Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Latvijai nodokļu maksātāju naudas ir tik daudz, ka pat savulaik zoodārzā izraudzītā valsts prezidenta Valda Zatlera madāmu var pa veikaliem vadāt ar valsts apmaksāto lepno auto, - tam šodien Rīgas centrā pats biju aculiecinieks.

It kā valsts apmaksāti luksusauto ir paredzēti tikai bijušajiem valsts prezidentiem, taču V. Zatleram un viņa dzīvesbiedrei šādi noteikumi acīmredzami nav rakstīti. Par to pārliecinājos, šodien noskatoties, kā Lilita Zatlere iznāk no grāmatveikala Rīgā, Blaumaņa un Lāčplēša ielu stūrī, iekāpj tumšā Audi limuzīnā ar valsts numuru FD5505 un dod komandu šoferim doties tālāk savās svarīgajās iepirkšanās gaitās.

Tas nozīmē, ka nodokļu maksātāji turpina apmaksāt lepnu limuzīnu ne tikai bijušajam valsts prezidentam, kuram varētu arī pienākties šāds labums papildus īpašajai pensijai, bet arī viņa sievai, lai tā šajos krīzes laikos varētu doties šopinga izbraucienos par valsts naudu.

Kā ziņo mediji, Lilitas Zatleres „iepirkšanās auto”, ko apmaksā nodokļu maksātāji, ir diezgan ekskluzīvs, - tas ir pilnpiedziņas Audi A8 L ar 4,2 litru benzīna dzinēju un īpaši dārgu salona iekārtojumu. Cik izmaksā braukāšana pa pilsētu ar 4,2 litru benzīna dzinēju, ziņu nav.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Ļoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija nerunā visu žurnālistu vārdā!

FotoĻoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) nerunā visu žurnālistu vārdā!
Lasīt visu...

3

Padomāt, kas tur tāds īpašs – drusciņ pārkāpa likumus un drusciņ atbalstīja Krievijas okupantus un agresorus...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) izsaka nožēlu par Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) lēmumu anulēt apraides licenci telekanālam "Doždj" ("Дождь"/"TV Rain") un uzskata, ka tas ir nesamērīgs iepretim pieļautajiem pārkāpumiem.
Lasīt visu...

21

Pašmērķīgi aizvainot - tā nav ne liela, ne izsmalcināta māksla

FotoMarks Rotko - “klusums ir precīzs, klusums ir tik akurāts”. Vērojot ļoti atšķirīgos viedokļus par provokatīvo mākslas darbu Rotko centrā Daugavpilī, atcerējos paša Rotko slaveno teicienu - “Silence is so accurate”.
Lasīt visu...