Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

1945. gada pavasarī vācieši pacēla pret sauli savus kvēpos nomelnējušos degunus un saprata, ka kaut kas nogājis greizi. Pilsētu vairs nebija, tūkstošgadīgais Reihs bija pagalam, bet neapsētajos laukos suņi apgrauza neapbedītus līķus. Arī tautas iemīļotais epidemiologs Ādolfs bija beigts, bet viņa asistentus Nirnbergā sāka plānot vilkt pie karātavām. Un toreiz visas Eiropas tautas nosolījās, ka nekas tāds vairs nedrīkst notikt.

Bet nepagāja ne 70 gadu, kad jauni apsargi pie citām durvīm jau stāvēja ar “štangencirkuļiem” un apmērīja digitālos galvaskausus visiem apmeklētājiem, šķirojot to izcelsmi. Par geto tika pārvērstas veselas pilsētas, jo cilvēki nedrīkstēja pamest savas mājas.

Vīruss pēc brīža bija pārvērties parastās iesnās, bet spēlīte bija iepatikusies. Tagad bija iespējams dzeltenās zvaigznes nenēsātājiem atņemt iztiku un nolemt viņu ģimenes bada nāvei. Bija iespējams ne tikai nesātīgi zagt naudu, bet arī mainīt likumus un riekšavām zagt valsti. Satversme gulēja drupās, bet viltvārži tai rīkoja svētkus, kaut vajadzētu rīkot bēru dienu. Kad cilvēki sāka protestēt, tad tas, kuram valstī vajadzētu rūpēties par tiesu un taisnību, mēģināja šiem ļaudīm aizbāzt mutes.

Tagad ir 2022. gada pavasaris. No valsts neaizbraukušie ļaudis ir pacēluši savus degunus pret sauli un sāk saprast, ka kaut kas ir nogājis greizi. To sāk saprast pagaidām saskari ar zemi nezaudējušie jaunnacisti un stāstīt par ierobežojumu atcelšanu un savām rūpēm par tautu. Bet ļaudis skaidri zina, ka šo neaizmirsīs. Kaut vai tāpēc, ka neviens no jaunizceptajiem orvelistiem neko nav bildis par paša digitālā sertifikāta atcelšanu uz visiem laikiem. Neviens nav dievojies, ka slimības nevar būt segregācijas iemesls. Neviens nav teicis, ka tieši tauta var mainīt likumus, nevis saujiņa šaubīgu valsts nozadzēju.

Nekas nav aizmirsts.

Un nav arī piedots. Ar zem riteņiem pamesto sorosītu kluksti, kas padarīta par grēkāzi, manāmi nepietiks. Velnišķīgā sistēma ir palikusi neskarta un var tikt iedarbināta jebkurā brīdī. Jo tā ir pārbaudīta praksē. Terors strādā. Tātad tā mehānisms ir jāsadragā pilnīgi un galīgi, vēlams, kopā ar izpildītājiem. Tautas tribunāls šeit būs īsti vietā. Jo bez Nirnbergas 2 un vispārēja nosodījuma nacisti atdzīvosies vēl ātrāk.

21.gadsimta lielākais kolapss.

Būs gana daudz haosa, trūkuma, bada un, visticamāk, arī lokālu karu. Bet patiesības brīdis ir klāt. 21.gs cilvēks īsā brīdī ir atbrīvojies no visa liekā vienlaicīgi, nometis visus māņus, melus un maldus. Viņš stāv pilnīgi kails, savā jaunajā startā. Pie kājām valsts drupas, bezjēdzīgs sociāls konstrukts, kurš nacistu izraisītajā krīzē izrādījās bīstams instruments pret pašu cilvēku. Arī patēriņa sabiedrības drupas, jo vērtība izrādījās vienkārša pārtika un komunikācija, kas tika liegta ar neprātīgiem ierobežojumiem.

Šis jaunais cilvēks vairs netic nekādām “mākslīgām” balsīm savā galvā. Viņš noteikti samazinās savas vizītes pie ārsta, jo pilnīgi pamatoti netic arī ārstiem, nav grūti pāriet uz arhaikas perioda ēdienkarti, jo tad pie ārsta būs jāiet tikai salauztas rokas dēļ vai atrādīt grūtniecību. Šis jaunais cilvēks jau ir imūns pret TV un medijiem, gluži kā pamatoti netic “zinātnei” un tam, ka viņa valstī izvietotas, korporāciju apmaksātas privātstruktūras darbojas viņa interesēs un rūpējas par viņa veselību.

