Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Ne tikai Vienotības un Latvijas Attīstībai oficiāli saņemtās biedra naudas un to maksātāji vien rada nopietnas aizdomas, - arī partijai Saskaņa joprojām netrūkst biedru, kuri no „tumbočkas” pēkšņi izvelk tūkstošos mērāmas summas.

Kā rāda Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) datu bāze, pagājušā gada 26. aprīlī Saskaņai 2000 eiro biedra naudu iemaksājis kāds 1986. gada 28. maijā dzimis Igors Surigins.

Interesanti ir ne tikai tas, ka ne pirms tam, ne pēc tam I. Surigins partijas kasē biedra naudās vai ziedojumos nav iemaksājis ne centa, bet arī tas, ka visa 2019. gada laikā Saskaņa saņēmusi tikai nepilnus četrdesmit biedra naudas maksājumus.

Taču vēl intriģējošāk ir tas, ka labākajās Vienotības Arta Kampara tradīcijās arī I. Surigins pietiekami iespaidīgo summu ir vienkārši izvilcis „no tumbočkas”, jo viņam nav ne ienesīgu amatu valsts vai pašvaldības iestādēs un uzņēmumos, ne arī vērā ņemamas uzņēmējdarbības.

Lursoft datu bāzes gan rāda, ka I. Surigins ir vienīgais īpašnieks un arī valdes loceklis kādā Anniņmuižas bulvāra daudzdzīvokļu nama dzīvoklī reģistrētā SIA Baltic Inter. Taču šīs SIA oficiālie darbības rezultāti vēl tikai pastiprina šaubas par 2000 eiro biedru naudas izcelsmi.

Šī SIA, kā rāda Lursoft dati, 2018. gadā darbojusies ar nulles apgrozījumu un cietusi 66 eiro zaudējumus, neveicot nekādus maksājumus budžetā. Savukārt gada pārskatu par 2019. gadu Saskaņas ziedotāja SIA vispār nav iesniegusi un pašlaik atrodas valsts budžeta nodokļu parādnieku sarakstā.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...