Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Egils Helmanis
01.04.2024.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis atklātībā.

Nekā, ko jau netiku komentējis, tur nav. Joprojām palieku pie uzskata, ka zinošu un profesionālu patriotu komanda ir tas, kas mūsu novadam vajadzīgs.

Bet ir kāda interesanta nianse. Soctīkli reizēm ļauj pamanīt interesantas kopsakarības. Un šajā reizē ir redzams, ka tikai kādu nedēļu pirms IRšiem par nacionāli domājošiem cilvēkiem, kas nodarbināti Ogres novadā, ir interesējies un viedokli izteicis publisku atpazīstamību guvušais krievu spiegs Dmitrijs Jermolajevs. Viņš secina, ka Ogre ir kļuvusi par Nacionālās apvienības galvaspilsētu, un nedaudz vēlāk to pašu secina “pilnīgi neatkarīgie un neangažētie” “IR” censoņi.

Vienīgais jautājums, kas man rodas, ir - kurš tieši šiem skribentiem pameta ideju “pētījumam”? Varbūt kāds kārtējais objektīvais rogozins – kā Spriņģes RUbaltikai? Pārsteiguma nav, ir tikai skumji par dumjiem un/vai pērkamiem Latvijas žurnālistiem…

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...