Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm daži aizliegumi muļķībā var konkurēt ar Turkmenistānas vadoņa garadarbiem (1), nenozīmē, ka mums ar atbildību nav jāizturas pret citiem. Mūsu ģimenē visas potes arī līdz Ķīnas vīrusa izlaišanai bija pašsaprotamas.

Pilnībā uzticos mediķiem un zinātniekiem, tāpēc, kā jau paudu iepriekš, vakcinēšanās ar "AstraZeneca" neizraisīja ne karojošo vakseru eiforiju, ne arī tik bieži piesaukto antivakseru bailes. Ja izrādīsies, ka potes nekam nelīdz vai Ķīnas vīruss pēkšņi pazudīs, bezjēdzīga stresošana tāpat neko nemainīs.

Vairāk satrauc, ka tā arī nav atbildes uz jautājumu: kā tad vīruss pārņēma pasauli? Pēkšņi noklusušas versijas par sikspārņu zupiņām (2), pēkšņi arī pazudusi jebkura Ķīnas kritika, kaut tieši Ķīna jau no 2019.gada rudens slēpa informāciju par bīstamo slimību (3). Un tas gan liek aizdomāties, ko pasaule zem Ķīnas komunistu zābaka ir gatava paciest. Jo vērts taču atcerēties, ka šodienas haosā esam tieši tādēļ.

Visbeidzot, redzot, cik dažos gados visi esam sakašķējušies, kāds ārprātīgs naidīgums vienam uz otru un cik milzīga neuzticēšanās jebkuriem valdības lēmumiem (4), kļūst ļoti neomulīgi. Tā tam nav jābūt. Tāpēc, ar veselo saprātu domājot, pieņemu, ka vakcinēties ir vērts un to vajag izdarīt visiem, kam tāda iespēja ir, un labākais piemērs tam Izraēla.

Bet tiem, kuri tagad aicina šķirot un pat pazemot cilvēkus (5), labi jāatceras: tuvojas Saeimas vēlēšanas un mums visiem būs iespējas izlemt, kas ir cienīgs un galvenais spējīgs Latviju padarīt par plaukstošu valsti. Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu!

1* - https://www.lsm.lv/.../atseviskos-veikalos-no-nakamas.../

2* - https://www.la.lv/jaunais-koronaviruss-nav-izcelies...

3* - https://www.lsm.lv/.../kina-niknu-reakciju-raisa-arsta.../

4* - https://www.la.lv/sobrid-ar-paatrinajumu-sak-izirt-tas-ko...

5* - https://neatkariga.nra.lv/.../351703-profesors...

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valsts sabiedrisko attiecību mazspēja un katastrofa

FotoSakarā ar zemiem Latvijas vakcinācijas skaitļiem un attiecīgu risku, ka atkal būs ierobežojumi un ka mācības atkal notiks attālināti uc, atļaušos izteikt arī savas neprofesionālas pārdomas.
Lasīt visu...

10

Savāds laiks

FotoNo aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot.
Lasīt visu...

21

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

FotoNeviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta likumā noteiktajā kārtībā. Nevienam nav jāpierāda savs nevainīgums. Šie ir jebkuras demokrātiskas, tiesiskas valsts pamatprincipi. Nevainīguma prezumpcija ir nostiprināta arī Latvijas likumdošanā. Izņemot vienu virzienu – banku sektoru.
Lasīt visu...

6

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

FotoMēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta prezidenta pensija, dzīvoklis un mašīna. Latvijas Republikā nevar būt prezidents, kas neievēro Satversmi un Tautas gribu. Tādēļ tiks ierosināts Likums par prezidenta pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, liedzot Jums visas privilēģijas.
Lasīt visu...