Gatavs darbam un pašaizsardzībai.

Un tātad mēs stāvam pozīcijā, kur mums nekā vairs nav (Rietumu banku kontrolēti rēķini un pensiju fondi neskaitās). Tā ir lieliska pozīcija, kur ir daudz izvēles brīvību. Tātad mēs varam pārtaisīt savu sabiedrību pēc sava ģīmja un līdzības, pēc savas izpratnes par taisnīgumu, mēs varam diskutēt atklāti, bez tabu tēmām un cenzūras. Jo nekas no vecā, kas dekādēm ir strādājis pret mums, vairs nav pieņemams. Viss ir vienkārši pārstājis strādāt.

Fonā, protams, vēl skraidīs miglainas halucinācijas kariņu un pavļutu izskatā, uzzīmēsies Satversmes teorētiķis, kas klusēja tad, kad par šo Satversmi ņirgājās tie, kas viņu bija iecēluši augstajā un nepelnītajā amatā. Bet viņu laiks ir beidzies, un viņi to paši jūt. Lūzuma punkts ir tuvu. Nāk tiesas diena, un tās uguns un dūmi ir redzami Otavā kūpošajās lielkravas mašīnās, uz kurām ar cerību skatās visa pasaule. Mesija ir atnācis motorizēta nomada izskatā, un šis vilnis noklāj visu pasauli kā cunami.

Neviens nav aizmirsts.

Ir skrīnšoti, balsojumi, saraksti un video. Kungi, jūsu laikmets ir beidzies. Tā nebija epidēmija. Tas bija nesankcionēts, pretlikumīgs mēģinājums nodibināt totalitāru kontroli, realizējot medicīnisku genocīdu, paralēli izlaupot mūsu kopējo budžetu prātam neaptveramos apmēros.

Tas bija valsts apvērsums, kura sekas vēl nav novērstas. Aizdomās turamo vidū ir visa koalīcija un daļa opozīcijas. To visu noskaidros izmeklēšana. Satversmē steidzami jāiestrādā būtiski grozījumi, kas saknē novērstu iespējas šaurai grupai sagrābt varu valstī. Partiju sistēma ir jālikvidē. Jo vairs nebūs tā, ka uzausīs saulīte, tuvosies vēlēšanas un viss sliktais aizmirsīsies. Ja Tavu varu kontrolē globālās korporācijas, tad Tu neesi pasargāts nekur, ne laukos, ne pilsētā.

Izvākt no valsts visas NVO, kas saņem finansējumu no ārzemēm.

Izvākt no valsts Sorosa tīkla organizācijas neatkarīgi no finansējuma.

Atcelt no valsts amatiem visus, kas sadarbojušies vai izglītojušies par Sorosa fondu naudu.

Izvākt no valsts PVO, VTO un PB ofisu.

Atcelt NĪN vienīgajam mājoklim, samazināt citus nodokļus.

Pārskatīt dalību ES.

Nacionalizēt visu enerģētikas sektoru, depolitizēt enerģētiku, diversificējot piegādes avotus.

Steidzīgi atjaunot pašpietiekamu lauksaimniecību, radīt sēklu fondu un veikt citus neatliekamus pasākumus, pat ja tas radītu konfliktu ar ES.

Nodrošināt objektīvu tiesu un publisku procesu nesenajā valsts apvērsuma mēģinājumā iesaistītajām personām.

Tieši Jūsu rokās ir izdarīt tā, lai tas nekad vairs neatkārtojas!

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Ministra Pleša paziņojumi par pieminekļu demontāžu ir priekšvēlēšanu izrādīšanās

FotoDaugavpils mērs Andrejs Elksniņš vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Artūram Tomam Plešam uzsver, ka likuma prasības par pašvaldības teritorijā esošo pieminekļu, kas iekļauti Ministru kabineta izstrādātajā sarakstā, demontēšana ir jāveic līdz 15.novembrim.
Lasīt visu...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...