Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.

Baltkrievijas prezidents Aleksandrs Lukašenko ir kļuvis par ultraliberāļu masīva uzbrukuma mērķi tikai tādēļ. ka pārstāv tradicionālo vērtību un veselīgas sabiedrības vērtības, pretojas sabiedrības demoralizācijai, perversiju propagandai un ieviešanai ļaužu masās, kā arī tautas aplaupīšanai ar valsts /tautas uzņēmumu un īpašumu privatizācijas palīdzību. Ar ko šī "privatizācija" beidzas, mēs ļoti labi zinām - parādās daži multimiljonāri, daudzi sekmīgi strādājoši uzņēmumi (kā trīs(!) Latvijas cukurfabrikas, piemēram) tiek fiziski iznīcināti vai pārvēršas par graustiem, bet tūkstoši un tūkstoši cilvēku paliek bez ienākumiem.

Komplektā ar dzīves dārdzības celšanos un maksas medicīnas ieviešanu tas rezultējas katastrofālā sociālās un demogrāfiskās situācijas pasliktināšanās. "Vecās" Rietumu valstis izbauda jaunu lētā darbaspēka vilni, ko veido emigrējušie ekonomiskie bēgļi. Palikušie, kuri nekalpo jaunieviestajai sistēmai, nolemti smagai dzīvei pamazām pieaugoša psiholoģiskā, ekonomiskā, sociālā un garīgā terora apstākļos. Vai tiešām Latvijas iedzīvotāji novēl baltkrieviem tādu pašu - nožēlojamu un apkaunojošu situāciju?...

Ultraliberāļi parasti pārstāv sabiedrības daļu, kura atšķiras no pārējās ar kādu neveselīgumu, novirzi. Bieži vien viņu aktīvisti ir acīm redzami neadekvāti, bezperspektīvi un pat kaitīgi veselas, harmoniskas sabiedrības pastāvēšanai ilgtermiņā.

Vieni no redzamākajiem protestētājiem pret Lukašenko "režīmu" ir feministes un lesbietes. Starp abiem šiem sieviešu apzīmējumiem ir visai trausla, neredzama robeža. Kad es redzu dažu sieviešu protesta marša dalībnieču uzvedību, pārņem nožēla un riebums. Nu kā var sevi tik ļoti izķēmot ar sievietei tik nepiedienīgu uzvedību?! Bet - šī ir laikmeta iezīme; šis ir sieviešu laikmets. Pat sadzīves priekšmetu vai auto reklāmas bez vairāk vai mazāk izģērbtu sieviešu attēliem uz iesaiņojuma nav iedomājamas. Bez sievietēm liberāļu cīņā pret "konservatīvajiem" nekas nenotiek. Starp citu, tāpat kā bez zilajiem.

Austrumos saka: "Ja gribi uzvarēt ienaidnieku, audzini viņa bērnus.”Tas izskaidro, kādēļ protestē galvenokārt jaunieši. Jo viņi jau ir izaudzināti. Viņus audzināja Holivudas kloāka, pornoindustrija un daudzi jauniešu elki - netīrās popzvaigznes.

Tādēļ nav jābrīnās, ka protestētāji cīnās par "brīvību", ietinušies varavīkšņainos karogos. Jo ultraliberālismā būt perversam un ar to lepoties ir brends. Tā skaitās "brīvība". Tas, cik bīstami ir savlaicīgi atbilstoši nereaģēt uz cilvēku ar deformētu psihi un seksuālo orientāciju, kā arī apšaubāmu morāli, raušanos pie varas, ir redzams Latvijā, kur valsts ārlietas kārto pederasts, kurš ar to (zilumu) publiski lepojas. Pārējie valdības "locekļi" to akceptē, attiecīgi nav jābrīnās, ka Latvija ir tur (bedrē), kur tā ir...

Nu, lūk, un Baltkrievijas prezidents Aleksandrs Lukašenko pārstāv pilnīgi pretējus spēkus, pretējo nometni. Tas ir iemesls, kādēļ esmu šajā cīņā, šajā pretstāvē nostājies viņa pusē. Lai gan saprotu, ka viņš nav ideāls un droši vien dara kļūdas. VISI cilvēki dara kļūdas... Bet es veidoju savu uzskatu attiecībā pret kaimiņzemes prezidentu ne uz "patīk - nepatīk" pamata. Lai gan arī bez tā neiztiek - man dziļi simpatizē viņa stingrā stāja, skaidrā un noteiktā valoda, Dzimtenes mīlestība. Bet galvenais mana morālā atbalsta iemesls - mani uzskati, vērtības un redzējums par valsti kā lielu ģimeni, nevis komercuzņēmumu, sakrīt ar Aleksandra Lukašenko pozīciju daudz vairāk nekā ar viņa varavīkšņotajiem oponentiem un viņu sponsoriem.

Ja ticēt pravietojumiem, aprakstītiem saucamajā Jaunajā Derībā, tad laiku beigās būs lielās bēdas, cilvēce grims netaisnībā, nelikumībā un garīgā netīrībā. Šķiet, ka tās jau ir sākušās. Uz īsu brīdi pasaulē tumsai izdosies ņemt virsroku pār gaismu. Pieļauju, ka Baltkrievijas prezidents Aleksandrs Lukašenko ilgstoši nespēs pretoties masīvajam saucamās “Rietumu pasaules” un tās pakalpiņu – sodomītu un dažādu citu “šlaku” neliešu spiedienam, bet skaidrs ir tas, ka katra viņa augstajā amatā aizvadītā diena attālina Baltkrievijas valsts un tautas bojāeju. Divas pasaules, divas iekārtas. Kura uzvarēs?...

Bet, kā saka – cerība mirst pēdējā, un atliek vien novēlēt kaimiņiem un viņu līderim izturību, labklājību, vēsu prātu, mieru un uzplaukumu!

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...