Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

God. aizsardzības ministr A.Pabrika kungs! Redzu, ka Jūs esat ļoti aktīvs kungs un cenšaties norādīt citām iestādēm, kā Dzimtene jāmīl, kādi žurnālisti jāintervē u.tml. Pieļauju, ka pēc šķiršanās no sievas Jūs izjūtat pastiprinātu enerģijas pieplūdumu, kuru nespēj slāpēt pat intensīva koka dēļa dauzīšana.  Iespējams, ka iemesls varētu būt arī kāda jauna un izskatīga sieviete no Jūsu vadītās iestādes. Cienītais kungs, vēlētos Jūs lūgt pievērst arī nedaudz uzmanības savas ministrijas un tās padotības iestādēm. 

1. Vai Jūs varētu paskaidrot, kāpēc dienestu netraucēti var turpināt karavīri, kas nespēj sekmīgi nokārtot fiziskās sagatavotības pārbaudes un kuru veselības stāvoklis ir zemāks, nekā to nosaka tiesību akti? Tagad informāciju par karavīru fizisko sagatavotību Jūsu ministrija vairs nesniedz, jo pēc pielikumā prasīto datu pieprasīšanas tā ir kļuvusi par aizsargājamu… 

2. Kad Jūsu vadītā ministrija beigs “slepenošanas kampaņas”? Izskatās, ka sabiedrībai drīzāk kļūs pieejams valsts noslēpums, nevis Jūsu ministrijā sagatavotie ierobežotas pieejamības dokumenti, kuru statuss tiek saglabāts vairākas desmitgades! 

Kungs, Jūs tā mīlat nopelt austrumu kaimiņvalsti, bet izskatās, ka pats pielietojat to pašu taktiku. Armija nav tikai parādes un citi publicitātes pasākumi. Valsts drošību nevar panākt ar Zemessardzes bataljoniem, kuriem līdz pilnasinīgam bataljonam personāla skaita un bruņojuma ziņā ir tikpat tālu, kā līdz Mēnesim. Vēlme slēpt pat niecīgākās problēmas sistēmā, nosakot piekļuves ierobežojumus faktiski visai informācijai, liecina par sistēmas vājumu un nevēlēšanos neko mainīt.

Manuprāt, notikumi Ukrainā ir pamats beidzot sākt kaut ko darīt! Ceru, ka Jums atliks nedaudz enerģijas arī šiem mērķiem.

Dokumenti

FotoFotoFotoFotoFoto

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...