Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Nils rekomendē svecītes

Viedais Manels
10.04.2022.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa, taču arī pilsētniekiem kāds labums un prieciņš atlēca. Var teikt, ka iepriekšējā brandža bagātinājās no pienesuma galvaspilsētai.

Pie bāleliņu varas Rīga ir pamatīga nolaista, toties politiski pareizi iekrāsota un sivēnus pie siles nomainījusi. Jaunpienākušie izskatās stipri negausīgāki. Manuprāt, piemēram, “zelta” stabiņu afēru, kas joprojām turpinās, var iekļaut Dievzemes blēdību almanahā.

Visas mahinācijas notiek nekaunīgi un prasti. Rātes beņķu deldētāji ar īpašām prāta spējām neizceļas. Tautā runā, ka galvaspilsētas činavnieku stulbums esot mērāms ķiršos. Jaunie domnieki ir ne vien glupāki, bet arī rupjāki. Ja Ušakovs izblamējās, lamājoties pie nejauši ieslēgta mikrofona, tad pašreizējais mērs to apzināti dara publiskajā telpā.

Tomēr “knābim” par Ušakovu šo to izdevās uzrakt. Tāpēc pašpasludinātajam krievu aizstāvim vajadzēja glābt savu pakaļu. Tā sacīt – čemodāns, stacija, Brisele. Kļuvis par eirodeputātu, krievvalodīgo mīlulis bez sirdsapziņas pārmetumiem “uzmeta” savu elektorātu. Toties Nils iebīdīja savu dibenu ietekmīgajā Eiroparlamenta LGBTI grupā. Tagad viņam savējās ir seksuālās minoritātes.

Savulaik pats uzkarsējis ālēšanos Uzvaras dienā, tagad Ušakovs atbilstoši modei paziņo: “9. maijā nekāda svinēšana nevar notikt, bet Otrajā pasaules karā kritušie jāpiemin kapos un ar svecītēm logos.” Hm, varbūt grib pacelt peļņu stikliniekiem.

Godīgi atzīšos, ka man šis saiets nekad nav imponējis. It īpaši dīvaini bija redzēt pūļus ar trikoloriem, t. i., praktiski sakautās puses karogiem. Tomēr aizliegums kādām grupām svinēt savus svētkus man atgādina Padomiju. Ačgārnā veidā atgriežas dažu datumu slepus atzīmēšanas laikmets.

Kādreiz arī Ziemassvētki bija tabu. Šajā kontekstā piedāvāju atcerēties nerātno Ziemassvētku pantiņu par salavecīti un svecīti. Domāju, ka gan uzvaras svētku pretinieki, gan tie, kam kādreizējais elks iespļāvis dvēselē, var novēlēt bijušajam Rīgas domes priekšsēdētājam, kas ērti iekortelējies “gejropā”, tikai vienu: iespraust svecīti pēcpusē!

Avots: https://nra.lv/latvija/376462-usakovs-9-maija-nekada-svinesana-nevar-notikt.htm

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ko zināja kolaboratori?

FotoTautas sēru un nodevības nedēļa pagājusi, un tagad jāturpina rūpēties par nākotni. Valsts prezidents, uzrunājot Saeimas deputātus, uzsvēra valsts drošību un izturētspēju kā noteicošās prioritātes. Diemžēl pirms 82 gadiem Latvijas vadība atdeva Latvijas valsti ne tikai bez kāda protesta, bet pat sludinot, ka ienākošā okupantu armija ir Latvijai draudzīga.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mūsu lidostā atkal skan agresora valoda?

FotoBiju nepatīkami pārsteigta, šodien Rīgas lidostā dzirdot paziņojumus par lidojumiem, piemēram, uz Frankfurti, Briseli, Londonu un citiem galamērķiem trijās valodās - latviešu, angļu un arī krievu (!) valodā.
Lasīt visu...

15

Tik viena doma prātā man... un tā ir par Lembergu

FotoŠī gada 9. jūnijā Delfos tika publicēts mans raksts ar retorisku virsrakstu "Vai redzams Ventspils kleptokrātijas gals?". Reaģējot uz to, Aivars Lembergs ir publicējis pārsteidzoši viegli atspēkojamu, pat pašiznīcinošu pretrakstu ""Fake" ziņas jeb atbilde Ģirtam Valdim Kristovskim".
Lasīt visu...

21

„Fake” ziņas jeb atbilde Ģirtam Valdim Kristovskim

FotoŠī gada 9.jūnijā portālā Delfi.lv publicēts Ģirta Valda Kristovska - Ventspils domes deputāta no valdības partijas „Jaunā vienotība" un partijas "Jaunā vienotība" pārstāvja Ventspils Brīvostas valdē priekšvēlēšanu negatīvās politiskās aģitācijas raksts.
Lasīt visu...

6

Iesniegums par iespējamiem Bērnu tiesību aizsardzības likuma pārkāpumiem "Riga Pride" laikā

FotoLaika periodā no 2022.gada 13.jūnija līdz 19.jūnijam Rīgā norisinājās "Riga Pride", kas vispārzināms ir Latvijas lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu (turpmāk – LGBTQ) ikgadējs pasākums, kura ietvaros 18.jūnijā tika organizēts gājiens un koncerts Vērmanes dārzā, ar mērķi  popularizēt LGBTQ tiesības.[1]
Lasīt visu...

15

Muļķība tik drīz nav gāžama, tomēr visi sauc, cik spēka, – palīdziet, glābiet Ivetu!

FotoŠī ir patīkama atkalredzēšanās ar sabiedriskās politikas centra “Providus” direktori un vadošo pētnieci, augstās Sorosa mācības koordinatori un vieslektori Latvijas augstskolās Ivetu Kažoku. Vecajā paziņā vēl kvēlo uguns, verd dzīvības sulas un neapdzēšams cīņas gars, īsi sakot, Iveta kustas kā dzīvsudrabs!
Lasīt visu...

21

Šis bija labs samits

FotoNATO samits Madridē ir noslēdzies. Nepārspīlējot var teikt, ka tas bija viens no būtiskākajiem pasākumiem Alianses pēdējo desmitgažu un arī Latvijas vēsturē.
Lasīt visu...