Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Valdības lēmums mangāna rūdas sakarā ir ne tikai neētisks, tas ir patiesi nožēlojams un kaitniecisks. Neticami stulba ir arī argumentācija, jo:

1) valdībai ir pašai vispirms jārāda piemērs, apņēmība un griba nesadarboties ar Krieviju, neapgādāt tās armiju, nevis jāgaida tas no citiem - Eiropas vai uzņēmējiem.

2) tas, ka kāda cita valsts varbūt pelnīs no tirdzniecības ar Krieviju, ir tās valsts ētiska problēma, nevis mūsu. Mūsu valdībai ir atbildīga par Latvijas politiku.

3) darbavietas, kas atkarīgas no Krievijas, mums jau sen bija jālikvidē. Darbaspēka Latvijas ekonomikai šobrīd katastrofāli trūkst. Laba iespēja strukturālām pārmaiņām, kas padarīs Latviju stiprāku, nevis vājāku.

4) ar šādu argumentāciju un valdības rīcību mēs starptautiski raidām signālu, ka patiesībā nemaz jau tik ļoti pret to Krieviju neesam, kā vārdos izliekamies. Tas var ļoti atspēlēties, kad pašiem vajadzēs palīdzību.

 5) būsim atklāti - aiz šī tik debili argumentētā lēmuma patiesībā stāv koruptīvas saites un vēl aizvien ietekmīgi uzņēmēji, kas, kā redzams, spēj panākt valdībā visu, ko tiem vajag, pat ja tas ir Krievijas interesēs. Mierīgi.

6) normāli šai valdībai tagad būtu jākrīt tikai šī lēmuma dēļ vien, nemaz nerunājot par privātajām lidmašīnām un VID, FM, KNAB administratīvi piesegtajām aplokšņu algām, bet...

7) un tā visa ir nevis tikai Vienotības, bet visu šīs koalīcijas partiju atbildība.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...