Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Es saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.

Pirmkārt par nošpricēšanu - vakcinēšana notiek jau 200 gadus, tā palīdz pret daudzām slimībām, bakas, piemēram, ir likvidētas. Vakcīnskepse arī pastāv 200 gadus, kādreiz cilvēki domāja, ka no vakcīnas var izaugt ragi un aste. Bet es kā vēsturnieks ar šādiem gadījumiem neesmu saskāries, manuprāt, vakcīnas palīdz, pat ja tās ir eksperimentālas.

Jā, es nezinu, kā viņas testēja. Tieši tāpat kā es nezinu, no kā taisa cīsiņus, es nezinu, vai no satelītiem nelaiž torsionu laukus un nesačipē manu stulbo pauri. Es nezinu, vai masoni mani neindē ar centrālo ūdens padevi. Bet es ticu, ka tas viss būtu daudz vienkāršāk kā mani nošpricēt. Tāpēc es vakcinējos jau maijā. Tāpat es vakcinējos pret gripu un ērču encefalītu. Varbūt tāpēc es nesaprotu visus jūsu internetā atrastos s…da argumentus, varbūt es esmu stulbs, bet tomēr.

Ja tomēr pieņemtu ka man nav taisnība un vakcīnas tiešam ir indīgas, nogalina mūs, padara impotentus, rada blaknes galvā, astē un visos citos orgānos, ko ta’ darīt? Ja tie varenie masoni kontrolē visu pasauli, kur ta’ glābties? Balsot par Šleseru? Bet viņu tak nopirks, vēlēšanu rezultātus viltos un turpat vēlēšanu kabīnēs visus piefiksēs un noindēs ar G5. Bēgt uz Baltkrieviju? Es tur esmu bijis reizes 15, es tad labāk staigāju sašpricēts un kontrolēts, jo šeit atšķirībā no Baltkrievijas es to kontroli nejūtu. Bet, ja kādam tur labāk, taču lūdzu - Baltkrievija labprāt uzņems.

Man nepatīk Kariņa - Levita režīms, vēl mazāk man patīk mūsu veselības ministri, gan Ilze, gan Daniels man nepatīk. Es uzskatu, ka viņi ir sad…suši šo situāciju ar covidu Latvijā. Mēs esam pirmajā vietā pasaulē saslimušo ziņā. Un ne jau tāpēc, ka mums te špricē, bet tieši tāpēc ka nešpricē, tāpēc ka sad…sa vakcīnu iepirkumu, tāpēc ka negatavojās rudenim, tāpēc ka lēkāja kā sienāži visu vasaru, runājot par luksoforu principu, kuru neviens nav ieviesis, tagad, kad ir jau par vēlu, ieviešot lokdaunu.

Bet 3000 cilvēki jau ir miruši, vēl nomirs no šīs kaites, veselības sistēma ir aizrijusies, bet jūs lasāt internetā kaut kādu s…du un sūtāt visiem Saeimas deputātiem kaut kādas vēstules, lai, glābjot no genocīda, fašisma un konstitūcijas sagraušanas? Tad tikpat labi jūs varat vākt parakstus lai ļauj braukt dzērumā vai ar tuberkulozi iet uz skolu.

Es nezinu, varbūt es esmu no vakcīnas palicis stulbs un nemāku lasīt visu to gudrību, ko jūsu Fauči un Geitsa pretinieki pierakstījuši pilnu internetu, varbūt. Bet es jebkurā gadījumā nezinu, kur tad glābties no tā visa. Šodien vakcīna, rīt no satelītiem visus apstaros. Es balsoju un balsošu par vakcināciju, par to, lai nemirst laukos vecmāmiņas no kovida.

Man ir noriebies, ka nu jau pat Saeimā no tribīnes gvelž visādu antizinātnisku mēslu, ka pagājuši 200 gadi, bet mēs joprojam diskutējam par kaut kādu Ēģiptes tumsību. Lūdzu, nelasiet s…du internetā, neviens Bils Geitss jūs negrib nošpricēt, un Cukerbergam jūs neinteresējat. Tieši tāpat kā es. Un es būtu ļoti priecīgs, ja Cukerbergs man sekotu, bet diemžēl mana dzīve ir tieši tikpat garlaicīga kā jūsējā.

Un, pat ja mani gribētu nošpricēt, tas neko daudz nemainītu. Mēs dzīvojam vidēji 80 gadus un tos pašus nespējam izdomāt, ko ar savu dzīvi darīt, jā, arī es nespēju, un arī man bieži ir skumji, garlaicīgi un dusmas uz Kariņu. Lūdzu, vairāk lasiet labu literatūru (tas ir arī aicinājums pašam sev), tā uzlabo noskaņojumu un ļauj nedomāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs.

P.S. Atvainojiet par leksiku, bet reāli zb jau.

P.P.S. Nē, es negribu par to diskutēt. Es esmu daudz diskutējis, un man ir apnicis. Ja tu negribi vakcinēties, sēdi purvā vai brauc uz Baltkrieviju, man vairs nav, ko teikt. Es sen jau kā vēsturnieks gaidīju, ka būs pandēmija, ka cilvēki satrauksies, ka valdības būs stulbas un netiks galā. Bet es nespēju iedomāties, ka vakcīna, kas ir 200 gadus veca tehnoloģija, sadalīs sabiedrību divās daļās, kas gluži kā ikonoklasti viduslaikos būs gatavi viens otram pārgrauzt kaklu.

Pārpublicēts no Facebook

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...