Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Valsts policijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes (ENAP) uzdevumā Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča telefonsarunas noklausītas aptuveni divu gadu garumā, savukārt Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) šai lietai „pieslēgts” tikai pašā pēdējā brīdī, - tā liecina Pietiek rīcībā esošā informācija no izmeklēšanai tuviem avotiem.

Kā liecina šī informācija, kriminālprocess, kura ietvaros ENAP veikusi izmeklēšanas darbības, ir ierosināts saistībā ar pazīstamo uzņēmēju Māri Martinsonu, savukārt Rimšēvičs šī procesa ietvaros figurējis tikai kā Martinsona kontaktpersona. Tikai pirms dažām dienām pieņemts lēmums no šī kriminālprocesa izdalīt jaunu, kas arī piekritis KNAB.

Pietiek informācijas avoti norāda, ka tieši ar šiem faktiem skaidrojama KNAB vadības klusēšana saistībā ar šo kriminālprocesu, - birojam vienkārši nekas nav bijis sakāms, jo visas iepriekšējās izmeklēšanas darbības veikuši ENAP pārstāvji un KNAB faktiski tikai „pasaukts” uz kratīšanām.

Tikai pašlaik KNAB sākot noskaidrot, par ko tieši ir runa, un ar to varot būt saistītas arī biroja dīvainās darbības attiecībā uz Rimšēviču, kurš, kā zināms, pats ieradās biroja telpās, taču nekavējoties tika formāli aizturēts un atbrīvots tikai pēc divām diennaktīm, kaut arī nebija nekādu pazīmju, ka viņš mēģinātu izvairīties no izmeklēšanas vai tai pretdarboties.

Šī informācija arī izskaidro, kāpēc pēc aizturēšanas piektdien uzņēmējs Martinsons no izolatora tika atbrīvots vēl pirms Rimšēviča, - KNAB sāktajā kriminālprocesā (atšķirībā no ENAP izmeklētās lietas) viņš „nav interesants”.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Zapad un Zupa

Foto„Kā tu sagaidi, ka viņi tev uzbruks? - Heigens domīgi jautāja. Maikls nopūtās. - Dons man pateica. Ar kāda tuvu stāvoša cilvēka starpniecību. Bardzīni tēmē uz mani caur kādu tuvu vīru, kuru es, pēc viņa ieceres, neturēšu aizdomās.” (Mario Pjuzo Krustēvs)
Lasīt visu...

21

Ilgtspējības zīlētāji jeb kurus rādīt pāvestam

FotoZinātnē ir metodoloģiskā prasība katra laikmeta iztirzājumā ņemt vērā toreiz lietoto valodu. Laikmetu izdosies pareizi izprast tikai tad, ja respektēs tajā lietoto valodu. Valoda raksturo notikumu idejisko tendētību, laikmeta intelektuālo un morālo atmosfēru, ārējo notikumu vienotību ar tolaik dzīvojošo cilvēku iekšējo pasauli – prāta interesēm, vērtējumiem, kognitīvo piesātinātību.
Lasīt visu...

21

VK ziņojums par AS "Sadales tīkls" tarifiem apliecina Ašeradena mazspēju

FotoLatvijas Reģionu apvienība (LRA) vairākkārt uzsvērusi, ka AS "Sadales tīkls" (ST) sadales tarifi ir neadekvāti augsti, turklāt tie nav pamatoti. To, par ko LRA runā jau kopš pagājušā gada, ir apstiprinājusi arī Valsts kontrole (VK) savā ziņojumā. Revīzijā konstatēts, ka, lai gan ST elektroenerģijas sadales sistēmas pakalpojumu tarifi aprēķināti atbilstoši Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas noteiktajai metodikai, nevar apgalvot, ka tarifos ir pilnībā nodrošinātas likumā noteiktās pakalpojuma lietotāju intereses.
Lasīt visu...

15

Tāda ir mana latviskā politiskā humora izjūta

FotoIepriekšējo reizi rakstīju, ka nācijai ir problēmas un nav, par ko balsot. Kā kārtīgs pilsonis atkal esmu mainījis viedokli, jābalso par visām partijām uzreiz!
Lasīt visu...

12

„Anša vērtības" tomēr iekļūst Saeimā

FotoPēc karstākās vasaras Latvijas vēsturē kā sniegs uz galvas uzkrita šī gada 13.septembrī Saeimā iesniegtais „Amnestijas likuma” likumprojekts, kur piedāvāts atbrīvot no kriminālatbildības personas, kuras 2009.gada janvārī, sava „izmisuma” vadītas, veica „revolūciju”, pēc kā „netaisnīgi” sodītas.
Lasīt visu...