Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Otro vakaru noskatījos Panorāmu. Gribēju saprast, vai nekļūdos, sakot, ka visi, kuri skatās Panorāmu, ir safrizētas tukšpauru aitas. Pēc teorijas tam būtu jābūt ziņu raidījumam, bet tā ir primitīva propaganda tukšpauru auditorijai.

Trīs sižeti par karu. Pusgadu no kara sākuma. Pat pieņemot, ka tās ir ziņas, kvalificēt var kategorijā “vecas ziņas”. Skaidrs, ka trīs sižeti par karu ir tikai tamdēļ, lai masētu smadzenes. Nevis trīs sižeti par to, kas izdarīts siltumapgādes jomā, par netīro Rīgu un faktu, ka nozog miljonus pat uz pieminekļa nojaukšanu.

Tālāk Aglona. Atkal kara kontekstā. Nevis par kristiešu svētkiem, salīdzinājumi par citām valstīm, bet tupa mauc priekšā uzrakstītu propagandas tekstu, kam nekāda sakara nav ar kristietību. Starp citu, karo savā starpā kristieši, par to arī ne vārda.

Panorāma ir esošās varas propagandas rupors par nodokļu maksātāju naudu ar mērķi novērst sabiedrības uzmanību no reālās dzīves šeit un tagad Latvijā.

Ā, tad seko murgains sižets (pēc kara sižetiem) par Afganistānas sieviešu tiesībām. Pašiem nav, ko ēst, bet aktuālu problēmu atraduši, cīnīsies tagad par Afganistānas sieviešu tiesībām. Sieviešu izglītība Afganistānā 2.5 min. Bet kāpēc nav par Kongo vai Tanzānijas sieviešu tiesībām, tur viss labi? Tad vēl - kaut kādi Baltkrievijas bēgļi ziņo… ja karš nebeigsies, tad Baltkrievijai arī vāks.

Un tas viss 12 minūtēs! Ap to laiku tante Bauskā ar adīkli un brošu ir iztukšpaurēta pēc pilnas programmas. Visa dzīve Latvijā, korupcija, varas arogance pret tautu, netīrība, alkoholisms, nesaimnieciskā Rīgas vadība, izbijis čekists taisās par premjeru, tas viss vienalga, ka tik nav karš Ukrainā. Sīrijā, Palestīnā, Āfrikā, Tuvajos Austrumos - tas pie d…sas. Tur var bliezt.

Tālāk nākamais sižets par Salmanu Rušdi. Rakstnieks ASV, kas sašauts un pieslēgts plaušu ventilatoram.

Tālāk. Erevānas tirgū sprādziens. 20.14 (precīzs laiks) beidzot Latvijas ziņas. Par kombainu, kas aizdedzies. Nē, šis nav humora raidījums. Tā ir Vremja labākajās tradīcijās ieturētā Panorāma.

Tātad sabiedriskais medijs par nodokļu maksātāju naudu tikai 15. minūtē pievēršas Latvijas ziņām. Un tad arī svarīgākais ir degošs kombains. Piekritīsiet, ka tas ir, maigi izsakoties, pilnīgs sviests.

Bet īstenībā tas nav nejauši. Tas ir apzināti, lai novērstu sabiedrības uzmanību no būtiskā. Un klajas propagandas uzdevums ir tieši tāds.

Panorāma jau sen vairs nav ziņas pēc definīcijas. Man pietika ar diviem vakariem, lai saprastu, ka Panorāmu skatās pilnīgi stulbi cilvēki. Visi, kuri skatās Panorāmu, neciena ne sevi, ne savu valsti. Bet ir tikai safrizētas tukšpauru aitas varas vajadzībām.

Post Scriptum. Panorāmā, protams, nebija sižeta par to, ka uz vandālisma, apzīmētu un nodrupušu māju fona pašā Rīgas centrā 200 metrus no Brīvības pieminekļa cilvēkiem ar kustību traucējumiem sabiedriskā transporta pieturā nav pat kur apsēsties.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...