda sieviete, kas arī mēģināja uzzināt, kā sauc konkrētos policistus un kas viņiem devis pilnvaru bojāt privātīpašumu un pielietot spēku pret personu.

Kā redzams video, policists izsit automašīnas blakussēdētāja logu, atver automašīnas durvis, tikmēr viņa kolēģis izvelk no mašīnas autovadītāju, uzliek viņam rokudzelžus un nogādā policijas autobusā.

Par policistu rīcību jau iesniegta sūdzība, kurā arī lūgts paskaidrot, vai tika saņemta atļauja izsist automašīnas logu, kā arī aizturēt personu, kas bija izdarījusi administratīvo pārkāpumu, par kuru pienākas naudas sods 50 eiro apmērā.

Pietiek pagaidām nav izdevies no Valsts policijas saņemt nekādus skaidrojumus saistībā ar šo atgadījumu.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...