Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas, visi tik iekļāvušies kroplībā, kas pasaulē valda šobrīd, bet drīz pāries, nevieni vienacainie ilgi nevar ķeipt. Un tie mūsu pusbērni, tās sniegpārslas, iekļauj katru kroplību, grib iekļauties lielā, lielā cancelēšanā, nav svarīgi, kurā, ka tik kancelēt.

(Slimas vardes balsī: "Es esmu tik speciāla, jums ir mani jāiekļauj. Es esmu tik traka. Es ēdu zāles un strādāju pie jums, pamēģiniet tik mani atlaist, jums nebūs iekļaujamo kvotas! Pamēģiniet man pateikt, ka es esmu vienkārši stulba un lai vācos prom, es tūdaļ paskaidrošu jums, ka jūs esat agresīvi un neiekļaujoši, regresīvi un ļauni, ļa-a-auni!")

Pieklājība katram civilizētam cilvēkam jau gan vienmēr ir liegusi teikt otram acīs "tu esi kroplis", bet tagad ir KVOTAS, cik galvā sajātu mentālu kropļu tev ir, piemēram, jāpieņem darbā savā firmā vai jāievēl savā parlamentā.

Jaunie tad ir jauni, prāta nav, neba veči nodedzināja Piektajā gadā visas vācu muižas ar visiem tautasdziesmu krājumiem; bet tās šībrīža progresīvās vecenes! Un tie staltie rīgas mēri, rīgas žurkas!

Apsegsies publiski i ar Baltkrievijas, i ar Ukrainas karogu kā ar palagu bez riska mirt zem tā. Pagaidām vismaz raustās pārāk kliegt no upes līdz jūrai, ka nedabū savā maigajā pierē. Sāpju Slieksnis, ziniet; Mēs Tikai Iekļaujam un Cīnāmies, Vārstīdami Mutīti.

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo infekciju. Bet gan jau pāries arī tā.

Pārpublicēts no Facebook

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...