Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs sācis interesēties par sabiedrisko attiecību aģentūras PR kvadrāts (iepriekš pazīstama kā A.W.Olsens un partneri) izgāšanos informatīvās kampaņas organizēšanā, kuras mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē mazināšanu. Uzvarot konkursā un iegūstot 33 090 eiro finansējumu, šī kompānija, kas līdz šim lepojās ar savām starptautiski iegūtām balvām, tik vien spējusi, kā internetā ievietot linkus ar novecojušiem informatīviem materiāliem.

Kampaņa sākta 23. novembrī, bet divu nedēļu laikā vairāk parādījusies tikai viena preses relīze, dažiem ieraksti sociālajos medijos un "veci" informatīvie materiāli. Arī Labklājības ministrija (attēlā labklājības ministrs Uldis Augulis), kas ir šīs kampaņas pasūtītāja, ir neapmierināta ar kampaņas gaitu.

Īpašu interesi par šo kampaņu izrādījis portāls Delfi, kas 5.decembrī vērsās ministrijā ar virkni jautājumu par šo kampaņu, tostarp par plānotajiem tēriņiem tās īstenošanā, aktivitātēm, lai to pamanītu iespējami lielāks cilvēku loks. Ministrijas mājaslapā ir vien 23. novembrī ievietots vēstījums par kampaņas sākumu un tekstā ievietots aktīvs links, kuru klikšķinot, varot iegūt papildu informāciju. Uzklikšķinot uz šī linka, tālāk nokļūst jau citā "telpā", kur atrodami 2020. un 2018.gadā publicēti materiāli.

Konkursā realizēt šo kampaņu bija pieteikušies četri pretendenti: Jazz Communications, kas piedāvāja kampaņu realizēt par 33 000 eiro, Nords Porter Communications  - 32 710 eiro un Not Perfect Riga - 32 900 eiro, bet visaugstāko cenu prasīja PR KVADRĀTS - 33 090 eiro, kas arī ieguva visvairāk punktu un ieguva līguma slēgšanas tiesības.

Šī aģentūra tirgū labāk pazīstama kā A.W. Olsen & Partners un ir ļoti bieži ir uzvarējusi valsts un pašvaldību iepirkumos.

Kampaņu bija paredzēts pieskaņot starptautiskam pasākumam - 25. novembrī tiek atzīmēta ANO Starptautiskā diena vardarbības izskaušanai pret sievieti, ar to arī sākas ANO 16 dienu laika posms, kura ietvaros visā pasaulē tiek rīkoti dažādi pasākumi, lai pievērstu politiķu un sabiedrības uzmanību vardarbības pret sievieti aktuālajiem jautājumiem.

Šis termiņš jau tūlīt beidzas, bet Latvijā joprojām nekādi pamanāmi pasākumi nav realizēti.

Tiesa, publiski PR kvadrāts pārstāve solījusi, ka būšot gan raksti medijos, gan video, gan vides reklāmas, kuras būšot redzamas līdz pat vasarai, tomēr pašreizējā kampaņas realizācija izskatās pēc kārtīgas haltūras un paviršības.

Tas ir kalpojis par iemeslu par šo iepirkumu un tā realizāciju sākt interesēties Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...