Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas, visi tik iekļāvušies kroplībā, kas pasaulē valda šobrīd, bet drīz pāries, nevieni vienacainie ilgi nevar ķeipt. Un tie mūsu pusbērni, tās sniegpārslas, iekļauj katru kroplību, grib iekļauties lielā, lielā cancelēšanā, nav svarīgi, kurā, ka tik kancelēt.

(Slimas vardes balsī: "Es esmu tik speciāla, jums ir mani jāiekļauj. Es esmu tik traka. Es ēdu zāles un strādāju pie jums, pamēģiniet tik mani atlaist, jums nebūs iekļaujamo kvotas! Pamēģiniet man pateikt, ka es esmu vienkārši stulba un lai vācos prom, es tūdaļ paskaidrošu jums, ka jūs esat agresīvi un neiekļaujoši, regresīvi un ļauni, ļa-a-auni!")

Pieklājība katram civilizētam cilvēkam jau gan vienmēr ir liegusi teikt otram acīs "tu esi kroplis", bet tagad ir KVOTAS, cik galvā sajātu mentālu kropļu tev ir, piemēram, jāpieņem darbā savā firmā vai jāievēl savā parlamentā.

Jaunie tad ir jauni, prāta nav, neba veči nodedzināja Piektajā gadā visas vācu muižas ar visiem tautasdziesmu krājumiem; bet tās šībrīža progresīvās vecenes! Un tie staltie rīgas mēri, rīgas žurkas!

Apsegsies publiski i ar Baltkrievijas, i ar Ukrainas karogu kā ar palagu bez riska mirt zem tā. Pagaidām vismaz raustās pārāk kliegt no upes līdz jūrai, ka nedabū savā maigajā pierē. Sāpju Slieksnis, ziniet; Mēs Tikai Iekļaujam un Cīnāmies, Vārstīdami Mutīti.

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo infekciju. Bet gan jau pāries arī tā.

Pārpublicēts no Facebook

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...